Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 7. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisk Mazowieckim Legia II Warszawa przegrała 0-4 z Pogonią. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Woytka

Od początku przewagę osiągnęli gospodarze. W 3. minucie Ariel Mosór zablokował strzał do pustej bramki. W 25. minucie akcja prawym skrzydłem Pogoni przyniosła efekt i Michał Strzałkowski wpakował piłkę do pustej bramki z kilku metrów. Do końca pierwszej połowy gospodarze bez problemów radzili sobie z próbami ataków Legii. W 43. minucie po strzale z ostrego kąta Tobiasza uratował słupek, ale minutę później musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale zza pola karnego Jakuba Kołaczka.

Na drugą połowę nie wyszedł Inaki Astiz, który w końcówce pierwszej części gry doznał urazu mięśni brzucha. Trener Sokołowski zastąpił także Radosława Cielemęckiego Nikodemem Niskim. Początek mógł być udany bo Szymon Włodarczyk strzelił gola, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. Z czasem gra się wyrównała i w 68. minucie płaskim strzałem Tobiasza pokonał Patryk Szymański. Dwie minuty później po błędzie obrońców Sebastian Kobiera przelobował bramkarza Legii, piłka odbiła od słupka wpadła do bramki.

27 września o godz. 11:00 rezerwy stołecznego zespołu podejmą w Grodzisku Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

III liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 25' Michał Strzałkowski
2-0 - 44' Jakub Kołaczek
3-0 - 68' Patryk Szymański
4-0 - 71' Sebastian Kobiera

Legia II: 1. Tobiasz – 7. Wojtysiak (65' 19. Kwiatkowski), 3. Astiz (46' 15. Pruchnik), 4. Mosór, 16. Konik – 6. Kisiel, 24. Kurowski (64' 8. Waniek) – 18. Cichocki, 11. Ciepiela (65' 21. Kwietniewski), 17. Cielemęcki (46' 23. Niski) – 9. Włodarczyk

żółta kartka: Pruchnik (Legia II)