fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Slisza. Górnik przełamał się na Ł3

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W sobotnim spotkaniu z Górnikiem Zabrze swojego pierwszego gola dla Legii zdobył Bartosz Slisz. Pomocnik wpisał się na listę strzelców w 60. minucie meczu, kiedy popisał się celnym uderzeniem w dolny róg bramki. Do tej pory 21-latek rozegrał dla "Wojskowych" 16 spotkań. W obecnym sezonie jest podstawowym zawodnikiem - zagrał od początku w każdym z siedmiu spotkań.

Zobacz bramkę Slisza

Przed meczem pisaliśmy o tym, że zabrzanie nie wygrali na Łazienkowskiej blisko 22 lata. Ta seria niestety w sobotę dobiegła końca... i nie wymaga to chyba dalszego komentarza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Juri - 20.09.2020 / 17:35, *.inetia.pl

Brawo Bartek ,strzelaj jak najwięcej bramek.

odpowiedz
Opoor - 20.09.2020 / 17:06, *.vectranet.pl

Slisz, Luqi ale w środku nie na skrzydle później długo długo nic, a na końcu dno i wodorosty. Tak to wygląda na dzisiaj niestety.

odpowiedz
pol - 20.09.2020 / 15:24, *.chello.pl

Slisz....................następny internacjonał.
Kto to w ogóle jest??????

odpowiedz
Opoor - 20.09.2020 / 17:07, *.vectranet.pl

@pol: taki piłkarz, że jeszcze o nim usłyszysz

odpowiedz
Maciek 85 - 20.09.2020 / 14:37, *.t-mobile.pl

Obiektywnie patrząc żadnych pozytywów nie widać w naszej grze,nie mądrząc się zbędnie bo fachowcem i ekspertem nie jestem nie widać efektu pracy Vuko...mozna mieć szacunek do trenera za przeszłość ale to nie jest fundament i dzięki temu nie wygramy ligi ,nasz zespół ogląda się mało przyjemnie i od dawna na stadion przychodzi się tylko dla atmosfery..

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 12:44, *.mm.pl

Od meczu z Omonią Bartek jest naszym najjaśniejszym punktem. Defensywny pomocnik, młodzieżowiec. To chyba mówi wszystko o reszcie drużyny.

odpowiedz
oLaf - 20.09.2020 / 12:38, *.vectranet.pl

nie byłem zwolennikiem tego hierdrogiego transferu... ale dobrze, że Slisz powoli zaczyna coś grać.... jedyny plus meczu.

odpowiedz
Wstyd - 20.09.2020 / 11:27, *.t-mobile.pl

Pajacović nadal "trenerem"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 11:24, *.centertel.pl

Pucharow tez nie bedzie. O ile z Kosowem, cudem moze i wygramy, po dramatycznym meczu. To w kolejnej rundzie, nawet cud nie pomoze...Ale z Kosowem tez mozemy zapisac sie w historii polskiej pilki...

odpowiedz
OBOP - 20.09.2020 / 11:23, *.t-mobile.pl

Dresiarz wypad .

odpowiedz
Gra półsłówek - 20.09.2020 / 11:22, *.elartnet.pl

Wuko von!!!!

odpowiedz