fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Legii o meczu z Górnikiem

źródło: Legia.com

Poniżej prezentujemy wypowiedzi piłkarzy Legii po meczu z Górnikiem Zabrze:

Aktualizacja, niedziela 16:00. Dzień po meczu klub opublikował wypowiedź Waleriana Gwilii. Możecie przeczytać ją tutaj.

* * *

Zachęcamy do wystawiania ocen "Wojskowym" za to spotkanie - formularz znajdziecie niżej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Kibic LEGII od 53 lat - 21.09.2020 / 09:57, *.96.139

Vukovic - jak mozna nagle w trakcie sezonu zmieniac taktyke z 4 - 5 -1 na 4 - 4 - 2 ? przecież na to trzeba okresu przygotowawczego, sparingow i dobrania odpowiednich ludzi. Kante nie nadaje sie do gry za napastnikiem. Co Ty baranie odpier...asz ?? Teraz gra się wysokim pressingiem i na taką taktykę ustawiasz baranie druzyne 4-4-2 ???
przecież przy wysokim pressingu przeciwnika potrzeba 5 pomocnikow. A dlaczego baranie Ty nie grasz wysokim pressingiem ? przeciez jest 5 zmian to niech gwiazdy zapie...ają !!!!!!!!!!

odpowiedz
Luki - 20.09.2020 / 17:56, *.t-mobile.pl

Vuko do nauczania wuefu w szkole.

odpowiedz
Kibic - 20.09.2020 / 17:01, *.play-internet.pl

Byc moze gdyby te nie male pieniazki przestaly zasilac konto to zachcialoby sie im biegac i bardziej przykladac do gry. Zawod jak kazdy inny, tylko oni za granie w "ch...." w pracy nie maja zadnych konsekwencji.

odpowiedz
mk - 20.09.2020 / 16:07, *.vectranet.pl

Myślę że vuko powinic trenerke mieć w 4 lidzw

odpowiedz
mk - 20.09.2020 / 15:57, *.vectranet.pl

TRENER DNO

odpowiedz
pol - 20.09.2020 / 15:41, *.chello.pl

Polecam przejść się na mecz KTS Weszło......piknik,dobra zabawa,dużo goli,aprzede wszystkim ZERO stresu

odpowiedz
dan68 - 20.09.2020 / 14:34, *.plus.pl

Mamy zespół zgranych starszawych panów którzy biorą kupę kasy za dziadowską grę. Ten zachwalany Jędrzejczyk zamiast dawać przykład młodszym to każde wejście to faul..po prostu ameba piłkarska a nie reprezentant kraju..Remy powinien grać w KT Weszło..o innych już mi się nie chcę nawet mówić..jedyny na plus to Wszołek.

odpowiedz
Kamill - 20.09.2020 / 13:28, *.play-internet.pl

Panowie,to zwycięstwo i dobra postawa górnika nie jest dziełem przypadku, brak gwiazdeczek w zespole,młodzi rownorzedni poziomem piłkarze którzy tworzą zespół i rywalizują ze sobą (ale nie na limuzyny,domy, i dziewczyny) tylko na poziomie sportowym daje taki efekt, a do tego trener ktory wieco robi i ma poparcie we wszystkim calego zarządu klubów.Tak było w Piascie 2 lata temu,i tak jest teraz w Górniku.
Jeżeli w takich klubach jak Legia czy Lech niezmieni się podejścia tj. wielkich pieniędzy dla piłkarzy,wielkich układów z menadżerami którzy muszą jakoś zarobić upychając w większości chłam piłkarski, i zaufania do młodych polskich trenerów to niestety będziemy cały czas ta biedę oglądać.
A gdzie są ci skauci co mają wyławiać polskie skarby z 2,3,4ligi wypromować i zarobić później na sprzedaży????
Wola jeździć po jakiś krajach i łowić emerytowanych grajków ,którzy nic nie wnoszą do naszej gry.
Gdzie ten PZPN,ktory powinien ustalić żeby w każdej kadrze meczowej bylo2albo 3 młodzieżowców, jak wy chcecie zwojować świat????emerytami???

odpowiedz
Kamilll - 20.09.2020 / 14:10, *.play-internet.pl

@Kamill: Recepta bardzo prosta
3 mlodziezowcow na mecz,maksymalnie 2 obcokrajowców,Polski trener, zrównoważone zarobki.....
Chcesz wyjechać na zachód ?pograj najpierw w polsce przez sezon lub dwa,jak u nas sobie nie poradzisz to na zachodzie tym bardziej..i wrócisz po roku z podkulonymi ogonem.
Nigdy nie będziemy najlepsza Liga w Europie,więc po co ta rywalizacja????
Bądźmy tacy jak Holendrzy,Czesi,Słowacy,promujmy swoich i na nich zarabiamy, a nie na szrocie z zagranicy,bo jak widać to nam niewychodzi najlepiej(chyba że Laweciazom :-). )

odpowiedz
Silesianbraveheart - 21.09.2020 / 12:02, *.77.158

@Kamill: Słuszne wnisoki, Kamilu :) ....jakby to po naszemu powiedzieli : Mosz synek recht ! abo, że dobrze synek godosz :) .....więc my tu póki, co....bo w życiu różnie bywa,... teraz cieszymy się, że mamy świetnego młodego trenera z pomysłem i charakterem, Ślązaka z krwi i kości, fajny, radosny zespół, nie bojący się nowych rozwiązań, i nowczesniejszej gry, niż ta nasza ekstraklasowa.... Jest dobrze :) Pozdrawiam :) ......i pamietajmy,..to sport, nie sprawa życia i śmierci .

odpowiedz
Kamill - 21.09.2020 / 16:03, *.play-internet.pl

@Silesianbraveheart: godom,godom......
Jadymy DurŚ
Pozdrowienia z Sosnicy

odpowiedz
Norton - 20.09.2020 / 13:16, *.tpnet.pl

Wczoraj zostałem do reszty odarty ze złudzeń. Ta drużyna jako całość kompletnie się nie rozwija, mimo tego, że skład osobowy wydaje się dość bogaty jak na ligowe warunki. Brak motoryki, brak taktyki i nawet zdobycie kolejnego MP nic nie zmieni, jeśli nie zmieni się strategii budowania zespołu. Strategii długofalowej z jasno określoną wizją gry zespołu. Na tej podstawie winno się dobierać zawodników, bo obecną polityka transferowa spowodowała, że mamy zespół kompletnie nie bilansowany.

odpowiedz
Zabol - 20.09.2020 / 13:11, *.play-internet.pl

Nie wystarczy kasa dla piłkarzy tzn dla tych pseudo kopaczy...
Młodzi pokazali jak można grać ambicja ciesząc się gra...
Coś się wkoncu kiedyś kończy nawet już sędziowie wam nie chcą pomagać jak to było gdy Legia nie może to zawsze sędzia pomoże......

odpowiedz
PLK - 20.09.2020 / 15:12, *.vectranet.pl

@Zabol: Zamilcz gnoju!!!!

odpowiedz
Zabol - 20.09.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

@PLK:
Serio żal wam dupe ściska....
Obiektywnie patrząc na mecz i to co Legia grała no to nadaję się do do gry na poziomie ligi okręgowej co najwyżej....
Ci młodzi chłopcy pokazali wam wasze miejsce i jak się gra...
Czy wy naprawdę nie widzicie różnic pomiędzy waszym klubem a cała reszta ligi??

odpowiedz
Juri - 20.09.2020 / 11:39, *.centertel.pl

Powiedzą na boisku w czwartek.
Do boju Legio marsz...

odpowiedz
ben - 20.09.2020 / 11:18, *.inetia.pl

boruc i nędza powinni ustąpić miejsce w składzie młodym, gorzej nie będzie. Wstyd że nędza bał się wystąpić przed kamerą.

odpowiedz
Kalbar - 20.09.2020 / 13:30, *.t-mobile.pl

@ben: akurat Boruca w tym wszystkim najbardziej mi szkoda bo tylu bramek co teraz przyjął w kilku meczach chyba nigdy nie miał okazji wyłapać. Cały blok defensywy gra tragedię A puszczanie Remyego Stolarskiego oraz Gwilii wygląda mi na sabotaż. Pozdrawiam

odpowiedz
SEBO(L) - 20.09.2020 / 10:26, *.centertel.pl

Jedynym w Legii z "legijnym kodem DNA" jest Pan Lucjan Brychczy! I tak powinien wyglądać doping na kolejnym meczu,co kilka minut skandowane "Lucjan Brychczy"! Ale to my kiedyś dopuścilismy do olewactwa śpiewem "ch.j z wynikami (...)" i "nic się nie stało". Ktoś tu napisał "jakby chlali 3 dni i nie wytrzeźwieli". Otóż kiedyś pili i grali! Choć czasy i sama piłka były inne. Teraz poubierają się jak banda ped... yyy,z LGBT,i nawet pić nie umieją. Gdzie kapitan Jędrzejczyk? Gdzie idol trybun ,Legionista Boruc? Ch.j kładą na wszystkich,fajnie polansować się z megafonem ,a jak przyjdzie porażka z ekipą,która razem nie zarabia tyle,ile tych dwóch farfocli, to nie ma komu gęby otworzyć...

odpowiedz
jkp - 20.09.2020 / 10:03, *.vectranet.pl

#vukoout

odpowiedz
AliMario - 20.09.2020 / 09:53, *.tpnet.pl

Jesteście uparci z opiniami na temat Vuko trenera....czy trener wychodzi na boisko i wykonuje to coś za piłkarzy ? . Co z tego że mamy szybkich piłkarzy jakie biegają bezskutecznie i tak będzie .. kiedyś mieliśmy w Legii nie młodego piłkarza który nazywa się Danijel Ljuboja który robił z głową !!! A najgorsze że taki Pan Boruc ponoć doświadczony zawodnik ..co on wyprawia na naszej bramce?.. nawet Majecki nie popełniał tyłu błędów co nasz Pan Artur.. sorry ale kasa nawet ta jakąkolwiek na marne Panie Prezesie z połową co rok składu...rozpieprzadz klub od lat skutecznie !!!

odpowiedz
młody - 20.09.2020 / 09:42, *.chello.pl

mydlenie oczu legijnym DNA to nie wszystko, żeby coś osiągnąć trener musi znać się na swojej robocie. Vukovic nadaje się co najwyżej na wuefistę w podstawówce

odpowiedz
Pawciu - 20.09.2020 / 09:34, *.net.pl

Dalej uwazam, ze w szatni nie dzieje sie za dobrze.... a brak wypowiedzi tylko to potwierdza :(

odpowiedz
ŻRDW - 20.09.2020 / 09:30, *.icpnet.pl

Jak nie będzie fazy grupowej ligi Europy to vuko sory jesteś leszczyna a nie trener ????

odpowiedz
Zbycho(L) - 20.09.2020 / 09:28, *.chello.pl

Tak samo powinni postąpić kibice z piłkarzami w meczu LEGII ze Śląskiem. Zero dopingu + odpowiednia oprawa przedmeczowa. Zawodnicy olali kibiców, to teraz powinni ponieść za to konsekwencje. Gdzie są Ci bałwochwalcy jaki to z Boruca "Legionista". Po porostu buc a nie Boruc jak i pozostali piłkarzyki. Nie ma już prawdziwych legionistów w drużynie.

odpowiedz
Obcy - 20.09.2020 / 09:04, *.t-mobile.pl

Początkowo myślałem że mi się strona nie otwiera. A tu taki myk. Pan kapitan powinien mieć odwagę stanąć przed reporterami i wyjaśnić poziom prezentowany przez drużynę.

odpowiedz
gutek - 20.09.2020 / 08:23, *.chello.pl

Legia w tym meczu się nie wysilała bo przebiegła około 10 km mniej od rywala.oszczędzali się na drużynę z Kosowa

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 20.09.2020 / 08:22, *.play-internet.pl

Po jaki woj Legia kontraktuje emerytow nigdzie nie chcianych typu boruc nedza lewczuk oni tu przylezli sie opier....c za konkretna kase wiedza ze nikt im nazachodzie nie da kasy za taka gre

odpowiedz
Mariusz - 20.09.2020 / 09:27, *.tpnet.pl

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: Zgadzam się

odpowiedz
Jano - 20.09.2020 / 08:09, *.inetia.pl

A co mają powiedzieć po takim meczu w którym zagrali tak jakby 3 dni chlali a potem nie zdążyli wytrzeźwieć? Kurna jakbym zebrał żuli spod Biedry i obiecał im tyle kasy co oni za ten mecz dostaną to by przynajmniej biegali do upadłego :)

odpowiedz
Władeczek - 20.09.2020 / 07:52, *.play-internet.pl

Faken maciora mnie oślepiła bo nie widze tych wypowiedzi.

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.09.2020 / 09:02, *.vectranet.pl

@Władeczek: a to nie był przypadkiem metanol Władziu?

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

Ok. Zrozumiałem waszą skruchę i już wybaczone. Możecie nas dalej dym...ć.

odpowiedz
zbieg - 20.09.2020 / 07:08, *.t-mobile.pl

gdzie są te wypowiedzi piłkarzy?

odpowiedz
SEBO(L) - 20.09.2020 / 06:51, *.chello.pl

Czy może/wreszcie koledzy kibice zauważycie, że piłkarzyny mają na Was/Nas wywalone i ch.j na Nas kładą? Ta zgraja ku.ew interesuje się tylko stanem konta. I dlatego po 30 latach dałem sobie spokój z oglądaniem ich na żywo i płaceniem jeszcze Za To. (plus obowiązkowa zbiórka na oprawę...)

odpowiedz
Alan - 20.09.2020 / 10:11, *.t-mobile.pl

@SEBO(L):
Dokladnie ma tak samo ak Ty....choc u Mnie na szczęście trwalo to dużo mniej niż 30 lat, i jest o wiele lepiej bez stresu czy przegrywają czy wygrywają zawsze ktoś coś zawali jak nie pilkaze to Ci znajacy sie na 'wszystkim' kumaci ( patrz mecz z Realem ).

odpowiedz
Loslobos - 20.09.2020 / 04:29, *.play-internet.pl

Wstyd panowie wstyd Kante zaczął nie szanować. Legii teraz ta pandemia przeniosła się na was wszystkich. Gów... jesteście nie piłkarze razem z trenerem pajacem Vuko.

odpowiedz
tldr - 20.09.2020 / 01:56, *.chello.pl

za długie, nie czytam

odpowiedz
Zduneq - 20.09.2020 / 01:32, *.play-internet.pl

Nędza podpisał nowy kontrakt i ma wyj..ane.
A gdzie "legendarny król Artur"?też ma wyj...ane

odpowiedz
Tobi - 20.09.2020 / 01:30, *.plus.pl

Trochę zbyt surowo panowie piłkarze potraktowali tę porażkę. Uważam, że nie powinni aż tak się kajać przed kibicami. Przecież zawsze może być gorzej...

odpowiedz
XD - 20.09.2020 / 01:22, *.orange.pl

no kto by się spodziewał ha ha ha!

odpowiedz
cbuuul - 20.09.2020 / 01:05, *.centertel.pl

Zaden nie mial odwagi sie wypowiedziec??

odpowiedz
Trela - 20.09.2020 / 01:02, *.orange.pl

piękne wyczerpujące wypowiedzi.

odpowiedz