fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Woytek

W meczu 8. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa przegrała 0-3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Do przerwy goście prowadzili 1-0, a bramkę w 26. minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Bartosz Michalik. W 56. minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Legii po tym jak piłkę w ręce złapał Kacper Tobiasz. Łukasz Sosnowski strzałem po ziemi z 11 metrów zdołał znaleźć drogę do siatki mimo licznego muru legionistów. Wynik na 3-0 dla gości w 68. minucie ustalił Michał Drewnowski, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Legii.

Kolejne spotkanie podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają za tydzień w Elblągu z Concordią.

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-1 - 26' Bartosz Michalik
0-2 - 57' Łukasz Sosnowski
0-3 - 68' Michał Drewnowski

Legia II: 1. Tobiasz - 23. Niski (57' 7. Wojtysiak), 4. Mosór, 5. Macenko, 16. Konik – 18. Cichocki, 6. Kisiel (57' 21. Kwietniewski), 24. Kurowski (46' 15. Pruchnik), 11. Ciepiela, 17. Cielemęcki (75' 19. Skibicki) – 9. Włodarczyk



Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Kibic Legii - 27.09.2020 / 20:34, *.centertel.pl

Ze Świtem przegrać to nie wstyd. Świt to potęga i powinien grac w wyzszej lidze. Nie ma lepszej drużyny w lidze od Świtu. A i kibiców Świt ma o klasę lepszych, zresztą każdy, kto sie interesuje ruchem kibicowskim, wie, że kibice świtu na każdym polu da aktywni. I ultras całkiem niezłe oprawy robią, zawsze z piro. Chuligansko to jedna z bardziej aktywnych ekip na Mazowszu (wg poza Legią, Radomiakiem, Wisłą Płock i Hutnikiem Warszawa sa na 5 miejscu) i sporo zdziałali bijąc się z bardziej znanymi ekipami.

odpowiedz
Nowiak - 27.09.2020 / 20:02, *.centertel.pl

A Sokół Ostróda daje sobie znakomicie radę w II lidze.
Gdzie by była Legia II jakby tam się dostała?

odpowiedz
adams - 27.09.2020 / 22:31, *.plus.pl

@Nowiak: w czarnej dupie, niestety...

odpowiedz
beka - 27.09.2020 / 19:38, *.toneticgroup.pl

Sokołowski 2 z takimi wynikami już wiosną będzie trenerem jedynki...

odpowiedz
abandych - 27.09.2020 / 19:20, *.chello.pl

jeżeli drużyna walcząca o awans w zeszłym sezonie zbiera takie baty tzn.,że trzeba zmienić trenera.jeżeli awans wyżej nie jest priorytetem dla trenera to niech zrezygnuje.

odpowiedz
Juras - 30.09.2020 / 08:08, *.plus.pl

@abandych: dokladnie!!

odpowiedz
watermelon - 27.09.2020 / 17:01, *.vectranet.pl

Dajcie spokojnie prowadzić zespół Sokołowi.To tylko 2 drużna niech się Facet uczy.Za tą całą piękną grę dla Legii zasłużył sobie na to.Vuko powinien przejść podobną drogę,a nie od razu do 1

odpowiedz
bronek49 - 27.09.2020 / 16:32, *.chello.pl

co się stało z drużyną rezerw trzeba natychmiast zwolnic Sokołowskiego nie można na siłe zatrudniac byłych piłkarzy którzy nie mają kwalifikacji i umiejętności na prowadzenie drużyny na tym szczeblu rozgrywqek

odpowiedz
ACAB - 27.09.2020 / 16:28, *.t-mobile.pl

Która to już porażka dwójki ? Trener do zwolnienia.

odpowiedz
Kkleg - 28.09.2020 / 08:29, *.play-internet.pl

@ACAB :
3

odpowiedz
Pablo33 - 27.09.2020 / 15:42, *.tpnet.pl

Vuko może niech przejmie II drużynę i tam szkoli swoje skille, myślę, że będzie to lepsze dla niego i klubu

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 27.09.2020 / 16:49, *.47.79

@Pablo33: A to dobry pomysł!jak by przejoł ,choć strach ma w oczach,lepiej niech przejmie Ursus Warszawa!

odpowiedz
Endriu - 27.09.2020 / 17:19, *.net.pl

@Pablo33: Gdyby to bylo możliwe to byłbym zza, ale Vuko nigdy na to nie pojdzie nawet jakby padla taka propozycja. Nie po tym jak już byl trenerem 1nki i prowadził Ją m.in już w pucharach

odpowiedz
Mietek - 27.09.2020 / 15:38, *.play-internet.pl

Jaki trener taka gra

odpowiedz
lob - 27.09.2020 / 15:36, *.chello.pl

Ile razy mam pisać jeszcze ???
Natychmiast zwolnić tego trenera, który pobierał nauki w "słynnej" podlaskiej uczelni. Sokołowski II to nie jest trener do prowadzenia rezerw co najwyżej do prowadzenia zajęć w szkółce u Mięciela.............chociaż wątpie czy Miętowy by go tam chciał...

odpowiedz