Qurban Qurbanov - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Qurbanov: Gratuluję moim żołnierzom

Fumen, źródło: Legionisci.com

Qurban Qurbanov (trener Qarabagu): Chcę pogratulować moim żołnierzom. Nie piłkarzom, lecz żołnierzom. Mieliśmy swoje okazje, które potrafiliśmy wykorzystać. Moi zawodnicy wiedzieli, przeciwko komu będą grać, że będzie to trudne spotkanie, bo Legia jest wymagającym rywalem i dobrym zespołem, mimo, że ostatnio miała swoje problemy. Zatrudnili nowego trenera i zmienili system gry.

To zwycięstwo i awans dedykuję nie tylko żołnierzom, ale całemu Azerbejdżanowi, a moim piłkarzom gratuluję. Jednocześnie życzę powodzenia Legii i jej trenerowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
mjr.krzyś - 02.10.2020 / 16:25, *.tpnet.pl

Widzicie różnicę w podejściu! Walka , determinacja, motywacja patriotyczna. Siła ducha. Tym właśnie dodatkowo przeważali nam nami, azerowie, Polską drużyną, ale bez ducha. no i bez umiejętności. Trener cześ wdraża starodawny system, a przed meczem mówi, że nie wtrącamy się do polityki. Byliśmy już przegrani przed meczem, bo nie było pasji w sercach, a nogi ołowiane i drewniane z racji braku formy fizycznej. Dlatego Valencia mówi prawdę że po pierwszym golu nastąpiła już rezygnacja. To hańba dla Legii Warszawa i polskiej dumy! Legio ukochana zmartwychwstań po trupem się stajesz!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2020 / 18:05, *.orange.pl

@mjr.krzyś:

masz dużo racji

odpowiedz
Ja - 03.10.2020 / 02:12, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: po zwolnieniu Viko szatni nie będzie już przez najbliższe kilka lat

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 12:58, *.155.3

Trenerze, to nie byli zawodnicy Legii. Takie koszulki można kupić w każdym sklepie.

odpowiedz
dawać go do Legii - 02.10.2020 / 10:56, *.t-mobile.pl

może on weźmie za mordy tych piz...siów albo przynajmniej będzie wiedział kogo kupić żeby choć w zbliżonym stopniu grać jak Karabach.

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 10:03, *.plus.pl

Gratuluję wygranej ale satysfakcji czuć Pan nie powinien bo to tak jakby pobić niepełnosprawnego...

odpowiedz
Byli lepsi - 02.10.2020 / 09:14, *.virginm.net

Koniec kropka. Teraz niech trener się sprawdza i w przyszłym sezonie Legia w lidze mistrzów!

odpowiedz
Kristof - 02.10.2020 / 03:01, *.ziggo.nl

A ten Juranovic to do teraz szuka piłki jak go wkręcił żołnierz :)

odpowiedz
Ziutek - 02.10.2020 / 00:36, *.vectranet.pl

W Przedmeczowych wypowiedziach, facet byl pewny wygranej kilka dni przed meczem jakby przyjechał do San Marino.I sie nie mylił.

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 02.10.2020 / 00:20, *.52.138

przegrali bo czesio nie ma wykupionych międzynarodowych do fryzjera...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 01.10.2020 / 22:40, *.t-mobile.pl

Czesiek dzwoń do Zibiego do skutku nawet 711 razy. Dyskwalifikacja walkower po boisku biegali zolnierze a nie panienki nażelowane. To nie jest sprawiedliwe!!!!

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:30, *.tpnet.pl

Brawo

odpowiedz
eth - 01.10.2020 / 22:22, *.t-mobile.pl

Szkoda że u nas nie ma takiego podejścia i traktowania meczu jak wojny tylko bardziej jak cyrk

odpowiedz
Szymon - 01.10.2020 / 22:21, *.chello.pl

ha ha , powodzenia życzy i drużynie znaczy wkładom aby zerwać się jak najszybciej, a Czesiowi połączenia z Nasa po jego dron to na c... się nadaje

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 22:21, *.cyfrowypolsat.pl

A naszym (już nie moim piłkarzom) dezerterom kulka w łeb.

odpowiedz
?? - 02.10.2020 / 05:20, *.t-mobile.pl

@(L)eve(L)64: po porażce Barwy zmieniłeś ? z tego co mi wiadomo zawodnicy z meczy zostają jeszcze przy Ł3 .

odpowiedz
lucho_83 - 01.10.2020 / 22:19, *.chello.pl

Wygrała zdecydowanie lepsza drużyna.

odpowiedz
Zdzicho - 01.10.2020 / 22:19, *.tpnet.pl

Niezly napoleon, ale trzeba przyznac ze rozstrzelal nas

odpowiedz