Iga Świątek - fot. Warsaw Sports Group
REKLAMA

Iga Świątek wygrała turniej Rolanda Garrosa!

Woytek

W sobotę w Paryżu Iga Świątek wygrała finałowy pojedynek w turnieju Rolanda Garrosa na korach w Paryżu. Polka pokonała Sofię Kenin w dwóch setach 6-4, 6-1. Tym samym 19-latka, która jeszcze niedawno reprezentowała barwy Legii, zapisała się w historii polskiego i światowego tenisa.

Sprawdźcie jak obecnie wygląda sytuacja legijnego tenisa.

Transparent dla Igi na Żylecie podczas piątkowego meczu z Cracovią.
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (84)

+dodaj komentarz
A. Mokotów - 12.10.2020 / 13:42, *.cyfrowypolsat.pl

Super, że strona legioniści.com od dawna informowała o wynikach i sukcesach Igi. Dzięki temu sam na różnych livescorach szukałem jej wyników, nieraz śledziłem je na żywo bo to jednak legionistka. To się zaczęło już grubo ponad dwa lata temu, a teraz możemy się cieszyć wspólnie z takiego sukcesu. A tak w ogóle, po którymś zwycięstwie we Francji podbiegła do swojej ekipy i kamerzysta uchwycił moment jak robili sobie razem zdjęcie, a Iga pokazywała eLkę :) Super dziewczyna, niech jej się wiedzie

odpowiedz
Olo - 12.10.2020 / 06:44, *.tpnet.pl

Dziewczyna osiągnęła fantastyczny sukces i brawo.
To co tutaj wypisujecie ( niektórzy), jest skończonym idiotyzmem. Mioduski nic nie ma i nie miał do sekcji Legii a ojciec Igi zrobił bardzo dobry krok zrywając w zeszlym roku umowę z grupą w ktorej była Iga. Wasze wzajemne szczekanie na siebie, ubliżanie sobie i wytykanie błędów świadczy o nas Legionistach, gdzie jest szacunek do siebie, przecież wszyscy jestesmy kibicami Legii i nawet jak mamy często różne zdanie w ocenie świata, powinnismy się godnie zachowywać.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.10.2020 / 17:58, *.play-internet.pl

Iga ląduje w Radomi-pewne info.

odpowiedz
LG - 11.10.2020 / 14:57, *.chello.pl

Siedzieć w domu, a nie wirusa rozsiewać na lotnisku! Zresztą kogo obchodzi tenis ? W naszym życiu liczy się tylko fooTBall.

odpowiedz
Hehe - 11.10.2020 / 17:43, *.chello.pl

@LG: ale żal hahah

odpowiedz
MarioL - 11.10.2020 / 14:32, *.wanadoo.fr

Brawo IGA,jesteś wielka,zycze tobie żeby to był początek twoich sukcesów.

odpowiedz
Kibol78 - 11.10.2020 / 13:26, *.chello.pl

Wypadałoby przywitać Igę na lotnisku jak wróci !!!

ktoś wie może kiedy ?

odpowiedz
Kaczarawa - 11.10.2020 / 11:18, *.plus.pl

Czy ktoś wie jak się nazywa mama Igi? Wszędzie piszą tylko o ojcu, a nie ma żadnego słowa o matce, jej rodzice są po rozwodzie?

odpowiedz
SŁŻ - 11.10.2020 / 12:58, *.chello.pl

@Kaczarawa: a co cie to obchodzi zeby publicznie zagladac komus w prywatne zycie?

odpowiedz
Sąsiad z Raszyna - 11.10.2020 / 18:52, *.1.98

@Kaczarawa:

Mama nie ma potrzeby być osobą publiczną.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 11.10.2020 / 02:39, *.co.uk

BRAWO IGA!!!!! MEGA GRATULACJE!!!!! Kapitalna niespodzianke wszystkim zrobilas :o) Nie interesuja mnie zawirowania wokol tenisa na Legii, jestem po prostu dumny jako Polak! :o)))))

odpowiedz
T - 11.10.2020 / 00:16, *.as13285.net

Pięknie amerykanka Pokonana

odpowiedz
M4 - 10.10.2020 / 23:55, *.chello.pl

Brawo panie prezesie Miodulski sekcja tenisa przynajmniej na topie ale ta, chyba. Je ma naganiaczy po szalu za kase

odpowiedz
ic - 10.10.2020 / 23:09, *.orange.pl

Gratu(L)acje !

odpowiedz
fan - 10.10.2020 / 22:02, *.play-internet.pl

A z kim Iga grała bo nawet nie wiem ??? hehe

odpowiedz
WIDZ - 10.10.2020 / 22:55, *.chello.pl

@fan: He he... A co ci za różnica? he he.

odpowiedz
Kibic - 10.10.2020 / 22:02, *.net.pl

Miodek pajacu bież z niej przykład!

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 22:04, *.chello.pl

@Kibic : powinien wystąpić w deblu w jakims tam bussines Sopot open, z Kucharskim

odpowiedz
Elquatro - 10.10.2020 / 21:44, *.chello.pl

Teraz czekamy spokojnie na skoki!!!

odpowiedz
Fff - 10.10.2020 / 21:58, *.chello.pl

@Elquatro: chyba do wody

odpowiedz
Jerry - 10.10.2020 / 20:25, *.com.pl

Sukces imponujacy, ale ktoś powinien to dziewcze poinformować, ze gdy grają hymn to czapeczkę trzeba z główki zdjąć.

odpowiedz
LPG+ - 10.10.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

@Jerry: co za dzban...

odpowiedz
As - 10.10.2020 / 20:28, *.plus.pl

@Jerry: Też na to zwróciłem uwagę, no ale stres robi swoje.

odpowiedz
WoLa - 10.10.2020 / 20:32, *.227.70

@Jerry: Doucz się Malkontencie. Kobieta, podczas uroczystości państwowych oraz podczas odgrywania hymnu nie musi zdejmować nakrycia głowy.

odpowiedz
Singspiel - 10.10.2020 / 20:38, *.plus.pl

@WoLa: i podobnie w kościele

odpowiedz
WoLa - 10.10.2020 / 22:57, *.227.70

@Singspiel: ...Amen!

odpowiedz
X - 11.10.2020 / 01:35, *.virginm.net

@Jerry: jakos zolnierze mie zdejmuja.. nue marudz cwaniaku,to nie usa, moze jeszcze dlon na serce?? Ooooooo can youuuuu seeee...

odpowiedz
Wiaderny - 11.10.2020 / 09:53, *.mm.pl

@Jerry: byś sie zesral gdybys miał tam stanąć.

odpowiedz
MarioL - 11.10.2020 / 14:34, *.wanadoo.fr

@Jerry: o następny pseudo patriota zakompleksiony.

odpowiedz
Darek - 10.10.2020 / 20:20, *.t-ipconnect.de

Brawo Iga.Gratulacje.

odpowiedz
Jòzefowianin - 10.10.2020 / 20:06, *.chello.pl

Iga przekozacki mecz!

odpowiedz
Kibic - 10.10.2020 / 18:49, *.plus.pl

Brawo Iga za Wygranie Turnieju Wielkoszlemowego. Oby tak dalej

odpowiedz
Autor - 10.10.2020 / 18:48, *.master.pl

Transparent żałosny !! Wstyd, że został tutaj uwieczniony.

odpowiedz
s - 10.10.2020 / 18:57, *.centertel.pl

@Autor: ty JESTEŚ ŻAŁOSNY.

odpowiedz
Jimmy L - 10.10.2020 / 19:24, *.d1-online.com

@Autor: Ale za to ty sie tym wpisem uwiecznil jako lokalny głupek.

odpowiedz
Maciek - 10.10.2020 / 19:41, *.centertel.pl

@Autor: żalosny to ty jesteś skoro nawet nie chce ci sie sprawdzić dlaczego jazda

odpowiedz
Kibolek - 11.10.2020 / 09:03, *.orange.pl

@Jimmy L: najbardziej żałosny to jest ZŁODZIEJ i LICHWIARZ MIODUSKI PRZEZ KTOREGO SEKCJA TENISA PRAWIE NIE ISTNIEJE A IGA JEST WOLNĄ ZAWODNICZKĄ. czego by się ten frajer MIODUSKI nie dotknął to zamienia to w zgliszcza. MIODUSKI WONT Z LEGII

odpowiedz
Haha - 11.10.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

@Jimmy L: ale wysyp przygłupów

odpowiedz
Kuba - 10.10.2020 / 18:34, *.t-mobile.pl

Brawo! To jest prawdziwy sportowy duch walki. Powodzenia Iga!

odpowiedz
Patriota - 10.10.2020 / 18:19, *.centertel.pl

Jeszcze niech się nauczy że jak jest grany hymn to nakrycie z głowy trzeba zdjąć

odpowiedz
Tarchomin - 10.10.2020 / 18:24, *.centertel.pl

@Patriota: Z tego co mi wiadomo kobiety nie muszą zdejmować

odpowiedz
ty - 10.10.2020 / 18:41, *.chello.pl

@Patriota: a ty stałeś na baczność i cztery zwrotki poprawnie wyśpiewałeś czy przygórniakowałeś coś pod nosem?

odpowiedz
Piotr - 10.10.2020 / 19:11, *.chello.pl

@Patriota: Nie ma lepszej promocji Polski jak jej zwycięstwo, a pseudo patrioci zazwyczaj znajdą coś przeciw

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2020 / 19:23, *.centertel.pl

@Piotr: no coz. Mogla zdjąć, a jesli nie zdjela to nic wielkiego sie nie stało była w szoku pewnie.

odpowiedz
Tarchomin - 10.10.2020 / 19:44, *.centertel.pl

@grzesiek: czapki to wy przed nią musicie zdejmować

odpowiedz
Adek - 11.10.2020 / 01:39, *.t-ipconnect.de

@Tarchomin : pozamiatałeś twoją wypowiedzią

odpowiedz
77/82 - 10.10.2020 / 18:06, *.chello.pl

Miło, że napisaliście mimo wiadomo jakiej sytuacji w legijnym tenisie. Ja nawet nie będę udawał, że się tym sportem interesuję ale pamiętam pierwsze sukcesy Igi, o których dowiadywałem się właśnie z tej strony i po prostu fajnie, jak teraz ta dziewczyna broniąca kiedyś naszych barw osiąga swój pierwszy wielki sukces w dorosłej karierze. Cała Legia zawsze razem, Iga dla mnie zawsze będziesz Legionistką! (L)

odpowiedz
oLaf - 10.10.2020 / 19:52, *.vectranet.pl

@77/82: tak, brawa dla Igi. Także dla tego portalu bo to jest z klasą pogratulowanie naszej byłej zawodniczce.

odpowiedz
ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANIE NA POLSKIEJ ZIEMI !!! - 10.10.2020 / 17:57, *.com.pl

DO ADMINISTRACJI LEGIONIŚCI.COM - PROSZĘ O SPRAWDZENIE INFORMACJI KIEDY I O KTÓREJ LĄDUJE IGA NA POLSKIEJ ZIEMI ? MOŻE JAKAŚ WSPÓLNA AKCJA LEGIONISTÓW Z POWITANIEM ISTNIE MISTRZOWSKIM IGI NA OKĘCIU ? ZASŁUŻYŁA SOBIE DZIEWCZYNA NA TO !!!

DLATEGO PROSZĘ ADMINÓW STRONY O INICJATYWĘ TAKIEJ AKCJI !!!

NIECH DZIEWCZYNA PAMIĘTA RÓWNIEŻ KRÓLEWSKIE POWITANIE W POLSCE , A NIE TYLKO KILKU REPOTRERÓW I DZIENIKARZY OFICIELI .

IGA ZASŁUŻYŁA NA ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANINE PRZEZ PRAWDZIWYCH KIBICÓW !!!

odpowiedz
dobra inicjatywa - 10.10.2020 / 18:03, *.com.pl

@ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANIE NA POLSKIEJ ZIEMI !!!:

DZIELNICE - DZIAĆ !!!

Robimy królewskie powitanie dla Igi

Legioniści witają Mistrzynię na Okęciu !!!

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 10.10.2020 / 18:55, *.35.8

@ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANIE NA POLSKIEJ ZIEMI !!!: Nie musisz drzeć ryja.

odpowiedz
Bierrutt - 10.10.2020 / 19:41, *.com.pl

@ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANIE NA POLSKIEJ ZIEMI !!!:
Obawiam się, że nie będzie lądowania na F.Chopin Airport. Sponsor wynajął dla całej rodziny odrzutowiec

odpowiedz
X - 11.10.2020 / 01:39, *.virginm.net

@Bierrutt: nie? A gdzie? W Babicach? A moze na polu kartofli pod Ciechanowem? Co za kret...

odpowiedz
Gh - 11.10.2020 / 01:41, *.virginm.net

@ISTNE MISTRZOWSKIE POWITANIE NA POLSKIEJ ZIEMI !!!: Zawada wariacie nie swiruj,to nie TGK...

odpowiedz
Bierrutt - 11.10.2020 / 08:34, *.com.pl

@X: w Pyrzowicach, podobno. A kreta to sobie sracz zalej bo ci wybił

odpowiedz
Kalbar - 10.10.2020 / 17:54, *.chello.pl

Brawo Iga!!! Nich piłkarze pajacyki wezmą z niej przykład.

odpowiedz
Piotruś - 10.10.2020 / 17:46, *.play-internet.pl

Brawo !!!

odpowiedz
Mrok - 10.10.2020 / 17:40, *.chello.pl

Wieka sprawa, szkoda że nie jest już w Legii przez krótkowzroczność pseudoprezesa Mioda.
Mielibyśmy teraz kolejny sukces do gabloty odnotowany w historii legijnego tenisa a tak mamy sukces byłej legionistki.
Miałeś Mioduski złoty róg....

odpowiedz
WarszawskaOchota - 10.10.2020 / 17:38, *.orange.pl

Ogromny sukces.
Nie interesuje się tenisem ale finał z udziałem Igi oglądałem z wielkimi emocjami.
Brawo Iga !

odpowiedz
Szczęśliwice - 10.10.2020 / 17:59, *.t-mobile.pl

@WarszawskaOchota: Dokładnie. Iga śmiga!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.10.2020 / 17:37, *.orange.pl

Iga + Czarnogóra i jestem bogatszy o 500zł. Brawo!

odpowiedz
zrobić czystkę - 10.10.2020 / 17:37, *.inetia.pl

Czesiu wstaw Igę do ataku

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.10.2020 / 17:32, *.chello.pl

Brawo! Coś pięknego!

odpowiedz
Adi - 10.10.2020 / 17:29, *.orange.pl

Brawo! Super turniej, coś niesamowitego!

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 17:37, *.chello.pl

@Adi: ogladales caly czy tylko koncowke drugiego seta dzis w telewizji ?

odpowiedz
Antyfrustrat - 10.10.2020 / 17:54, *.47.161

@:): Ty bys zagral lepiej i jeszcze mniej setow stracil ;}

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 19:07, *.chello.pl

@Antyfrustrat: ja to mogę w ping ponga zagrać na osiedlu

odpowiedz
Antyfrustrat - 10.10.2020 / 19:25, *.centertel.pl

@:) :

odpowiedz
Antyfrustrat - 10.10.2020 / 19:28, *.centertel.pl

@:) : a ja w szachy ake tylko na siedząco????

odpowiedz
Goclaw - 10.10.2020 / 17:27, *.centertel.pl

IGA - SZACUNEK !!!!!! ZE LZAMI W OCZACH POZSRAWIAM

odpowiedz
donsimone77 - 10.10.2020 / 17:23, *.t-mobile.pl

A ten lokowaty dzban zaorał nawet i tą sekcję. Mioduszewski won!

odpowiedz
TO JEST PRAWDA - 10.10.2020 / 17:20, *.vectranet.pl

BRAWO IGA MASZ W SOBIE WARSZAWSKI NIEPOKORNY CHARAKTER

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 17:24, *.chello.pl

@TO JEST PRAWDA: tak jak ty jak sie napijesz

odpowiedz
Zgryżliwy - 11.10.2020 / 11:48, *.play-internet.pl

@TO JEST PRAWDA: przecież ona jest z Raszyna...

odpowiedz
M-Ochota - 11.10.2020 / 12:25, *.chello.pl

@Zgryżliwy : ale urodzona w Warszawie...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 10.10.2020 / 17:15, *.btcentralplus.com

Iga na prezesa Legii !!!!

odpowiedz
Korda - 10.10.2020 / 17:38, *.centertel.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: za długo by jej zajęła naprawa tego co spieprzył już Miodoustny.

odpowiedz
FI(L)IP - 10.10.2020 / 17:12, *.amazonaws.com

#IgaŚmiga

odpowiedz