fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Od soboty znów mniej kibiców na stadionach

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Od najbliższej soboty, 10 października, na terenie całego kraju wprowadzone zostaną nowe obostrzenia związane z COVID-19. Oznacza to, że stadiony piłkarskie będą mogły wypełniać się w zaledwie 25%, a nie jak miało to miejsce do tej pory, w 50% pojemności. W przypadku Legii dostępnych będzie ok. 7500 miejsc, przy czym stołeczny klub sprzedał ponad 7000 karnetów na bieżący sezon. Nowe obostrzenia nie dotyczą piątkowego spotkania o Superpuchar Polski z Cracovią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Pierdoła Miarek Daruski - 09.10.2020 / 11:38, *.110.130

Przy obecnej sytuacji dziwie sie ze nie oddaliscie mi karnetow hahahahaha ale okey moj majatek sie powieksza hihihihihihihi najwyzej Lesny odkupi klub i splaci mi 100 mln dlugu...usia siusia jestem bogaty frajerzy...usiasiusia taniec brzusia

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 08.10.2020 / 21:14, *.btcentralplus.com

7500......W Anglii od marca ani jedna osoba nie weszla na stadion. Dramat, i tak do 2021 roku !!!!

odpowiedz
xaxaxa - 08.10.2020 / 19:05, *.tpnet.pl

brawo!!! pisssss-du.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 08.10.2020 / 21:18, *.btcentralplus.com

@xaxaxa: Debilu, w Anglii ZERO kibicow !!!!

odpowiedz
Cory1916 - 08.10.2020 / 16:51, *.t-mobile.pl

A co z meczem ze Slaskiem na ktory klub sprzedal 50% biletow?

odpowiedz
Tomek(L) - 08.10.2020 / 17:12, *.chello.pl

@Cory1916: Nie sprzedał 50% biletów

odpowiedz
(L)egia - 08.10.2020 / 16:21, *.tpnet.pl

Iga Świątek w finale!!! Mam nadzieję, że redakcja napisze o tym.

odpowiedz
Tttt - 08.10.2020 / 16:01, *.chello.pl

Ściema trwa dalej. Ludzie powinni wyjść na ulice i tej głupocie się przeciwstawić bo będą nas dalej tak je.ać jak niewolników

odpowiedz
666 - 08.10.2020 / 16:17, *.chello.pl

@Tttt: Tak tak przecież covidu nie ma to tylko spisek Żydów i Masonów. Człowieku ruszt tą mózgownicą

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.10.2020 / 16:24, *.centertel.pl

@666: Jest tylko Covid. Nie ma nawotworow, zoltaczki, gruzlicy, grypy, ludzie nie umieraja na inne choroby i ze starosci. Jest tylko ,,zabojczy,, wirus. Tysiace ludzi lezy i umiera na ulicach...Idz do lekarza czlowieku, tylko prywatnie, bo na fundusz mozesz pogadac telefonicznie...

odpowiedz
6 kolorów bzdur - 08.10.2020 / 18:36, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Prywatnie też

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.10.2020 / 19:37, *.orange.pl

@6 kolorów bzdur: Jeszcze się z tym nie spotkałem, może wyjątki to potwierdzają. Płacę i widzę lakarza. I wiele osób, które znam.

odpowiedz
777 - 08.10.2020 / 21:24, *.chello.pl

@Tttt: Leśny Dziadku masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem??? Jest covid rak i sto innych chorób. Po co udawać, tego nie ma, to domena PO-paprańców.

odpowiedz
Trog(L)odyta - 11.10.2020 / 05:56, *.chello.pl

@666: Jest i nie jest to nic nowego, ale podjęte środki są nieadekwatne do zagrożenia.

odpowiedz
Antyberg - 08.10.2020 / 15:47, *.centertel.pl

Corona ściema!!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.10.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

Niebać COVID!

odpowiedz
Zielony Kampinos - 08.10.2020 / 15:01, *.vectranet.pl

Iga Świątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piłkarzyki pajacyki !!!!

odpowiedz
Władeczek - 08.10.2020 / 14:45, *.netfala.pl

A co by było jakby mecz z cracovią zaczynał się faken o 23:00 godzinie w piątek? W pierwszej połowie byłoby 50% stadionu a w drugiej tylko 25% bo byłaby już sobota po północy? Głupie te zaostrzenia faken.

odpowiedz
siewca plotek - 08.10.2020 / 15:12, *.futuro.pl

@Władeczek:
Głupie, oj bardzo głupie, ale podobno Legia nigdy nie grała o 23.00 :)
23.00 raczej wygląda na dobrą porę, aby rozpocząć trzecią maciorę :D

odpowiedz
Piotr (L) - 08.10.2020 / 15:13, *.centertel.pl

@Władeczek: Ty masz jakiegos świra za każdym razem faken. Po drugie na temat meczu się nie wypowiadaj bo żaden z ciebie kibic. Po drugie mecz nie mógł by być o tak późnej godz. Bo żeby wypowiadać się na temat danego meczu trzeba pierw na mecze jeździć.

odpowiedz