Śląsk Wrocław na wyjazdowym meczu z Legią Warszawa w lutym 2018 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kolejne mecze przy Ł3 bez kibiców gości

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Śląska Wrocław, podobnie jak fani Cracovii, nie będą mogli pojawić się na meczu przy Łazienkowskiej, który zaplanowano na środę, 21 października - poinformowało Stowarzyszenie Wielki Śląsk. Zapewne podobnie będzie w przypadku fanów Zagłębia Lubin w najbliższą niedzielę. Decyzję o nieprzyjmowaniu fanów drużyn przyjezdnych na stadionie przy Łazienkowskiej podjął prezydent miasta stołecznego Warszawa, a ta wsparta jest przez sanepid oraz policję.

Przypomnijmy, że w pierwszym terminie, czyli 27 września, fani WKS-u mieli zaplanowany wyjazd do Warszawy pociągiem specjalnym. Ten musieli odwołać po awansie Legii do 4. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy, ze względu na przełożenie terminu meczu ligowego na wniosek naszego klubu. Wrocławianie o braku możliwości wejścia na stadion Legii w nowym terminie, tj. 21 października dowiedzieli się z 10-dniowym wyprzedzeniem. Ostatnio fani Cracovii dowiedzieli się o zamknięciu sektora gości na dzień przed meczem o Superpuchar Polski w stolicy.

Mecze Legii z Zagłębiem Lubin (18 października o 17:30) oraz ze Śląskiem Wrocław (21 października o 18:00) rozgrywane będą z ograniczeniem liczby widzów do 25 procent pojemności stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Cinek - 14.10.2020 / 09:36, *.centertel.pl

Od soboty na 99% czerwona strefa w Warszawie.

odpowiedz
JA - 14.10.2020 / 08:05, *.amazonaws.com

A na reprezentacje mógł pojechać każdy nawet z czerwonych powiatów.

odpowiedz
Mchr - 14.10.2020 / 04:51, *.play-internet.pl

Kibice gości są inni niż my? Po 200 osób to spokojnie można by wpuszczać.

odpowiedz
Cult⚽️King⚽️Poland - 13.10.2020 / 21:48, *.amazonaws.com

To dobry moment aby przekazać 100 biletòw Śláskowi I wpuścić ich gościnnie na swoje sektory,winni im to jesteśmy !#piłkanożnadlakibicòw !

odpowiedz
karnetowiec - 13.10.2020 / 13:41, *.chello.pl

wam tez skasowano karnet ? loguje sie do systemu i niema calej historii.. ?

odpowiedz
Meteor - 13.10.2020 / 14:17, *.t-mobile.pl

@karnetowiec : Tak, puściutko, ale bez obaw - niepierwszy raz takie coś się dzieje.

odpowiedz
kibic .. - 13.10.2020 / 13:40, *.chello.pl

wam tez skasowano karnet ? loguje sie do systemu i niema calej historii.. ?

odpowiedz
Siema - 13.10.2020 / 12:08, *.18.56

Śląsk dawał nam bilety jak chcieliśmy i ile chcieliśmy dlatego kumateeia powinna zrobić wszystko żeby weszli na nasze sektory piłka nożna dla kibiców gości fuck pseudo pandemii

odpowiedz
Żmija - 13.10.2020 / 14:27, *.vectranet.pl

@Siema: obyś nie spotkał Covida osobiście i obyś nie musiał dzielić marnego losu tysięcy osób w samej tylko Polsce... Życie na piłce się nie kończy, jak skończysz podstawówkę to może to zrozumiesz...

odpowiedz
Zuga - 13.10.2020 / 16:35, *.centertel.pl

@Żmija:

Ochłoń.

odpowiedz
Meteor - 13.10.2020 / 11:54, *.t-mobile.pl

Spokojnie, mówi się o czerwonej strefie w Warszawie od soboty ... możliwe że i My nie obejrzymy tych meczy na stadionie.

odpowiedz
Bierrutt - 13.10.2020 / 11:46, *.com.pl

Przecież to JEGO miasto ;-)

odpowiedz
Do Redakcji - 13.10.2020 / 11:00, *.centertel.pl

Jak jest liczba sprzedanych karnetòw na ten sezon?można jakieś info??? Pozdro

odpowiedz
dino - 13.10.2020 / 15:07, *.vtelecom.pl

@Do Redakcji:
z tego co pamiętam to 7200

odpowiedz
jaaa - 14.10.2020 / 08:07, *.waw.pl

@Do Redakcji: lekko ponad 7tys a 25% stadionu wyliczyli 7500

odpowiedz
Michal - 13.10.2020 / 10:24, *.chello.pl

Można wpuścić ich na Nasze sektory
Piłka nożna dla kibiców!

odpowiedz
Luk - 13.10.2020 / 11:56, *.vectranet.pl

@Michal: A zauważyłeś, że nas wejdzie tylko 25%?

odpowiedz
Michal - 13.10.2020 / 15:00, *.chello.pl

@Luk: to około 7700 miejsc Przy naszych ostatnich frekwencjach starczy też miejsc dla kibiców gosci

odpowiedz
Alan - 13.10.2020 / 10:18, *.t-mobile.pl

Zawsze można się dogadać i wpuścić ich na swoje trybunach #pilkanoznadlakibicow.

odpowiedz