Legia II - Legionovia. W ataku Damian Warchoł i Jehor Macenko - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo

Woytek, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 10. kolejki III ligi Legia Warszawa przegrała 0-1 z Legionovią Legionowo. Pierwszą połowę obejrzał trener pierwszej drużyny Czesław Michniewicz.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

W 24. minucie Damian Warchoł trafił z kilku metrów w poprzeczkę. Kilka minut później goście objęli prowadzenie po tym, jak dośrodkowanie z rzutu różnego wykorzystał strzałem z główki Daniel Choroś. Chwilę później powinno być 2-0, ale napastnik Legionovii nie sięgnął dobrze piłki, by zmienić jej tor lotu w światło bramki. Legioniści przeważali, ale do przerwy nie potrafili pokonać bramkarza gości. Po przerwie także inicjatywa była po stronie Legii, ale groźniejsze sytuacje stworzyli sobie gracze z Legionowa. Wynik do końca nie uległ zmianie.

Kolejne spotkanie podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają w niedzielę, 25 października o godzinie 11 w Grodzisku Mazowieckim. Rywalem będzie Broń Radom.

III liga: Legia II Warszawa 0-1 (0-1) Legionovia Legionowo
0-1 - 30. Daniel Choroś

Legia II: 1. Jakub Kowynia - 23. Nikodem Niski (68' 7. Oskar Wojtysiak), 5. Jehor Macenko, 15. Radosław Pruchnik, 19. Jakub Kwiatkowski - 18. Piotr Cichocki (46' 17. Radosław Cielemęcki), 24. Kamil Kurowski, 21. Mikołaj Kwietniewski (68' 11. Bartłomiej Ciepiela), 8. Aleksander Waniek (46' 9. Szymon Włodarczyk), 20. Kacper Skibicki - 25. Damian Warchoł

rezerwa: 12. Tomasz Zieliński, 14. Kacper Gościniarek, 6. Jakub Kisiel

trener: Tomasz Sokołowski

Żółte kartki: Kwietniewski (Legia II)

Mecz bez udziału publiczności.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Rsky - 22.10.2020 / 08:21, *.orange.pl

Panowie i panie, zwyczajnie nie mamy składu, połowa drużyny albo wrociła z kwarantany dopiero co, albo na niej wciąż była, albo po urazach jak Skibicki czy Warchol i po formą, z juniorów nie ma chwilowo kogo brać, bo tam jeszcze większy problem zdrowotny był. W weekend skórę uratowal nam Tobiasz, ktory obronił z 6 setek, ale tym razem już się
nie udało

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.10.2020 / 19:25, *.centertel.pl

A gdzie jest Czarna Pantera?

odpowiedz
bronek49 - 21.10.2020 / 17:12, *.chello.pl

niestety następny antytrener do zwolnienia drużyna która w zeszłym sezonie walczyła o druga lige teraz gra beznadziejnie nie każdy były zawodnik nadaje się na trenera

odpowiedz
Trampek - 21.10.2020 / 17:00, *.net.pl

Niestety ! Dalszy ciąg EPIDEMII w LEGII II - a lekarza nie widać . Tu procedura PRZEZ TELEFON nic nie da . Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli stan ...PRZEDAGONALNY !!!

odpowiedz
Szpaner - 21.10.2020 / 16:58, *.box3.pl

Trener Pierwszej na drugim zespole , co juz zmienia robotę :D ?

odpowiedz
lob - 21.10.2020 / 16:36, *.chello.pl

Co ten pseudo trenerzyna robi jeszcze w Legii ???.........ani zawodnik z niego był, ani trener będzie...............

odpowiedz
kaktus - 21.10.2020 / 16:31, *.tpnet.pl

pokażcie mi w tym klubie jakiś plan????
Gdzie mają ogrywać się zawodnicy do I drużyny???? na klepiskach????

odpowiedz
Guciniak - 21.10.2020 / 15:50, *.t-mobile.pl

Brawo Legio..novia!

odpowiedz
Obcy - 21.10.2020 / 15:48, *.t-mobile.pl

Trener Czesław nie wytrzymał tej gry. Nie znalazł sił na drugą połowę. W tej drużynie nie ma perspektywicznych graczy. Nikt się nie wyróżnia. Trą tyłkami po ziemi,aż muł wzbija się do góry.

odpowiedz
xman - 21.10.2020 / 20:11, *.play-internet.pl

@Obcy: Ty o czesiu 711 piszesz trener? Musisz być bardzo obcy.

odpowiedz
oLaf - 21.10.2020 / 15:45, *.vectranet.pl

jesteśmy dopiero na 9-tym miejscu!!! Czy tak jak rok temu te przegrywy nie chcą awansować wyżej???

Za kilka miesięcy znowu któryś pacjent się zdziwi że III Liga "przez koronawirusa zakończyła wcześniej rozgrywki" i awansował zespół nr 1 czyli nie LegiaII ????

odpowiedz
Remino - 21.10.2020 / 15:14, *.orange.pl

niestety jest to prawda

odpowiedz
Mioduch patataj! - 21.10.2020 / 15:00, *.centertel.pl

Te rezerwy to jedno wielkie dno.

odpowiedz