REKLAMA

Wyniki legionistek na MP w Szczecinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Szczecinie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Drużynowych Mistrzostw Polski kl.II w gimnastyce artystycznej, w których bardzo dobrze zaprezentowały się trzy zawodniczki RG Legia. Hanna Sablińska (dwunasty wynik w wieloboju) i Zofia Dec awansowały do finałowej 24. OOM. Gratulacje należą się również Marii Kluzie, która ostatecznie nie zakwalifikowała się do finałów. Trenerką legionistek jest Svitlana Tuzhykova.

Z kolei wcześniej odbyły się eliminacje do OOM kl.III. W wieloboju Kalina Szydlak zajęła miejsce 34., a druga z legionistek - Oliwia Grzywacz - 35. Trenerką zawodniczek jest Elena Kamilova.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wiking - 28.10.2020 / 14:12, *.plus.pl

Jedna krajowa dziewczynka w roczniku 2008 jest b. dobra. Szkoda, ze nie od nas tylko z Wrocławia to córka zawodniczki proooo, olimpijki etc. Reszta jest tam tłem. Z reprezentantek naszego klubu, chyba Zofia Dec z tego co słyszałem dostała note 6 pkt gdzie standardem jest 15. Słabo musiało to wyglądać. Wiec tak się sprawy maja z tym sukcesem.

odpowiedz
Adam - 28.10.2020 / 15:32, *.play-internet.pl

@Wiking: jedna nota z czterech. Sprawdź wyniki, są w internecie. Zapis wideo chyba też.
Faktycznie, jest jedyna dziewczyna z Wrocławia, która ma wynik wyraźnie lepszy niż pozostałe.
Tak czy inaczej wszystko spoko. Są młode, pewnie same jeszcze nie wiedzą czy będą to robić w przyszłości. W takich grupach wiekowych wynik nie jest najważniejszy.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 28.10.2020 / 09:19, *.47.132

Go go Power Rangers!!! Gratulacje :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.