Polonia - Legia II - fot. Mateusz Eichler
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Polonia Warszawa 1-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 16. kolejki III ligi rozegranym przy ul. Konwiktorskiej 6 Legia II Warszawa przegrała 0-1 z Polonią Warszawa. Przed meczem obie drużyny miały na swoich kontach po 24 punkty.

Jedyna bramka padła w 29. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Łukasza Piątka. W szesnastce gospodarzy faulował Mateusz Wieteska. Oprócz Wieteski w drużynie rezerw wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny, którzy w tym sezonie mieli mniej okazji do gry: Luis Rocha, Paweł Stolarski, Inaki Astiz i Mateusz Cholewiak. Spotkanie na żywo obejrzał Czesław Michniewicz.

Legioniści przeważali przez większość spotkania, ale nie potrafili sforsować obrony Polonii. Kolejny mecz podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają za tydzień z Huraganem Morąg.

III liga: Polonia Warszawa 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 29' Łukasz Piątek (karny)

Legia II: Kacper Tobiasz - Paweł Stolarski, Wieteska Mateusz, Inaki Astiz, Luis Rocha - Mikołaj Kwietniewski, Jakub Kisiel (70' Radosław Pruchnik), Kamil Kurowski, Bartłomiej Ciepiela, Mateusz Cholewiak - Szymon Włodarczyk

żółte kartki: Wyszkowski, Mosiejko, Wojdyga (Polonia) - Wieteska, Kwietniewski, Kurowski, Luis Rocha (Legia II)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler
fot. Mateusz Eichler

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Pegaz - 16.11.2020 / 07:43, *.plus.pl

Trener nie ma Inc do gadania skład był z góry narzucony

odpowiedz
bronek49 - 15.11.2020 / 17:26, *.chello.pl

najwyższy czas popędzić Sokołowskiego jak zacząl trenować dwójkie to same bagno

odpowiedz
bronek49 - 15.11.2020 / 17:23, *.chello.pl

po co te pajace z jedynki zagrali w tym meczu tylko psują atmosfere wśród tych młodych piłkarzy i jak zwykle Wieteska nawall on zawsze jak nie zrobi karnego to popełni jakiegoś babola nie dopuszczać ich do jedynki i w zimie popędzić ich z Legii

odpowiedz
Szymon - 15.11.2020 / 16:05, *.chello.pl

I te pajace hańbią Legię

odpowiedz
Kibic Lecha - 15.11.2020 / 15:52, *.168.108

O co krzyk czarni byli lepsi i tyle a jak posyła się jedynkę do trzeciej ligi to i ambicje są jak w trzeciej. Dziwię się, że tylko było 0:1 dla Legii. Cóż dużo piłkarzyków a jakoś ich do d..y

odpowiedz
Mrok - 15.11.2020 / 18:45, *.chello.pl

@Kibic Lecha : Racja rezerwy to nic nie znaczący folklor, dodatek do pierwszej drużyny, to dla kibiców Legii "podłoga" gdy dla innych zwycięstwo z rezerwami to "sufit" możliwości.
Najważniejsze, że Lech znowu zdechł pod butem "jedynki".

odpowiedz
tom - 15.11.2020 / 14:47, *.plus.pl

A co rezerwy nie mają przerwy na reprezentacje. Widać coś ich poprzedni sezon nauczył

odpowiedz
MARKUS - 15.11.2020 / 13:20, *.t-mobile.pl

Z niewolników nie ma pracowników

odpowiedz
Darek - 15.11.2020 / 11:46, *.t-ipconnect.de

Mateusz już na swoim "wysokim"poziomie.
Gdyby nie to że ci nieudacznicy z szerokiej kadry pierwszego zespołu muszą grać to grając młodymi byśmy ten mecz wygrali.

odpowiedz
xxx - 15.11.2020 / 14:24, *.centertel.pl

@Darek : guzik byśmy wygrali, wystarczy że widziałem już ich w akcji gdy doznali klęski w Grodzisku Maz.

odpowiedz
WWL - 15.11.2020 / 11:41, *.chello.pl

Nie jestem fanem Wieteski.
On jest bardzo kiepskim obrońcą i prokuruje dużo sytuacji przeciwnikom.
Sprzedać za worek ziemniaków

odpowiedz
WWL - 15.11.2020 / 11:38, *.chello.pl

Hańba

Czesiek oglądał jak te nieroby nie umieją skonstruować szybkiej akcji na jeden kontakt.
Przypominam że czarne szmaty utrzymały się tylko dzięki pandemii,a leją półekstraklasowy zespół bez ambicji

odpowiedz
Adi - 15.11.2020 / 08:48, *.play-internet.pl

Grali oslabionym składem chlopakami z jedynki. Spokojnie młodzież trzyma sie dobrze.

odpowiedz
ZieLaj - 15.11.2020 / 05:28, *.play-internet.pl

Chociaż kasę zaoszczędziłem.Fortuna wiedząc że będą spadochroniarze z pierwszej drużyny wycofała mecz z oferty (przynajmniej koło godziny 12)

odpowiedz
Arek - 15.11.2020 / 00:19, *.tpnet.pl

Jak to mówią, chu...wo, ale stabilnie. Umacniamy się gdzieś tak w środku tabeli. O awansie raczej można zapomnieć. Brakuje tam chyba jednak Kobiereckiego. Dziś jeszcze Warchoła brakło i kilku innych. Bo po tych, co zeszli z jedynki raczej nic specjalnego się nie spodziewałem. Tym bardziej, że jedni wracają po kontuzjach, inni to chyba zapomnieli o grze w piłkę, bo dupska im do ławki przyrosły. A tak swoją drogą, słyszeliście? Podobno za transmisję na ich stronie trzeba było dwie dychy wybulić. Sorry prezesie, ale mam Was w dupie i nie zapłaciłem.

odpowiedz
Antonio - 14.11.2020 / 23:44, *.chello.pl

Wieteska-groteska

odpowiedz
AntyWietes - 14.11.2020 / 23:26, *.chello.pl

M.Wieteska udowodnił nawet tym niedowiarkom ,że sie kompletnie nie nadaje do pierwszej drużyny... Jego jedyny atut to młodość.... Jeszcze przez jakiś czas.... Sprzedać póki jeszcze można

odpowiedz
AAA - 14.11.2020 / 23:22, *.chello.pl

O kurła wrócił do zdrowia Mateuszek....

odpowiedz
Sss - 14.11.2020 / 23:43, *.chello.pl

@AAA: taa do swojej optymalnej formy

odpowiedz
Olo - 14.11.2020 / 23:05, *.chello.pl

Niepełna Polonia ograła Legię, gdzie Polonia była z pierwszego składu. Dramat...

odpowiedz
Olo - 15.11.2020 / 01:46, *.chello.pl

@Olo: Oczywiście chciałem napisać "połowa była z pierwszego składu"...

odpowiedz
Mrok - 15.11.2020 / 10:53, *.chello.pl

@Olo: Nie obiecuj sobie za wiele bo i tak nigdy nie wyjdziecie z balansowania między II i III ligą. Nigdy! kapisz? a następne derby wygrają rezerw rezerwy.

odpowiedz
Pegaz - 14.11.2020 / 22:41, *.plus.pl

Ludzie zrozumcie im się nie chcę grać, po prostu mają za dobrze. Niech idą do pracy do korporacji lub biedronki, itp. To zobaczą i docenia co mają. Mało tego brak odpowiedzi osci

odpowiedz
maka - 14.11.2020 / 22:13, *.supermedia.pl

Banda błaznów. Dać szansę gry chłopakom młodym z perspektywami co za kretyn wstawia Astiza??? WIeteske ktoś rozpatrywał do reprezentacji... Po co??? Im nie zależy dla nich to odwalenie kolejnych 90 minut bez wiekszego znaczenia. Tak daleko nie pojedziemy!!

odpowiedz
KowaL - 14.11.2020 / 21:56, *.vectranet.pl

Hańba! Wieteska WON!!!!

odpowiedz
Top 1 z komentarzy ! - 14.11.2020 / 21:32, *.102.37


Fanatyk82 - 49 minut temu, *.2.87
Młodzi by wygrali

odpowiedz
GRZESIEK - 14.11.2020 / 21:14, *.t-mobile.pl

zawsze te wzmocnienia z 1 tragedia Czesiu czytaj komentarze z 2 cały czas marnuje się Damian Warchoł , taki rozsądny trener a ciągle nie dajesz mu szansy. To typowy napadzior , którego szuka piłka w polu karnym , obserwuje te rozgrywki od wielu lat . Tak samo prezentował się Jarek Niezgoda , czy Sebastian SzYMAŃSKI .

odpowiedz
Gizior - 14.11.2020 / 21:34, *.alfa-system.net

@GRZESIEK: typowego napadziora którego szuka piłka mamy nazywa się pekhard a oprócz tego potrzebujemy innego typu napastnika którymi są lopes i kante. Warchoł gdyby miał 18lat to jeszcze ok ale nie 25 nagle nie eksploduje jego talnet.

odpowiedz
KibicL - 14.11.2020 / 22:08, *.net.pl

@Gizior: tez jestem zdania że Warchoł powinien grać w jedynce on po prostu nigdy nie dostał poważnej szansy raz dostał jeden mecz i strzelił gola, a w Rakowie w niższej lidze strzelił 5 w jednym meczu, należy dać mu szanse.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 14.11.2020 / 20:56, *.tpnet.pl

No i kolejna żenująca wpadka. Cholewiak podesłać Vukovicovi a wycieraczkę, niech go ubiera i karmi.

odpowiedz
biały - 14.11.2020 / 20:51, *.centertel.pl

Słuchaj kula. Tocz się czerwona k.... stąd do waszej krainy zazdrości i zawiści Wielkiej Legii. Nigdy nie dorośniecie do Legii, ani tradycją ani patrotycznymi korzeniami Legionów Polskich, ani sportowymi wynikami! Więc spadaj do waszych mrzonek o wielkości. Tu dla takich jak ty za wysoki poziom.

odpowiedz
Sprawiedliwy - 14.11.2020 / 20:47, *.t-mobile.pl

Żenada. Cała 5-z jedynki to robi łaskę, że gra. A to co pokazał Cholewiak brak słów.Ludzie zobaczcie, że jak oni schodzą to zawsze 2- ma w plecy, tak było też w Łowiczu. Już lepiej niech grają swoim składem, a napewno lepiej się zaprezentują.
I jeszcze jedno powiedzcie jak ma w Legii nie grać Włodarczyk i Mosór . Powiem szczerze, że już mnie to bardzo drażni, jak jeden tatuś z drugim liżą d... trenerowi z 1- ku. Tak było też i za Vuko. Litości panowie.
Panie 711 trochę ogłady z pana strony. Wygląda to na kolesiostwo.
Sorry, ale musiałem to z siebie wyrzucić i dodam też, że nie mam pretensji do tych młodych chłopców.

odpowiedz
GRZESIEK - 14.11.2020 / 21:45, *.t-mobile.pl

@Sprawiedliwy: DOKŁADNIE , ŚWIETE SŁOWA

odpowiedz
oLaf - 15.11.2020 / 15:05, *.vectranet.pl

@Sprawiedliwy: o tak, z 4-ma zadownikami z pierwszego zespołu to Legia II z każdym w 4-tej lidze powinna wygrać.... aha, to za rok. : (

odpowiedz
Fanatyk82 - 14.11.2020 / 20:39, *.2.87

Młodzi by wygrali

odpowiedz
bialy - 14.11.2020 / 20:37, *.centertel.pl

To niedopuszczalne! Trener out. Ci z jedynki gruba kara finansowa i zakaz przedłużenia kontraktów. Poniżanie Legii Warszawa musi być karane! Zawsze i wszędzie!Czarna zaraza musi być tępiona na miejscu!

odpowiedz
Mjr krzyś - 14.11.2020 / 20:27, *.centertel.pl

Wstyd i hańba!

odpowiedz
Pegaz - 14.11.2020 / 20:21, *.plus.pl

Skandal wstyd to mają być goście z jedynki jaka przyszłość ich l 1

odpowiedz
Kokon - 14.11.2020 / 20:20, *.play-internet.pl

Perspektywicznie cieniasy ...
To już lepiej jak mlokosy grają a tak obciach !!!

odpowiedz
ziutek - 14.11.2020 / 19:56, *.vectranet.pl

Wzmocnili sie z pierwszej Legii i tak sie zbłaźnili. Wstyd by mistrz Polski mial takie rezerwy.

odpowiedz
MARKUS - 14.11.2020 / 19:43, *.t-mobile.pl

wielki WSTYD i żenada.mam nadzieję że z tych pseudo piłkarzykow nikt nie zagra w 1 DRUŻYNIE

odpowiedz
jkp - 14.11.2020 / 19:33, *.vectranet.pl

Zaorać

odpowiedz
(L) - 14.11.2020 / 19:32, *.chello.pl

a czego można się spodziewać po Wietesce....masakra jak On w ogóle grał i niestety będzie grał w pierwszym składzie...

odpowiedz
pjoter - 14.11.2020 / 19:21, *.amazonaws.com

Połowa składu niby z ekstraklasy a bierzemy w dupę? Groteska...

odpowiedz
Ewelina - 14.11.2020 / 19:09, *.play-internet.pl

Wstyd i żenada. Mam nadzieję, że nikt z tego towarzystwa nie zagra pierwszej drużynie.

odpowiedz
lob - 14.11.2020 / 19:07, *.chello.pl

Co ten trenerzyna z podlaskiej szkółki trenerskiej tu jeszcze robi ???
Dębka z tej samej szkółki już pogonili z Zagłębia S., też o pół roku za późno.
Ale przynajmniej z nowym trenerem utrzymają się w I lidze.
A tym czterem panom z jedynko powinni pojechać po kasie i to dobrze, a po sezonie pożegnać, bez żalu...

odpowiedz
Misza_Praga - 14.11.2020 / 19:02, *.plus.pl

Ale Wstyd

odpowiedz
Appley - 14.11.2020 / 18:58, *.chello.pl

kolejny popis w zestawieniu z ludźmi z jedynki

odpowiedz
(L) - 14.11.2020 / 18:58, *.chello.pl

WSTYD KU............

odpowiedz
Mioduch patataj! - 14.11.2020 / 18:55, *.centertel.pl

Wstyd i żenada. Powinni podziękować trenerowi w pakiecie z Wieteską i reszcie tych nieudaczników z 1 drużyny którzy i tak są do odstrzału.

odpowiedz