fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fajerwerki wystrzeliły nad stadionem Cracovii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Chociaż obecnie spotkania naszej ekstraklasy nadal rozgrywane są bez udziału kibiców gości, nie brakuje w naszym gronie poszukiwaczy przygód, tudzież ludzi ciekawych świata. Tak jak w maju w Poznaniu, tak samo wczoraj w końcówce meczu z Cracovią nad stadionem zaczęły wybuchać efektowne fajerwerki. W ten sposób nikomu Nieznani Sprawcy świętowali powrót Legii na należne jej miejsce, a mianowicie pierwsze w ligowej tabeli.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 24.11.2020 / 17:55, *.amazonaws.com

Pokaz ogni sztucznych pod stadionem jutro ..możliwy?

odpowiedz
Normalny człowiek - 24.11.2020 / 09:23, *.net.pl

Good job!

odpowiedz
N S - 24.11.2020 / 01:01, *.as13285.net

Jesteśmy Zawsze Tam gdzie nie ma wjazdu!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 23.11.2020 / 19:22, *.chello.pl

Super akcja!

odpowiedz
Go - 23.11.2020 / 18:24, *.orange.pl

https://pl-pl.facebook.com/116523165064937/videos/701529464122964/?__so__=channel_tab&__rv__=all_videos_card tu widac :)

odpowiedz
L - 23.11.2020 / 16:19, *.tpnet.pl

Dobrze mi się wydawało że w trakcie meczu słyszałem jakieś pojedyncze okrzyki z naszymi przyśpiewkami? Czy to tylko moje kibicowskie halucynacje ;) ? Ktoś jest wtajemniczony i ma takie info?

odpowiedz
Witamina1916 - 23.11.2020 / 13:53, *.play-internet.pl

Już lepiej świece dymne w naszych barwach w tle obcego stadionu niż kolorowe fajerwerki .

odpowiedz
Kibolek - 23.11.2020 / 15:23, *.telefonica.de

@Witamina1916: Na pewno w nocy by ktoś widział te świece dymne . Hahaha

odpowiedz
Bemowo L - 23.11.2020 / 12:10, *.vectranet.pl

Amatorka

odpowiedz
Kamień - 23.11.2020 / 13:35, *.chello.pl

@Bemowo L: ile razy te bzdury jeszcze będziesz pisał? Najpierw Radom, teraz Bemowo, co dalej?

odpowiedz
Arek - 23.11.2020 / 16:54, *.tpnet.pl

@Kamień: kilka dzielnic/miast jeszcze zostało. A i gamoni też nie brakuje. W tv fajnie było słychać.

odpowiedz
dino - 24.11.2020 / 13:55, *.vtelecom.pl

@Bemowo L:
Jak to wygodnie oceniać sprzed kompa napisał wielki ultras

odpowiedz
fan ruchu ultras - 23.11.2020 / 10:56, *.plus.pl

wow, breathtaking show, wszyscy cali?

odpowiedz
L - 23.11.2020 / 16:26, *.netcom.no

@fan ruchu ultras: dureń

odpowiedz
a - 24.11.2020 / 16:26, *.centertel.pl

@fan ruchu ultras: DO BUDY PONIEMIECKI KMIOCIE.

odpowiedz
Kali z Bali - 23.11.2020 / 10:42, *.chello.pl

Gdzie te fajerwerki?
Nic nie widać.. ani na boisku ani za stadionem..

odpowiedz
Felek - 23.11.2020 / 10:59, *.netfala.pl

@Kali z Bali: Widać fajerwerki na zdjęciu powyżej, a słychać na filmie. Czy tak trudno to ogarnąć?

odpowiedz
Radom L - 23.11.2020 / 10:25, *.vectranet.pl

Słychać ale nie widać... To równie dobrze mógł biedny vuko strzelać z kapiszomów

odpowiedz
Jerzy - 23.11.2020 / 09:51, *.69.21

Coś pięknego
Prawidłowo

odpowiedz
Walerek - 23.11.2020 / 09:36, *.netfala.pl

Dobre. NSi nadają kolorytu tej szarości za oknem :-)

odpowiedz