REKLAMA

Rezerwy

Znicz Biała Piska 1-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 15. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 0-1 na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. Jedyna bramka spotkania padła w 31. minucie po uderzeniu Bartosza Giełażyna.

Było to ostatnie spotkanie podopiecznych Tomasza Sokołowskiego w tym roku kalendarzowym. Po 18 meczach legioniści zgromadzili na swoim koncie 30 punktów i pozostają w grze o zajęcie miejsca w pierwszej ósemce, która po 21. kolejkach i podziale na dwie grupy będzie walczyła o awans do II ligi.

III liga: Znicz Biała Piska 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 31' Bartosz Giełażyn


Legia II: 1. Kacper Tobiasz - 2. Nikodem Niski (46' Oskar Wojtysiak), 4. Ariel Mosór, 3. Inaki Astiz, 16. Patryk Konik - 21. Mikołaj Kwietniewski (88' 8. Aleksander Waniek), 6. Jakub Kisiel (63' 5. Jehor Macenko), 24. Kamil Kurowski, 11. Bartłomiej Ciepiela, Mateusz Hołownia (46' Dawid Barnowski) - 25. Damian Warchoł

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Kibic Biała Piska Znicz - 07.12.2020 / 19:28, *.com.pl

Chciałem delikatnie nadmienić Ludziom którzy pisali ze murawa była bardzo zła dlatego 2 przegrała z nami ale bilans jest jeszcze bardziej przykry wygraliśmy z Legia dwa razy 5:0 i 1:0 i dwa remisy po 0:0 więc bilans 2 jeczka nawet gola nam nie strzeliła w 4 meczach????????

odpowiedz
Aaa5aaa - 06.12.2020 / 12:38, *.wifimax.pl

Gdzie poszedł trenować Kobierecki?

odpowiedz
kibic z miasteczka biala piska - 06.12.2020 / 07:36, *.com.pl

do loba wioska drugi raz utarla nosa slynnej legi

odpowiedz
Zdzicho - 06.12.2020 / 05:27, *.tpnet.pl

Ktos mi powie po co Astiz gra w dwójce? Ani zeby trzymac forme, sni perspektywiczny. W jego miejsce młody powinien grac

odpowiedz
Real deal - 05.12.2020 / 18:16, *.virginm.net

Bo chopaki mysleli ze autokarem z napisem LEGIA pojada do miesciny czy wioski.Tam wszyscy przed nimi padna- no I padli.Uczyc ich profesjonalizmu,nie fantazji.

odpowiedz
Wstyd - 05.12.2020 / 16:23, *.chello.pl

Ten sezon to jakaś porażka. Wyniki słabe ale gra w rezerwach najsłabsza od lat! Co tam się dzieje?

odpowiedz
oLaf - 05.12.2020 / 19:46, *.vectranet.pl

@Wstyd: tego nikt nie wie, ale jak Pogoń wygra zaległe 2 mecze to będziemy mieć 12 pkt straty i znowu , k..., nie awansujemy!!!

Ja nie wiem, czy ktoś nad tą LEgią II panuje????

odpowiedz
lob - 05.12.2020 / 15:07, *.chello.pl

Jadą na wioskę i oklep............Wstyd............rozwiązać te rezerwy, szkoda kasy na tych kopaczy............

odpowiedz
Kibic - 05.12.2020 / 17:31, *.com.pl

@lob: masz rację ????????

odpowiedz
Leonardo - 05.12.2020 / 17:54, *.tpnet.pl

@Normal: Dziadek był z Woli, a babcia z Pragi !

odpowiedz