Joel Valencia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ponad 40 piłkarzy na treningu

Od przybytku głowa nie boli

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 40 zawodników stawiło się na czwartkowy trening na jedynym podgrzewanym boisku Legia Training Center. Sztab szkoleniowy zorganizował łączone zajęcia dla pierwszego i drugiego zespołu. Nadal nie trenuje Jose Kante, nieobecni byli także Filip Mladenović i Kacper Kostorz. Indywidualnie do formy wracają Mateusz Wieteska i William Remy.

Fotoreportaż z treningu

Tak dużej liczby piłkarzy i trenerów jeszcze nie widzieliśmy na treningu "Wojskowych". Oprócz sztabu pierwszej drużyny obecni byli także trenerzy z rezerw. Zanim jednak zawodnicy pojawili się na boisku ćwiczyli na siłowni. Potem ciepło ubrani, a część z pozakrywanymi twarzami, rozpoczęli krótką rozgrzewkę prowadzoną przez Łukasza Bortnika. Następnie zostali podzieleni na dwie grupy. Jedną dyrygował Czesław Michniewicz, a drugą Przemysław Małecki. Pod okiem pierwszego szkoleniowca ćwiczył pierwszy garnitur, którego możemy spodziewać się na murawie w sobotnim meczu z Lechią Gdańsk. Praca skupiła się na utrzymywaniu piłki od strefy obronnej i konstruowaniu ataków pozycyjnych. Przeciwnikami była drużyna złożona z zawodników z rezerw i młodych graczy z pierwszej drużyny.

W tym samym czasie na drugiej części boiska odbywały się gierki z udziałem bramkarzy, a wzięli w niej udział ci, którzy ostatnio grają mniej i pozostali zawodnicy z "dwójki".

"Jedynka" obecna na treningu: Andre Martins, Antolić, Astiz, Boruc, Cholewiak, Ciepiela, Cierzniak, Gwilia, Hołownia, Jędrzejczyk, Juranović, Kapustka, Karbownik, Lewczuk, Luis Rocha, Luquinhas, Miszta, Mosór, Pekhart, Rafael Lopes, Rosołek, Skibicki, Slisz, Stolarski, Tobiasz, Valencia, Wszołek

"Dwójka" obecna na treningu: Barnowski, Gościniarek, Kikolski, Kisiel, Konik, Kurowski, Kwietniewski, Łakomy, Macenko, Niski, Waniek, Warchoł


Trening zakończył się po godzinie 13. W czwartek Legia będzie trenowała o tej samej porze co w środę, czyli o godzinie 11.

Fotoreportaż z treningu

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Autor - 03.12.2020 / 13:19, *.virginm.net

Legia podupadla na jakosci strasznie... juz nie mowiac o smej grze bo to wynik tego jakich mamy pilkarzy a to znowu jest wynikiem tego jakiego mamy prezesa i oraz jakie on ma ambicje. Dzisiaj rano ogladalem skroty meczow EFL (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii) i to co zobaczylem mnie rozebralo. Legia by tam nie dala rady z naszymi pilkarzami slowo!!! To jest smutne i niestety prawdziwe ze mistrz Polski ma slabszych pilkarzy niz przecietne druzyny 3 ligi angielskiej!! Wstyd i hanba jak my mamy liczyc sie gdziekolwiek w europie jak u nas graja platfusy a nie pilkarze! Mioduski zrob rachunek sumienia nedzny skompigroszu!

odpowiedz
MALINIAK - 03.12.2020 / 12:14, *.chello.pl

TRENUJE 40 GRAJĄ RAZ NA TYDZIEŃ-NIE LICZĘ WIDZEWA. A W GRZE CAŁY CZAS NĘDZA.

odpowiedz
Darek - 03.12.2020 / 06:34, *.t-ipconnect.de

Remy do formy wraca już od roku czasu.Pewnie tak bedzie wracał do końca kontraktu.Chyba,że jakiś idiota go kupi za czapkę gruszek.A Legia będzie się cieszyć,że w drużynie jest jednego lenia i pozoranta mniej.

odpowiedz
SEBO(L) - 03.12.2020 / 11:54, *.chello.pl

@Darek : jest taki fajny rodzaj gruszek,których jest wart. Mówią na nie "klapsy"...

odpowiedz
Super Coach - 03.12.2020 / 00:31, *.amazonaws.com

Na zdjêciach jak na niedzielnym straganie,Aby wreście uczyli sie na pamiéć gry zespołowej✨⚽️✨

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.12.2020 / 09:02, *.vectranet.pl

@Super Coach : a ty poprawnej polszczyzny...

odpowiedz
Dobrze? - 03.12.2020 / 17:09, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: Polszczyzny,angielszczyzny,włoszczyzny.....

odpowiedz
SEBO(L) - 02.12.2020 / 23:20, *.chello.pl

Od wiely tygodni piszę,że Kante chce już tylko "doleczyć" się i wylecieć stąd bez kontuzji zimą, a najpóźniej latem. Kierunek okołoegzotyczny,jakaś Azja lub "Araby, nie Araby". I jedyny uraz jaki ma,to niechęć do treningów. Tyle tu o tym pisałem,a nadal ktoś o niego pyta. Więc napiszę raz jeszcze: doczeka max do wiosny, zagra 6-8,góra 10 meczów, strzeli ze 2-3 gole i tyle. Tu wiele mówi zdanie "trener i lekarz TWIERDZĄ,że odnawiają mu się jakieś urazy." Jakie,tego nie wiadomo,pewnie co rusz coś innego,niby urazy mięśniowe,które badaniami trudno wykryć,a "kontuzjowany" ciągle pechem dosięgany jest...I oni wprost tego nie powiedzą, ale on już nie tylko myślami jest poza naszym klubem...

odpowiedz
JACUNHO - 02.12.2020 / 20:56, *.kampinostelco.pl

Tylu graczy kopanych, a w czasie meczu i tak grają bez zmian. Wychodzi na to że 1/3 tych zawodników nadaje się do prawdziwych zawodów

odpowiedz
Adam - 02.12.2020 / 19:43, *.chello.pl

Boli, boli - klubowego księgowego.

odpowiedz
jo - 02.12.2020 / 18:47, *.tpnet.pl

Nie ilość lecz jakość...

odpowiedz
warka80 - 02.12.2020 / 17:46, *.net.pl

Szkoda gościa, bo ambicją i wolą walki, dobrym pressingiem był 1 obrońcą Legii, Pekhart tego nie umie, Pekhart jest skuteczniejszy, ale nie tak dobry w obronie. Kante lepiej wychodzi na pozycje, może jest mniej skuteczny ale dobrze by się uzupełniali

odpowiedz
Książę Nocy - 02.12.2020 / 17:29, *.inetia.pl

Czy Wy też macie wrażenie, że Kante leci w ch*ja? Czyżby panienka się obraziła na cały świat, za krytykę swojej głupoty kilka miesięcy temu? Najdziwniejsze, że klub nie podaje rzetelnych informacji.

odpowiedz
dejne3 - 02.12.2020 / 19:22, *.vectranet.pl

@Książę Nocy: 100 % racji ,czy, sie stoi czy się leży to ch.....j się na koniec miesiąca należy

odpowiedz
Psikutas - 02.12.2020 / 19:42, *.vectranet.pl

@Książę Nocy: Nie jednego zawodnika Legia nie potrafiła wyleczyć. Niestety jak przydarza się tu poważniejsza kontuzja to albo trzeba myśleć o końcu kariery albo zmianie klubu.

odpowiedz
Ginka - 03.12.2020 / 02:18, *.chello.pl

@Książę Nocy: legijni włodarze powinni się uczyć od Cracovi, jak należy traktować krnąbrnych piłkarzy. Prezes Filipiak dał ku temu b. skuteczny przykład. No, ale do tego trzeba mieć twarde j..a!

odpowiedz
Warka80 - 02.12.2020 / 16:02, *.net.pl

Co z tym Kante, każdy dopytuje może więcej szczegółów by napisano? Mladen, Kostorz czemu nieobecni?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 02.12.2020 / 17:59, *.orange.pl

@Warka80: Na temat Kante ostatnio pytaliśmy trenera i lekarza. Obaj twierdzą, że ponawiają mu się jakieś urazy i przez to raz po raz wypada z treningu i wraca powoli...

odpowiedz
Legionista - 02.12.2020 / 19:01, *.chello.pl

@Woytek (Legionisci.com): lepiej niech nie wraca.

odpowiedz
warka80 - 02.12.2020 / 19:56, *.net.pl

@Legionista: Ty gosciu lepiej tutaj nie wracaj, gó...znasz się na piłce, to gdy Kante był na boisku graliśmy najlepsze mecze na jesieni zeszłego roku i na początku tego, gdy wszyscy się zachwycali naszą grą, doskonałym pressingiemno i oczywiście wówczas Vesović był w mega gazie, gdy nie ma tych 2 graczy nasza gra siadła ewidentnie, dopiero teraz Mladen po lewej stronie wygląda jak Veso sprzed kontuzji

odpowiedz
Super Coach - 02.12.2020 / 22:24, *.amazonaws.com

@warka80: Kante bym nie skreślał ma lepsze gra nie od drewniaka olbrzyma

odpowiedz
Pawełek - 02.12.2020 / 15:56, *.netfala.pl

Żeby jeszcze ten przybytek przekładał się na zdobycz punktową bo ostatnio tracimy punkty jak ta lala.

odpowiedz
Adam - 02.12.2020 / 20:02, *.chello.pl

@Pawełek: Tylko, że właśnie ostatnio ich za bardzo nie tracimy.

odpowiedz