REKLAMA

Dobrzy Ludzie

Kibicowskie gadżety od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie zachęca do zakupu legijnych gadżetów w postaci koszulek, maseczek, szalików i vlepek, z których cały zysk zostanie przeznaczony na dalszą pomoc m.in. dla Centrum Zdrowia Dziecka. Legijne pamiątki nabywać możecie TUTAJ. Ponadto w sklepie Żyleta pojawiły się trzy wzory "dobroludziowych" kubków-cegiełek, które nabyć można w cenie 25 zł (płatne gotówką).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.