Michał Mak - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Mak: Szkoda, bo Legia nie przeważała

Woytek, źródło: Canal+ Sport

- Nie do końca jestem z siebie zadowolony. Najbardziej boli to, że przegraliśmy. Nasze ustawienie i taktyczne założenia wyglądały nieźle w pierwszej połowie. W drugiej części Legia nas przycisnęła - było widać, że przeważają. Uważam, że kluczowym momentem były nasze niewykorzystane sytuacje na 2-0. Po drugiej bramce Legia by się nie podniosła. Tak się jednak nie stało. Szkoda, bo mecz był do wygrania. Legia nie była stroną przeważającą i mogliśmy dużo więcej z tego meczu wycisnąć - powiedział po meczu zawodnik Wisły Michał Mak.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Micha - 13.12.2020 / 08:48, *.14.27

Po pierwszej połowie pisałem do kumpla, że od 70. minuty Wisła padnie. Statystyki pierwszej połowy i wcześniejszych meczy Wisły powiedziały prawdę. Jeśli do tego meczu biegasz przeciętnie 112km (zespołowo) na mecz (i jesteś za Legią w tej statystyce), a po pierwszej połowie masz na liczniku prawie 59km, to musi się skończyć brakiem sił na koniec. Wisła to nie Górnik.

odpowiedz
Jano - 12.12.2020 / 22:38, *.orange.pl

liczy się konskwencja wypowiedzi Legia nas przycisnęła ale nie przeważała :)

odpowiedz
Gunner - 12.12.2020 / 23:15, *.chello.pl

@Jano: ????

odpowiedz
FWK - 12.12.2020 / 23:30, *.play-internet.pl

@Jano: popieram. Od 70 minuty uwierzyłem że te zawody wygramy. W końcówce Legia niemiłosiernie miażdżyła rywali

odpowiedz
Andreas - 12.12.2020 / 22:29, *.play-internet.pl

Posiadanie piłki 60:40 dla LEGII inne statystyki też , poza przebiegnietymi kilometrami.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2020 / 22:41, *.mm.pl

@Andreas: Statystyki statystykami, ale prawda jest taka że mecz wybronił nam Boruc. Mak ma rację, mieliśmy szczęście. Poza tym Wisła najnormalniej w świecie spuchła w końcówce meczu.

odpowiedz
SKL - 12.12.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

@Andreas : Co nie zmienia faktu że w pierwszej połowie Legia grała fatalnie, zupełnie jak w kilku ostatnich meczach na wiśle. W poprzednim meczu Legia w drugiej połowie się podniosła i wygrała, grając kapitalnie w drugiej połowie, z większym przeważaniem w grze niż dzisiaj, ale gdyby Forbes strzelił na 2:0 to byłoby po meczu !

odpowiedz
Hugon - 12.12.2020 / 23:25, *.vectranet.pl

@Wolfik: gdybym ja stał w bramce i kopali we mnie też bym wybronił mecz,raz grubemu strzelili metr od niego i brama .Nic nie wybronił ,odbijała się piłka od niego jak od muru.Dodatkowo jego wykopy to same straty.Na gwałt potrzeba bramkarza i stopera chociaż jednego, bo Mosór u Cesia raczej nie zagra.

odpowiedz
Szajba - 13.12.2020 / 00:48, *.plus.pl

Wolfik: Spuchła nie spuchła, właśnie o to chodzi. Gra się do końca. Nikt nie będzie pamiętał, że MANU strzelił BAYERN w dn. 26 maja 1999 w doliczonym czasie gry dwie bramki wygrywając Ligę Mistrzów 2:1.
Także KUPA liczy się mecz wygrany. Tylko patrząc w przód i zrazem w wstecz. Wygrywając ponownie ligę, czy nie odpadniemy z jakimiś "miękiszonami"?!

odpowiedz
WIDZ - 13.12.2020 / 03:04, *.chello.pl

@Wolfik: Naprawdę nie rozumiem takiego gadania: "wybronił nam Boruc". A co - on wpadł na chwilę postać między słupkami? O ile wiem, bramkarz to integralny element drużyny i jest tam, żeby bronić. Napastnik strzela, żeby były gole, bo taką ma robotę, więc nikt nie plecie, że gdyby Pekhart nie strzelał to... Gra drużyna. Do końca, bo ma mieć więcej goli strzelonych niż przeciwnik po ostatnim gwizdku. Boruc broni, Andre pomaga bo to pomocnik, a Luqi kiwa i podaje, bo to kiwacz i podawacz. Nie na tym polega gra zespołowa?

odpowiedz
WETERAN - 13.12.2020 / 03:06, *.chello.pl

@Hugon: No właśnie. Jakim cudem on utrzymywał się w Anglii z taką grą nogami...

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2020 / 12:16, *.mm.pl

@WIDZ: Komentujemy tutaj określone spotkania i wypowiedzi. Jeśli mielibyśmy dostosować się do Twojej wypowiedzi, która podkreśliła rzeczy oczywiste to musielibyśmy zamknąć ten portal.

odpowiedz
zu(L)us - 13.12.2020 / 13:27, *.t-mobile.pl

@Hugon: Gdybyś stał w bramce i kopali w Ciebie to schołałbyś się za słupek,Wybronił nam 3 punkty, I tyle w temacie,Trzeba umieć się ustawić, On to umie .Miłego dnia

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.12.2020 / 18:23, *.orange.pl

@WETERAN:

Boruc był swego czasu najlepszym polskim bramkarzem w grze nogami. Zakładam, że jakieś przeszłe lub wciąż obecne urazy sprawiają, że nie może on już normalnie kopać piłki.

odpowiedz