Andre Martins i Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie: Antolić odszedł z Legii

Woytek, źródło: Legia Warszawa

To co było wiadome już od kilku miesięcy, ostatniego dnia roku oficjalnie potwierdziła Legia Warszawa. Stołeczny klub nie przedłużył wygasającego kontraktu z Domagojem Antoliciem. Od jutra Chorwat będzie miał status wolnego zawodnika.



Przed świętami publikowaliśmy obszerne podsumowanie trzyletniego pobytu Antolicia w Legii - zapraszamy do lektury

"Antola, dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego najlepszego na dalszym etapie piłkarskiej kariery" - napisał w komunikacie klub.

Antolić wywalczył z Legią dwa tytułu mistrza Polski (2018 i 2020) oraz Puchar Polski 2018.

Debiut: Zagłębie Lubin 2-3 Legia Warszawa (9.02.2018)
Ekstraklasa: 77/4
Puchar Polski 10/0
Europejskie puchary: 10/0
Superpuchar Polski: 1/0

Ogółem: 98 meczów / 4 bramki


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
kami(L) - 05.01.2021 / 04:45, *.vectranet.pl

Najsłabsze ogniwo odeszlo wreście moze cos teraz ruszy !!!!!!!
Mistrz Polski i Euro Puchary witajcie spowrotem na Ł3 !!!

odpowiedz
tekken (L) - 04.01.2021 / 09:47, *.chello.pl

Umiejętności to on miał, ale czegoś zabrakło. Czas zwijać grupę bałkańską, bo to nam sukcesu nie przyniosło. Max 1-2 zawodników i nie przekraczać tego. Jak mamy kupować zawodników z zagranicy to trzeba brać reprezentantów takich jak Niko, Odjidja, Duda, nawet Nagy (wiadomo nie każdy się sprawdzi). A szrotu lepiej nie sprowadzać tylko stawiać na młodych z Legii!

odpowiedz
atmosferic - 05.01.2021 / 18:05, *.orange.pl

@tekken (L): "Czas zwijać grupę bałkańską, bo to nam sukcesu nie przyniosło." - czyzby? a kto byl najlepszym pomocikiem ligi ubieglego sezonu? kto byl do momentu kontuzji najlepszym prawym obronca ligi? kto jest teraz najlepszym lewym obronca ligi? - i kto jest w czolowce najlepszych prawych obroncow ligi?

to sa sami balkaniarze.

odpowiedz
tekken (L) - 05.01.2021 / 20:23, *.chello.pl

@atmosferic: Tak, ale co za dużo to niezdrowo, 2-3 może być. Chodzi mi o sukces w Europie.

odpowiedz
Szacunek - 04.01.2021 / 06:32, *.232.101

A kiedy niby grał z Kegią w europejskich pucharach, ze mu 10 meczów w stanach wstukaliscie? O ile dobrze pamiętam to w pucharach od kiedy on byłu nas, Legia nie grała.

odpowiedz
matus007 - 02.01.2021 / 23:34, *.play-internet.pl

Powodzenia Antola !!.

odpowiedz
Wojtas - 02.01.2021 / 23:04, *.t-mobile.pl

Jakieś plotki transferowe?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 01.01.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

Najlepszym transferem dla Legii będzie odejście decydentów i sprzedaż klubu bogatemu inwestorowi Problem jest taki dług goni dług, i nikt nie kwapi się żeby zainwestować w nasz klub , i staczamy się sportowo I marketingowo od paru lat

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.12.2020 / 22:01, *.orange.pl

Konsekwentnie trzymamy się zasady, że najlepsi piłkarze odchodzą na takiej samej zasadzie jak piłkarze zbędni.

odpowiedz
Rafa(L)81 - 31.12.2020 / 17:00, *.tpnet.pl

Dzięki za grę, powodzenia na przyszłość. Cieszę się, ze już nie u nas

odpowiedz
robochłop - 31.12.2020 / 14:45, *.orange.pl

Dzięki za grę dla naszego klubu Antola...bardzo solidny zawodnik...powodzenia w innym klubie chłopaku...

odpowiedz
ja - 31.12.2020 / 14:44, *.chello.pl

@SEBO(L): Sorry, ale bzdury pleciesz. Zdaje się, że był wybrany zawodnikiem rundy, a zdobyliśmy MP.

15 MP w ponad 100 letniej historii.

A to, że ekstraklapa jest jaka jest, nie da się jej oglądać, i nasi kopacze też są tragiczni i wystarczy trochę lepiej zagrać by być "docenionym" to już inna sprawa.

odpowiedz
SEBO(L) - 31.12.2020 / 15:51, *.chello.pl

@ja: bez sorry,ale chyba ch.j widziałeś w życiu,i w piłce tym bardziej,do tego chyba miałeś chyba zwolnienie z wf,skoro gloryfikujesz gościa wybranego na Piłkarza Sezonu (o czym nawet nie wiesz i mylisz pojęcia-taki kibic z Ciebie) przez innych dla beki. Ale nie masz o tym pojęcia,piłkę kojarzysz z Messim i innym Cristiano,nie widzisz co kto umie,więc Jose Kante też byś bronił... Antolić,piłkarz pozbawiony wszystkiego,ma obrońców, którzy dostrzegają...solidność za 8500000 zł za 3 lata. :D daj jeszcze na oprawę,niech palą twoje pieniądze w racach i też klaszcz z zachwytu "WOW,ALE PIĘKNIE!!".

odpowiedz
SEBO(L) - 31.12.2020 / 14:03, *.chello.pl

Do wszystkich piszących przede mną i po mnie,do redakcji również:
DZIŚ OFICJALNIE ODCHODZI PIŁKARZ - SYMBOL !
Symbol bezsensownych i kosztownych transferów piłkarzy,którzy niczym nie wyróżnili się przed grą w Legii, i grą w niej również.
Plusy? Gol z Leszkiem w meczu,który zapamiętaliśmy,i oni też, bo mieli dosyć.
0,5-0,75 sezonu mistrzowskiego na przyzwoitym,z tendencją zwyżkową,poziomie.
Tyle. Minusów? Dużo,nie mamy tyle czasu,ogólnie piłkarz nic nie wznoszący do klubu z takimi aspiracjami. Ale... ktoś go tu sprowadził i to nie Antolicia wina. Więc...
Jest to jedna z większych pomyłek transferów kadrowych, symbol braku gry w rzeczywistych,grupowych,pucharach. Do tego pomyłek kosztownych,za które nikt nie "beknie". 750 000 € transfer + 3 lata gry po ok. 400 00/rok ,czyli blisko 8 500 000 zł za jednego,ważnego gola (wiem,to defensywny pomocnik),brak zabezpieczenia tyłów,podania do najbliższego, i ogólną bylejakość...
NAPRAWDĘ, KU.WA,DZIĘKI. STARCZY. ŻEGNAM...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.12.2020 / 14:09, *.chello.pl

@SEBO(L): Dzięki niemu i Vesovicovi, graliśmy rewanż ze Spartakiem Trnava w 9-tkę. Mecz, który mimo to, wygraliśmy 1:0. A było 2:0 do odrobienia. Niestety, to nie był dobry piłkarz.

odpowiedz
SEBO(L) - 31.12.2020 / 15:42, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Z Jagą też dostali, i przegrali mecz na mrozie...

odpowiedz
qqleskooo - 31.12.2020 / 13:22, *.chello.pl

najlepszym transferem będzie odejście Mioduskiego, który zadłużył Legie na 170 milionów!!! kiedy kibice się obudzą?

odpowiedz
Jaro - 31.12.2020 / 19:19, *.tpnet.pl

@qqleskooo: ja tam czekam na odejście poznańskiego słowika, dla mnie ten człowiek jest zerem...

odpowiedz
Władeczek - 31.12.2020 / 13:08, *.netfala.pl

Gnać paralityków z Legii faken!

odpowiedz
Raf - 31.12.2020 / 13:39, *.centertel.pl

@Władeczek: Dokładnie. Ale Antolicia to już wogóle że go wzięli do Legii. To ktoś miał łeb. Takiego drewna to u nas w ekstraklasie na pęczki. Mioduski mi zaplusował że go pożegnał.

odpowiedz