Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kante odejdzie do Chin

Woytek, źródło: meczyki.pl, Legionisci.com

Kolejnym zawodnikiem, który najprawdopodobniej pożegna się z Legią jest Jose Kante - informuje portal meczyki.pl. Napastnik po trzech latach gry przy Łazienkowskiej jest bardzo bliski przenosin do Chin.

W transferze pomaga Miroslav Radović, który sam zaliczył przygodę na Dalekim Wschodzie. Negocjacje są na ostatniej prostej i wydaje się, że zakończą się sukcesem. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku następnych dni.

Dotychczasowy pobyt Jose Kante przy Łazienkowskiej jest bardzo zawiły. Trafił do klubu w lipcu 2018 roku i rozpoczął sezon od strzelenia 5 goli, ale gdy trenerem został Ricardo Sa Pinto, jego sytuacja w zespole uległa pogorszeniu i skończyło się na zesłaniu na wypożyczenie wiosną 2019 roku. Kolejny szkoleniowiec postawił sobie za cel odbudowanie Gwinejczyka i ten odpłacił mu się fantastyczną formą jesienią 2019 roku (27 meczów, 13 goli). Nic dziwnego, że na początku 2020 roku nikt nie wyobrażał sobie innej opcji jak przedłużenia kontraktu o kolejny sezon (do czerwca 2021). Tak się stało, a Kante w lutym rozpoczął dalsze strzelanie (4 gole w 3 meczach) i wydawało się, że nic go nie zatrzyma. Tymczasem od marca do teraz strzelił tylko jedną bramkę. W obecnym sezonie zaledwie 3 razy wybiegł na boisko w podstawowej jedenastce i ciągle boryka się z różnymi urazami, które skutecznie uniemożliwiają mu pełny udział w treningach, a tym bardziej w meczach. Ostatni raz widzieliśmy go na murawie 24 września.

Obecna umowa Kante z Legią wygasa w czerwcu 2021.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (97)

+dodaj komentarz
Men - 10.01.2021 / 10:43, *.orange.pl

Nara

odpowiedz
matus007 - 09.01.2021 / 23:00, *.play-internet.pl

Nie wykorzystali jego potencjału plus kontuzje itp. Zarobi na spokojną przyszłość. Pozdrawiam

odpowiedz
zaba285 - 09.01.2021 / 12:29, *.116.118

niektórzy piszą, że najlepszy piłkarz w Legii, a według mnie to on uderza bezmyślnie "na pałe" z każdej piłki i nie patrzy nawet na bramkę. czasem coś wpadło i tyle. oddał mnóstwo katastrofalnych strzałów sytuacjach w których nie miało to sensu, we mnie i moich znajomych wzbudzało to często po prostu śmiech... bo szkoda się ciągle frustrować.
jak grał w Wiśle Płock to wydawał się kozakiem, ale wtedy pokazywali tylko jego akcje bramkowe zakończone sukcesem, może jakby pokazali niecelne sytuacje to wyglądałoby tak samo jak u nas...

dobrze że go nie będzie, akcja z koszulką to powinien być jego koniec i mimo tego że to pewnie nie miało wpływu na decyzję to cieszę się że jednak wyleci z klubu

odpowiedz
kibic - 09.01.2021 / 06:12, *.chello.pl

To ten co kopał koszulkę Legii po podłodze?

odpowiedz
WWL - 07.01.2021 / 14:22, *.plus.pl

Szkoda bo jak był w formie to robił różnicę.
Gościu grał na polu karnym i robił przewagę.
Nie był obrzyniarzem jak Pekhart. Mogli się uzupełniać
Porażką jest to że jak się wyleczył to odchodzi

odpowiedz
bum - 07.01.2021 / 16:14, *.235.44

@WWL: Zacznijmy od tego że on się nie leczył tylko transferował przez cały czas. Wybitny nie był także niech idzie gdzie chce pozostanie nie smak niestety

odpowiedz
znajca - 07.01.2021 / 11:29, *.com.pl

Zachodzę w głowę, jaki był/jest/będzie sens sowitego opłacania zagranicznych przeciętniaków typu Kante lub inny Antolić? Niby wygrywają z Legią tę śmieszną ligę, ale euro-pucharów nie gwarantują. Zagranicznych grajków, na których polskie kluby zarobiły jakąkolwiek kasę można policzyć na palcach: Nikolić, Prijović, Duda, Vadis, Kalu Uche, Marcelo. No, może jeszcze kilku znalazłoby się, aczkolwiek było ich niewielu. Wystarczy porównać z kwotami, jakie polskie kluby otrzymały w ostatnich sezonach za naszych małolatów. Rachunek ekonomiczny jest prosty. Podsumowując: albo zatrudniamy piłkarzy o umiejętnościach, które wprowadzają Legię do pucharów, albo przestajemy nabijać portfele leserom i koncertujemy się na rodzimych talentach.

odpowiedz
pol - 06.01.2021 / 19:02, *.chello.pl

Krzyżyk na drogę,jak dla większości naszych gwiazdeczek,trenerów i prezesin.

odpowiedz
hajdukL - 06.01.2021 / 15:44, *.77.242

Ostatnimi czasy to najlepszy przykład piłkarza w naszej Legii, którego potencjał nie został należycie wykorzystany. Sa Pinto i Michniewicz - nie pozdrawiam.

odpowiedz
Autor - 06.01.2021 / 10:27, *.virginm.net

no i jest wyczekiwane info wlasciwie od akcji z koszulka.... Przeciez to bylo wiadomoe ze typ seie szykuje do transferu. Jak dlam nie to zakaz wstepu do LTC od dzisiaj i niech spie...ala nie ma co rozgrzebywac tematu. Loczek duren pilkarze nie dosc ze marni to jeszcze robia z nim co chca

odpowiedz
Lukash - 06.01.2021 / 10:15, *.chello.pl

Przepraszam ale jak czytam komentarze typu "Kante to najlepszy zawodnik Legii" itp.. a jest ich tu kilka to zastanawiam się czy ludzie którzy to pisza znają się na piłce nożnej...Jose Kante to zawodnik mega chaotyczny, potrafiący spartolic w prostej sytuacji a trafić z trudnej. Oczywiście pracujący i zaangazowany lecz żaden z niego wirtuoz. Taki trochę Chinyama z dawnych lat...
Nic na siłę, wolę aby kolejne szansę dostawali Włodarczyk czy Kostorz..

odpowiedz
Gepetto - 06.01.2021 / 02:48, *.chello.pl

Czasem tak trzeba z dobra dla klubu, czyli nas i gracza. Dla mnie osobiście dobrze, że poszedł śladami ( )egendy. Pinokio dzięki za ten transfer

odpowiedz
Luta - 06.01.2021 / 01:00, *.plus.pl

https://www.transfermarkt.pl/elhadji-pape-diaw/profil/spieler/410238
Szukamy stopera pamiętacie tego gościa?
Kontrakt do czerwca zna naszą ligę i pamiętam go z pozytywnej strony.

odpowiedz
Legiifan - 06.01.2021 / 00:55, *.cyfrowypolsat.pl

Kante to najlepszy napastnik w Legii i całej lidze.
W zasadzie to ma wszystko.
Umie kiwać, nie jest wolny, dobra gra głową, dobra technika, zaangażowanie, ustawienie, gracz myślący.
Czemu nie gra? Coś musi być na rzeczy...

odpowiedz
Zibi - 06.01.2021 / 14:28, *.btcentralplus.com

@Legiifan: oby nie kontuzja

odpowiedz
Ale ta Legia się wzmacnia - 06.01.2021 / 00:29, *.play-internet.pl

Normalnie zainteresowanie nowymi piłkarzami jak u Polonii Warszawa. Loczek nie ma wstydu bo gdyby miał to być odszedł.
Kolejny sezon nie wykorzystanych szans.

odpowiedz
Pacocha - 05.01.2021 / 23:17, *.play-internet.pl

Duży błąd. Kante to najlepszy piłkarz w ostatnich latach u nas. Koszulka i ta cała akcja to wyraz frustracji i ambicji a to u nas rzadkość. Trzeba spojrzeć na to szerzej. Uważam ze Legia powinna uwierzyć w tego piłkarza. Ocenianie sytuacji po slajdzie z mediów jest beznadziejnie płytkie. Każdego boli fakt znieważenia barw ale to miało inny wymiar. Jestem z Kante i będę. Bylo tu wielu innych piłkarzyn którzy koszulki nie kopnęli ale tez nie kopali nic więcej. Otwórzcie głowy. Zawsze wole swoich wychowanków i młodych ale liczą się umiejętności piłkarzy a Kante ma i o ile nie byłem przekonany jak przychodził to teraz uważam ze to zawodnik w wyższym poziomie niż nasza przeciętna liga. Kante powinien zostać i tyle.

odpowiedz
Korek' - 05.01.2021 / 23:43, *.chello.pl

@Pacocha : pełna aprobata dla Twojego postu, ale chyba jest już za późno na poważną trenerską refleksję...

odpowiedz
Mabi - 06.01.2021 / 12:42, *.chello.pl

@Pacocha : Kante to najlepszy napastnik od wielu lat... Nie wierzę w ślepotę składu trenerskiego, pozostaje pewien rodzaj zakłamania co rozwala zespół z Ł3 od lat. SZKODA!

odpowiedz
SKL - 05.01.2021 / 21:39, *.play-internet.pl

Co za debilne komentarze !! Oprócz totalnej głupoty w akcji z koszulką meczową, to Kanye był przez cały sezon najlepszym zawodnikiem Legii. Miało się wrażenie że walczył tylko on !! Mega groźny w ataku, cofał do defensywy, kapitalny. Co prawda dziwne te jego kontuzje, klub nie informował o ich szczegółach, ale gdyby nie one to od Kantego trener mógł ustawiać skład.

odpowiedz
Gepetto - 06.01.2021 / 02:52, *.chello.pl

@SKL: Kanye to taki tu grał? ;) Mega groźny o o o Bayern drżał przed MEGA groźnym napadziorem.

odpowiedz
ras4 - 05.01.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Piłkarsko duża strata
szkoda, dwał większe pole manewru

odpowiedz
Korek - 05.01.2021 / 20:46, *.chello.pl

Koledzy, nie ma co dalej "strzępić" klawiatury - Kante odchodzi i to jest już prawie fakt.
Dziwi mnie tylko jego wybór pośrednika w osobie Rado. On raczej nie podbił chińskiego rynku zarówno w aspekcie sportowym jak i finansowym. Ale cóż, jak trwoga, to do...

odpowiedz
(L) - 05.01.2021 / 20:30, *.ilabs.pl

@Abudabi

Jak plują to tez mowisz ze deszcz pada?

Kante go ahead!!!

odpowiedz
Yerek - 05.01.2021 / 20:12, *.psk-net.pl

W końcu pozbywamy się tego szrotu.

odpowiedz
Alex Bielany - 05.01.2021 / 20:08, *.chello.pl

Niech żółtkom teraz kopie.... koszulki

odpowiedz
(L) - 05.01.2021 / 19:16, *.chello.pl

nie do widzenia !!!!!!!żegnam bez żalu i nigdy nie wybaczę kopania świętych barw!!!

odpowiedz
Abudabi - 05.01.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

@(L): stuknij się w pusty łeb- Ty i Tobie podobni

odpowiedz
Hugon - 05.01.2021 / 22:45, *.vectranet.pl

@(L): Ty jakie on barwy kopał,z tego co widziałem to kopał koszulkę.

odpowiedz
(L) - 06.01.2021 / 06:42, *.plus.pl

@Abudabi: sam masz pusty łeb kibicu innej drużyny. Mam nadzieję że na koszulkę twojej drużyny oprócz tego że ją kopnie ktoś to i jeszcze na.ra. Nie odpowiadaj bo na takich jak ty,to szkoda czasu.

odpowiedz
Adam - 05.01.2021 / 19:14, *.chello.pl

Trud Seby wreszcie się skończy i nie będzie musiał pod każdym newsem pisać o Kante ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 05.01.2021 / 21:09, *.chello.pl

@Adam: Kante był w zastępstwie Antolicia :) ,który grał kupę,wyszło mu całkiem dobre może 3/4 jednego sezonu,na bazie którego chciał tu zostać i być milionerem. Ten mistrzowski sezon był jednorazowym (jednosezonowym) wystrzałem,przecież kibice poprzedniego klubu dziwili się,że ktoś za niego tyle płaci... Taki już nie mógł się powtórzyć. Kante ze swoim "powracającymi dolegliwościami nie do zdiagnozowania" był jego naturalnym zastępcą w rubryce "niepotrzebni". Kolejny to Valencia,Wieteska też się w tej grupie rozpycha łokciami- dwa lata po powrocie i jest nadal na poziomie obecnego Podbeskidzia- nic do przodu,a pod swoją bramką jak niewidomy saper...

odpowiedz
hajdukL - 06.01.2021 / 16:16, *.77.242

@SEBO(L):
Z lekka bredzisz ale zostawmy Cię samemu z tym. Wybacz.

odpowiedz
Lukasz323 - 05.01.2021 / 19:14, *.plus.pl

Kante jako piłkarz-dziękuję za walkę oraz poświęcenie w grze
Kante jako człowiek - wyp..... i pamiętaj te barwy się szanuje. Tylko LEGIA!!!!!

odpowiedz
Książę Nocy - 05.01.2021 / 18:17, *.eninetworks.com

Spie**alaj symulancie. Zabierz ze sobą pudla.

odpowiedz
pk - 05.01.2021 / 18:07, *.tpnet.pl

Mi się wydaję że raczej Chciał grać i Dawał z siebie co Mógł.Szkoda

odpowiedz
bronek49 - 05.01.2021 / 17:30, *.chello.pl

Kante nie chcial grac w Legii udawał kontuzje żegnamy go bez żalu

odpowiedz
Juri - 05.01.2021 / 17:18, *.tpnet.pl

Ktoś przychodzi ?

odpowiedz
Rocco - 05.01.2021 / 16:25, *.55.48

Nie był taki zły. Jeszcze zatęsknicie za nim

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 05.01.2021 / 16:24, *.centertel.pl

Żółci dadzą mu 3× więcej dobrze robi że odchodzi
Kasa jest najważniejsza

odpowiedz
rroy - 05.01.2021 / 16:23, *.mm.pl

Bardzo dobrze!

odpowiedz
Ogryzek - 05.01.2021 / 16:21, *.tpnet.pl

Bardziej by się przydał Wieczystej.

odpowiedz
Ernesto - 05.01.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

Zastanawiam się kto w Legii jest odpowiedzialny żeby trzymać tak długo piłkarza który jest nie przydatny. Moim zdaniem nie sprawdził się jako napastnik, miał przebłyski ale do ataku potrzeba twardego gościa który ma drybling strzał który daje jakość!!! Dobrze ze odchodzi Legia z nim z przodu zresztą jak z Pekhartem nie zwojuje nic!

odpowiedz
grzxesiek - 05.01.2021 / 18:04, *.centertel.pl

@Ernesto : za czasow vuko nie bylo kim grac, wiec gral kante i gral niezle do momentow europejskich pucharow

odpowiedz
PLBBOY - 05.01.2021 / 15:53, *.inetia.pl

Szkoda. Problem w tym, że ostatnio prawie nie gra.

odpowiedz
Wojtas - 05.01.2021 / 15:23, *.t-mobile.pl

Made in china

odpowiedz
Cisse - 05.01.2021 / 15:20, *.com.pl

Przyjdzie Orlando Sa. Spokojnie :)

odpowiedz
Pusia - 05.01.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

Nie będzie fajnie jak nam w meczu zasadzi ze dwie bramki...jeszcze będziecie żałowali jego odejścia...

odpowiedz
Darek - 05.01.2021 / 15:12, *.chello.pl

No i krzyż na drogę.Zobaczymy kogo klub sprowadzi za niego.
Znając życie to jakiegoś ogóra z drugiej ligi belgijskiej co zagrał 5 meczów w 2 lata.Albo jakiegoś bezrobotnego murzyna po ciężkiej kontuzji.

odpowiedz
Majkello - 05.01.2021 / 15:08, *.mgk.pl

13 goli na 27 meczów to fantastyczna forma????

odpowiedz
stiepa - 05.01.2021 / 15:11, *.hinet.net

@Majkello: TAK

odpowiedz
Janusz - 05.01.2021 / 15:03, *.centertel.pl

Zostanie drewniany pekhard ,supcio. Kanye jedyny który ogarniał coś z przodu

odpowiedz
atmosferic - 05.01.2021 / 17:59, *.orange.pl

@Janusz: Napastnik ma strzelac a nie "ogarniac" - Pekhart to robi. Kante woli wycierac koszulka Legii podloge.

odpowiedz
Hg - 05.01.2021 / 19:10, *.chello.pl

@Janusz: Janusz...

odpowiedz
Olomanolo - 05.01.2021 / 14:57, *.play-internet.pl

Będzie tak że Kante odejdzie a Valencja zostanie i na siłę CM będzie robił z niego napadziora -o bym się mylił

odpowiedz
1909 - 05.01.2021 / 14:56, *.media.pl

Codziennie coraz lepsze informacje. Jędrzejczyk, Wieteska, Valencia Wieczysta Kraków czeka.

odpowiedz
Lipa - 05.01.2021 / 14:47, *.chello.pl

Chyba lepiej by się czytało gdyby artykuł był o Valenci

odpowiedz
AAA - 05.01.2021 / 14:47, *.chello.pl

Frustratôw tu nie potrzeba
Idź i nie wracaj,zakaz wstępu na Ł3

odpowiedz
BRL - 05.01.2021 / 14:38, *.play-internet.pl

Szkoda piłkarza, bardzo go lubię. No, ale miejsca na boisku trzeba byłoby mu szukać. Część kibiców dalej się piekli o kopanie koszulki (chu...wo się zachował, ale po mnie to spłynęło, nie podejrzewam żadnego z grajków o emocjonalny stosunek do Legii, więc gesty w żadną stronę mnie nie kupują, ani nie zniechęcają do piłkarzy), toteż chyba jak w słynnej metaforze Bilona a propos dwóch ziomków, co się spotkało w tramwaju - Kante wysiada. Życzę mu jak najlepiej w dalszej karierze.

odpowiedz
oLaf - 05.01.2021 / 15:22, *.vectranet.pl

@BRL: tak, dziwny jest ten świat.... Kante ani nie był bardzo skuteczny ani zdrowy ani młody... za to technikę miał. Teraz zostanie tylko Drewniak : (

Nie wiem co lepsze (gorsze)....

odpowiedz
Wiem co mówię - 05.01.2021 / 14:37, *.t-mobile.pl

Przecież ten portal meczyki to dla dzieci jest

odpowiedz
Szkoda - 05.01.2021 / 14:14, *.orange.pl

Szkoda, był dobry. Obyśmy nie żałovali

odpowiedz
tommy - 05.01.2021 / 14:08, *.toneticgroup.pl

to rasizm!!! tylko czekac na kare od FIFA lub angielskiej federacji

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2021 / 14:03, *.telefonica.de

Nie będziemy płakać. Paralityk PARODYSTA i nieudacznik jak mioduski

odpowiedz
Mateo - 05.01.2021 / 13:57, *.plus.pl

W końcu nie idzie w pi...u tfuu

odpowiedz
Pacz - 05.01.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

@Mateo: No właśnie idzie, napisali, że na dniach.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 05.01.2021 / 13:33, *.chello.pl

Mimo wszytko to był dobry napadzior.

odpowiedz
Franco - 05.01.2021 / 13:43, *.35.79

@Fan.Grotyńskiego : Piłkarz dobry. Ale potrzebujemy zawodnikow którzy potrafią swoja frustrację wyrażać w dojrzały sposób...

odpowiedz
Koza - 05.01.2021 / 13:53, *.play-internet.pl

@Franco: myśle, ze to samo dotyczy kibiców :())))

odpowiedz
Franco - 05.01.2021 / 14:56, *.35.79

@Koza: Tez jestem dumny, że stanelismy na wysokosci zadania.

odpowiedz
Adam - 05.01.2021 / 19:38, *.chello.pl

@Franco: kto niby?

odpowiedz
Roma - 05.01.2021 / 13:26, *.plus.pl

Jak dla dla mnie to wiadomość z kategorii tych dobrych. Wprawdzie wszystko zostało wyjaśnione, ale niesmak pozostał.

odpowiedz
Piotruś - 05.01.2021 / 13:18, *.play-internet.pl

Valencja następny !!!!

odpowiedz
ANTYzygo - 05.01.2021 / 12:51, *.com.pl

szkoda, że odchodzi. w każdym meczu widać było, że chce grać, walczył. byłby dobrym uzupełnieniem dla Czecha. Kolejny fajny zawodnik odchodzi, ech...

odpowiedz
jo - 05.01.2021 / 12:47, *.centertel.pl

Polityka transferowa Miodka wymusza na każdym trenerze plastyczność nie tylko taktyki ale i plastyczność każdego zawodnika. Wkrótce wejdziemy na level master i w ataku zagra plastyczny Miasta lub Boruc a w obronie Cholewiak z Andre. Całość okraszą młodzieżowcy rzuceni na głęboką wodę w celu budowy minut by załapać się na dopłaty z centrali. Powoli cały autorski pomysł na Legię wg jej prezesa objawi się wszystkim w pełnej krasie...

odpowiedz
Quick - 05.01.2021 / 13:41, *.tpnet.pl

@jo:
Do tej plastyczności najlepiej by Borek pasował. On lubi wszystko uplastycznić

odpowiedz
jo - 05.01.2021 / 17:04, *.tpnet.pl

@Quick: on by tu jeszcze na ósemce zagrał :-)))

odpowiedz
futbol_na_nie - 05.01.2021 / 12:44, *.chello.pl

" i ten odpłacił mu się fantastyczną formą jesienią 2019 roku (27 meczów, 13 goli)"

I dlatego jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Fantastyczna forma to by była, jakby strzelił z 20 goli, a tutaj wychodzi ledwo bramka co drugi mecz. Gol co drugi mecz pierwszego napastnika to raczej jego powinność, za to dostaje niemałe pieniądze

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2021 / 14:07, *.telefonica.de

@futbol_na_nie: mam takie samo zdanie ledwo pół bramki na mecz co to za snajper żaden. Nie wspominając o poszanowaniu barw w których grał. Sprzedawać .

odpowiedz
Jasio - 05.01.2021 / 12:25, *.edu.pl

Tajemnicą Poliszynela jest, że sekcja sportowa, mieła z nim "rozmowę". Ostatnią rundę miał nie grać, to nie grał.

odpowiedz
Franco - 05.01.2021 / 12:50, *.35.79

@Jasio: czyli cos w naszym klubie funkcjonuje jak powinno.

odpowiedz
Pio - 05.01.2021 / 22:05, *.chello.pl

@Jasio: jeśli to prawda to mi się podoba

odpowiedz
Dom_Rembsky - 05.01.2021 / 12:23, *.chello.pl

wspaniała wiadomość, niech idzie jak najdalej

odpowiedz
Żmija - 05.01.2021 / 12:21, *.vectranet.pl

SEBO(L) się ucieszy ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 05.01.2021 / 16:16, *.centertel.pl

@Żmija: żebyś wiedział :) już czas na tego pozoranta,by opuścił ten klub. Tak jak pisałem,azjatyckie kluby lub "Araby,nie Araby"... Średnio około ćwierć gola na mecz za ponad 300 000 € rocznie...litości...

odpowiedz
Żmija - 05.01.2021 / 17:47, *.vectranet.pl

@SEBO(L): tak myślałem ;) Ale na poważnie to jest dobra wiadomość - chłop albo jest pozorantem albo rzeczywiście ma masę urazów. Tak czy inaczej pożytku z niego żadnego a kasę można przeznaczyć na nowego grajka. Tylko niech kogoś zatrudnią...

odpowiedz
SEBO(L) - 05.01.2021 / 20:49, *.chello.pl

@Żmija : rok zaczął się dobrze- odszedł defensywnie defensywny Antolić, odszedł pacyfistyczny hipochondryk Kante,pięknie:) teraz czas na odejście niepotrzebnego już przed transferem Valencii,na spanikowanego Wieteskę,hamulcowego bez strzału Gvilię. Tych biorę pod lupę i czekam,co dalej z Kapustą ... ;)

odpowiedz
Ja - 05.01.2021 / 12:12, *.play-internet.pl

Nie, żebym żywił sentyment do niegrających zawodników, ale zauważyliście, że w Legii od lat wyprzedaże zaczynają się od grajków z ofensywy? Oby się nie skończyło tak, że zostaniemy z samym Pekhartem, bo złapie koniec końców kontuzję, a w napadzie zagra Cholewiak...

odpowiedz
qbak - 05.01.2021 / 12:08, *.182.226

Szkoda, ze nie odpalił u Nas. Tylko teraz pytanie po co oddawali Rosołka do arki? Pekhart praktycznie nie ma zmiennika.

odpowiedz
L - 05.01.2021 / 12:22, *.tpnet.pl

@qbak: Pewnie jakiegos nowego leszcza chcą sprowadzić.

odpowiedz
Hiszpan - 05.01.2021 / 11:44, *.telnaptelecom.pl

Super ze Kanciak odchodzi. A Jędrzejczyka i Wieteski nikt nie chce ?

odpowiedz
RobL - 05.01.2021 / 11:21, *.centertel.pl

Powiem krótko w****aj!

odpowiedz
Władeczek - 05.01.2021 / 11:21, *.netfala.pl

Gnać darmozjadów plujących na święte symbole Legii faken.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.01.2021 / 11:19, *.chello.pl

Z niewolnika nie ma pracownika. Leciał z nami w konia bardzo zręcznie, ale zbyt długo. Żegnamy bez żalu.

odpowiedz
dino - 05.01.2021 / 11:16, *.vtelecom.pl

Legenda kupię koszulkę z jego imieniem na pamiątkę

odpowiedz
kopacz - 09.01.2021 / 06:02, *.chello.pl

@dino: Legenda kopię koszulkę z jego imieniem na pamiątkę.

odpowiedz