fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Legia chce Mendozę, Mendoza nie chce do Legii

Woytek, źródło: meczyki.pl

Portal meczyki.pl poinformował, że Legia Warszawa zainteresowana zainteresowana jest ściągnięciem Stivena Mendozy. 28-letni Kolumbijczyk występuje obecnie w drugiej lidze francuskiej w Amiens. W tym sezonie skrzydłowy wystąpił w jedenastu meczach Ligue 2 i zdobył w nich cztery bramki.

"Będzie jednak bardzo trudnym celem do sprowadzenia dla ekipy mistrzów Polski. (...) z tego co słyszymy, piłkarz na tę chwilę odmówił przyjścia do najlepszej drużyny PKO Ekstraklasy." - czytamy na meczyki.pl.

Kolumbijczyk ma oferty z silniejszych lig i zamożniejszych lig.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (93)

+dodaj komentarz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 22.01.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Mądry gość z tego Mendozy
Chce grać w piłkę i tyle

odpowiedz
Menda - 21.01.2021 / 15:42, *.inetia.pl

Myślałem,że mendoza to jest jak się ma mendy.A tu niespodzianka!

odpowiedz
R1958 - 20.01.2021 / 18:06, *.t-mobile.pl

Przeciez w tym klubie niema żadnych celów sportowych, są tyko cele biznesowe dla prezesa i wysoko opłacanych akolitow. Kasa miski kasa.

odpowiedz
Bodo70 - 20.01.2021 / 17:01, *.com.pl

Nie chce - no to hak mu w smak i nie zawracajmy sobie nim głowy.

odpowiedz
Klf - 20.01.2021 / 15:42, *.lunet.eu

To po co ten wpis, skoro legia go chce a on nie? Równie dobrze możecie napisać że Legia chce Messiego a on nie...

odpowiedz
Z małej wioski - 20.01.2021 / 15:36, *.248.109

@Miasto: Ty Miastowy a dlaczego jeszcze żyjesz?

odpowiedz
Krasnal - 20.01.2021 / 15:33, *.telkab.pl

Spoko jeszcze dwa nazwiska z legendarnej tapety i liga nasza.. a zgraja sie przez tydzień, pokopią w dziadka, Czesio im pomaże flamastrem to i taktykę ogarną na szybko...

odpowiedz
kaktus - 20.01.2021 / 14:12, *.tpnet.pl

Jeżeli legia go chce, a no nie, to szanse są 50% ;)

odpowiedz
Realny - 20.01.2021 / 13:50, *.centertel.pl

28lat za 3 lata będzie nie do sprzedania. Nie chcę trudno, takich tuzów piłki są tysiące

odpowiedz
oLaf - 20.01.2021 / 14:23, *.vectranet.pl

@Realny: i to jest krótka a celna ocena! NIe chce mendoza jeden, to wypad! ; ))

odpowiedz
KibicL - 20.01.2021 / 11:19, *.vectranet.pl

Wokół Legii od wielu lat kręci się wielu mendoz, którzy bez litości ją doją a tym samym działają na jej szkodę więc na co jeszcze jedna mendoza?

odpowiedz
Gość niedzielny - 20.01.2021 / 11:15, *.centertel.pl

PANIE I Panowie prawda jest taka że mieliśmy dzień konia jeśli chodzi o kadencję poprzedniego zarządu(2013-2017) i przyzwyczailiśmy się do sukcesów i fajnych transferów ale to zostało popsute przez nasze polskie charaktery (kasa misiu kasa)I ciężko będziesz to odbudować A jednocześnie mieć farta!!!przy transferach i trenerach. TAKŻE MISTRZ WŁASNEGO PODWÓRKA NAM POZOSTAJE

odpowiedz
kkleg - 20.01.2021 / 10:14, *.t-mobile.pl

bierzcie obronce. Piatkowski z Rakowa albo ten Sanicanin z Vojvodiny

odpowiedz
KW - 20.01.2021 / 12:11, *.centertel.pl

@kkleg: Piątkowski o wiele za drogi.

odpowiedz
Quick - 20.01.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@kkleg:
Piatkowski jest wyceniany przez Raków na około 3,5 mln euro. Legia nigdy takich pieniędzy nie miała.

odpowiedz
Pawciu - 20.01.2021 / 09:54, *.net.pl

Cala prawdas o polskiej lidze...

odpowiedz
pk - 20.01.2021 / 08:26, *.tpnet.pl

Jedno z nazwisk już padło teraz trzeba czekać na kolejne dwa i po wzmocnieniach.

odpowiedz
Zielarski - 20.01.2021 / 06:31, *.co.uk

Z drugiej ligi francuskiej ma bliżej do gry w pucharach niż na jarmarku u mioduskiego

odpowiedz
(L)egia - 20.01.2021 / 01:41, *.virginm.net

Legia chce Mendozę, Mendoza nie chce do Legii, więc pieprzyć Mendozę - proste i logiczne.

odpowiedz
Marcel - 20.01.2021 / 01:47, *.t-mobile.pl

@(L)egia: Nic dodać, nic ująć, zgadzam się w stu procentach.

odpowiedz
Wilanow - 20.01.2021 / 09:56, *.t-mobile.pl

@(L)egia: w 100 procentach masz rację

odpowiedz
Robert - 19.01.2021 / 23:46, *.inetia.pl

Zamiast wypisywać pierduły o tym Mendozie, napiszcie że trening Legii oglądał jakiś szejk i jak zobaczył z jaką jakością wymiatają Jędza z Wieteską , to od razu chciał kupić klub na pniu i wpompować kilka miliardów baksów. Można znaleźć temat? Można.
Niech się bracia po szalu ucieszą chociaż na kilka dni. A później zawsze można będzie zdementować - okazała się że to był kierownik zmiany w restauracji hotelowej. Tak samo jak będzie zdementowany ten Mendoza z przyjściem do Legii. Zresztą po co taki gość w L. Lepszy byłby z czwartej ligi albańskiej , obiecujący 33- latek do odbudowy.

odpowiedz
OIF - 20.01.2021 / 01:38, *.orange.pl

@Robert: Tak na poważnie to nikt nie kupi tego klubu , dopóki trzeba będzie płacić kary za odpalnie świecidełek przez troglodytów za bramką i zgadzać się na żebranie do puszek przez nich na terenie stadionu

odpowiedz
Nie pitol ciotko - 20.01.2021 / 06:32, *.centertel.pl

@OIF: jak sie cos nie podoba won na konwiktorska gamoniu

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.01.2021 / 23:22, *.chello.pl

Niech się bawi gdzie indziej. Płakać nie będziemy. Gorzej, że fachowcy z super profesjonalnych sztabów prezesa razem z drużyną w Dubaju się wygrzewają, zamiast coś działać.
Śmiech przez łzy się robi. Takiego dziadostwa jeszcze tutaj nie było.
Skład jest naprawdę mocno okrojony, nawet wzgledem tego, który od Azerów kilka miesięcy temu baty dostawał. U siebie. Nie potrafiąc kilku podań wymienić...
Ja wiem, ze na ligę to wystarczy. Taka jest ta liga. Ale o graniu w piłkę na jakimś poziomie, to raczej nie ma co myśleć. Finezji i polotu nie uświadczymy. I znowu przyjdą te przeklęte eliminacje do pucharu pocieszenia. I znowu przyjadą jacyś groźni Łotysze, czy inni Estończycy...
Dziwię się, że nie ma w zarządzaniu Legią myślenia. Że bylejakość jest promowana, że nie dba się o kibiców.
Kibicom trzeba coś dać (rozrywkę, jakość, emocje na poziomie), żeby pozostali. Bo prawda jest taka ,że fanatyków jest coraz mniej, reszta nie zadowoli się oglądaniem rozrywki na poziomie Najmana.
Może czas skończyć sprzedawać każdego, kogo ktokolwiek chce kupić? Za czapkę gruszek. Może trzeba by wreszcie zainwestować? Sprowadzić trenera, kazać skautom pracować a piłkarzom trenować? Czy to zbyt wiele?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.01.2021 / 23:35, *.centertel.pl

@Normalny człowiek: Jeżeli cokolwiek chcemy zdziałać w Europie to trzeba ogarnąć porządnego trenera i dyrektora i pozwolić im działać i niech właściciele się nie wpieprzają

odpowiedz
Echhh - 19.01.2021 / 22:09, *.chello.pl

Po co nam gość, który nie chce u nas grać??? Ewidentnie chce zarabiać. I spoko. To jego kariera i życie. Pytanie brzmi czy to jeste jedno z nazwisk z tapety Kucharskiego. Jeżeli tak to zostały tylko dwa.

odpowiedz
jo - 19.01.2021 / 22:00, *.tpnet.pl

To jest ta różnica, której się część osób obawiała. Kiedyś puchary były magnesem dla części zawodników. Teraz dzięki miodkowi pole magnetyczne działa odwrotnie i nawet zawodnicy z 2 ligi francuskiej trzymają się od tego cyrku z daleka. Pucharów nie ma, szansy na stabilizację i rozwój też nie ma. Ot takie korpo piłkarskie ze złymi opiniami w środowisku.

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 19.01.2021 / 21:50, *.play-internet.pl

Ja bym chciał, żeby mioduch odszedł.
A on bydlak odejść nie chce!

odpowiedz
Cyniek - 19.01.2021 / 21:48, *.vectranet.pl

Powiem.szczerze przeżyłem już paru właścicieli Legii dewoo pol mot ITI bywało różnie za pol motu też klub był zadłużony też była bieda ale zawsze były transfery i to takie co ta drużynę wzmacniały przynajmniej jak odchodził dobry piłkarz to na jego miejsce przychodził piłkarz o identycznych umiejętnościach ale co teraz się dzieje za czasów mioduskiego celowo mała litera to naprawdę wolą ompomste do nieba powiem szczerze że musimy chyba się nastawić że zaczyna się średniak ligowy robić z naszego kochanego klubu chciał bym.die mylić w tym co napisałem ale niestety mioduski nie odejdzie do puki nie wyciągnie wszystkiego co się da jak zostaną same miernoty dopiero będzie chcial sprzedać klub tylnomoytanie kto w tedy kupi klub z ponad 200milionowym.dlugiem

odpowiedz
zduneq - 20.01.2021 / 01:34, *.play-internet.pl

@Cyniek: lekcji chyba zapomniałeś odrobić bo ani jednego znaku interpunkcyjnego nie znasz.
Zainwestuj w książki, na zdrowie Ci wyjdzie

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.01.2021 / 21:20, *.vectranet.pl

Jest taka bryndza z transferami w Legii, że nawet takie banialuki i głupoty wzbudzają sensację. Dwa tygodnie do startu ligi, a po stronie zakupów zero. Dramat... Piłkarze, zamiast na profesjonalnym obozie, mają All Inclusive w Dubaju, a wraz z nimi dyrektor sportowy, który zamiast jeździc po Europie , oglądać kandydatów i prowadzic rozmowy, prazy się w słonku Arabii.

odpowiedz
bronek49 - 19.01.2021 / 18:21, *.chello.pl

i po co pisać te bzdury nie chce to nie taki zawodnik nie będzie walczył dla Legii a jego wypowiedz obniża prestiż klubu

odpowiedz
LG - 19.01.2021 / 20:04, *.chello.pl

@bronek49: A jest jeszcze co obniżać w tym zakresie ?

odpowiedz
Seba - 19.01.2021 / 18:08, *.play-internet.pl

To mendoza jedna ???? ????

odpowiedz
speed - 19.01.2021 / 18:00, *.play-internet.pl

To nawet nie jest śmieszne,to już jest naprawę straszne.Wiele już widziałem,ale takiego klienta jak Mioduski to... no nie wiem chyba w najczarniejszych snach nie wymyślił bym takiego scenariusza. Kompletna Destruction.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.01.2021 / 17:46, *.174.42

To niech spier..!! Takich w Legii nie potrzeba.

odpowiedz
Hubi40 - 19.01.2021 / 18:51, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: racja

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:33, *.orange.pl

@majusL@legionista.com: Obawiam się, że to słowo będzie dotyczyć nie tylko tych, którzy mogliby tu przyjść, ale i obecnego składu. Chciałbyś sie zatrudnić u pracodawcy, który od 5 lat wszystko robi na opak?

odpowiedz
Antyberg - 19.01.2021 / 21:18, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: Dokładnie tak, jak ma udawać tu super gwiazdę, to niech lepiej walczy na boisku nasza młodzież!

odpowiedz
Arek - 19.01.2021 / 17:40, *.tpnet.pl

Kucharski jakoś nie dawno twierdził, że ma 3 nazwiska na tapecie. To już teraz zostały 2 mam rozumieć. A skoro Mendoza nie chce, to pewnie już została tylko hujoza. I co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:34, *.orange.pl

@Arek: Dwa pozostałe, to jego i teść i szwagier...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 19.01.2021 / 17:29, *.chello.pl

zaniepokojony Kucharski szuka czegoś, czym mógłby zamazać ślad flamastra z tapety...

odpowiedz
Mrok - 19.01.2021 / 17:18, *.net.pl

Woytek, gdzie zniknął licznik wstydu prezesa?
a może już się nie ma czego wstydzić?

odpowiedz
Sss - 19.01.2021 / 17:24, *.chello.pl

@Mrok: Szczerze mówiąc grał mi na nerwach ten licznik.... Bardziej uderzał w nas kibiców ,dołując nas na codzień ,niż w prezesa który nie wiadomo czy tu wgl wchodzi na strone osobiście....

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 17:24, *.t-mobile.pl

@Mrok:Oni nie mają wstydu , DOKŁADNIE tak jest ,A mi też go brakuje I powinien być

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 19.01.2021 / 17:28, *.legionisci.com

@Mrok: Dałem trochę oddechu na przełomie roku, ale w każdej chwili może wrócić. Na ten moment ustawię losowe wyświetlanie raz na jakiś czas, a presję narzucimy przed pucharami! ;)

odpowiedz
Jasio - 19.01.2021 / 17:39, *.edu.pl

@Woytek (Legionisci.com): Thumb up.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:36, *.orange.pl

@Woytek (Legionisci.com): To może raz w miesiącu na razie?:)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 19.01.2021 / 21:03, *.chello.pl

@Woytek (Legionisci.com): losowe wyświetlanie, to dobry pomysł z racji dania owego oddechu; czyt.: złapania pozornego luzu psychicznego...
Jednak ja osobiście, postulowałbym - w rzeczonym temacie - wprowadzenie drobnego rozwiązania systemowego, tj.: obligatoryjnego zamieszczania (przez 1 dzień) "licznika wstydu prezesa" po każdym wygranym przez Legię meczu zarówno w ESA, jak i w PP.
Pożądane skutki/efekty ww. info- zabiegu mogłyby być nie do przecenienia, m.in. poprzez skuteczne tonowanie hurra optymistycznych nastrojów: kibicowskiej braci, piłkarzy, szkoleniowców, a przede wszystkim pracowników i włodarzy klubu.
Sądzę również, że corocznie niespełniana "napinka", w kwestii awansu do europejskich pucharów, nabrałaby bardziej stonowanego wymiaru.
Serdeczności

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 19.01.2021 / 21:50, *.play-internet.pl

@Woytek (Legionisci.com): Wspominałem już M., że przy okrągłych rocznicach typu "1300 dni" powinien być jakiś popup* po wejściu na główną ;-)

*tylko bez zdjęcia kudłacza, bo część ludzi mogłaby by przypłacić to zdrowiem, a ja już na pewno

odpowiedz
:) - 19.01.2021 / 17:12, *.chello.pl

Ale jaja

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.01.2021 / 17:11, *.aster.pl

Przestańcie się srać o to, że jakiś anonim nie chce tutaj przyjść.
Wina mioduskiego bo?
leśny z wandzlem wyprowadzili hajs z ligi mistrzów?
że reszta klubów, jakies cracovie czy piasty odpadaja w pucharach od razu, a łach raz na parę lat fartem wszedł do LE? Przez to mamy mniej druzyn w pucharach i trzeba się p.... od pierwszych rund eliminacji?
Ciekawe czy wy byście wyłożyli miliony na świetnych grajków i trenera, czy woleli postawić na akademię.

odpowiedz
Autor - 19.01.2021 / 17:19, *.virginm.net

@Szmu(L)ki: A opowiesz nam jak oni to zrobili? W jaki sposob wyprowadzili ten hajs z klubu ktorego wiekszosciowym wlascicielem byl wtedy Mioduski? Predzej to on ich wykupil za hajs z LM bo to byl najlepszy moment dla niego bo splacil ich za ich wlasne pieniadze pomnozone w LM wiec zabrali co swoje z nadwyzka. Mioduski za ten hajs ma Legie. I robi z niej szmaciana druzyne. Glosi takich jak Ty, sa tu wysmiewane, daj spokoj :)

odpowiedz
Mrok - 19.01.2021 / 17:35, *.net.pl

@Szmu(L)ki: ty stawiasz na akademię a tak naprawdę jakie masz z tym oczekiwania? na co w związku z tą Akademią liczysz?
że prezes wychowa takich super grajków , którzy wprowadzą Legię do Ligi Mistrzów na stałe? Tak?

Nie rozumiem skąd się bierze w kibicach taka wiara w magię cudu Akademii?
Na razie Mioduski i jego sztab szkoleniowy od młodzieży nie potrafi nie tylko awansować młodymi do II ligi ale i ma problemy aby utrzymać rezerwy w III lidze, przypomnę że w sezonie 2017/18 cudem nie spadliśmy więc dlaczego nagle te same osoby miały zacząć produkować gwiazdy na miarę Ligi Mistrzów?

Powiem ci jak będzie. Akademia owszem, będzie promowała młodzież, a Legia będzie to wyprzedała gdzie się da, za paciorki i ochłapy, Mioduski przegryzając homary i ośmiorniczki dalej będzie jęczał ,że kasy brak a ty będziesz dalej liczył na to ,że może jakimś cudem Legia kiedyś ogra w eliminacjach pucharowych drużyny z Rumunii, Kazachstanu czy Luksemburga i ekscytował sie tym za ile prezes sprzeda kolejnych zawodników.

Prawda jest jednak taka, że kibiców powinno g...obchodzić za ile prezes kogokolwiek sprzeda. Nas interesuje jedynie co Legia ma w gablocie. Na razie gablota Mioduskiego jest pusta - jedno mistrzostwo Polski.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.01.2021 / 17:51, *.centertel.pl

@Szmu(L)ki: ciekawe co i ile nawojujesz z tą akademia?? Zanim jacyś piłkarze wyjdą z tej szkułki to by będziemy (w zasadzie już jesteśmy w czarnej DUPIE), chcesz tą młodzieżą chwalić się w pierwszej lidze?? Poza tym nikt mu nie kazał kupować klubu mógł oddać ja im (zapowiadał ze wprowadzi klub na europejskie salony) i owszem wprowadził na te salony ale,, WSTYDU "

odpowiedz
Kibolek - 19.01.2021 / 18:00, *.komputersat.pl

@Szmu(L)ki: jak jesteś głupi to bądź przyjemny. W takie bajki o inwestycjach to może uwierzą seniorzy zastraszeni pandemia SCIEMĄ. Czy ty uważasz że LEGIA jest nie rentowna jeżeli tak to przykro mi.ze taki naiwny jesteś. LEGIA sprzedaje najwięcej piłkarzy z całej ligi za niemałe sumy to że prezes jest PARODYSTA i korpo niudacznikiem to nie wina kibiców. Tylko prezesa . Jak by LEGIA była nie rentowna to co dopiero reszta ligi . Pomysl zanim wylejesz bzdury publicznie . MIODUSKI WONT

odpowiedz
A my kibice... - 19.01.2021 / 16:40, *.37.37

Mamy dość tego cyrku,kibice,miasto natychmiast odkupiç naszá Legie!

odpowiedz
Miasto - 19.01.2021 / 16:45, *.amazonaws.com

@A my kibice...: Przestań ćpać...

odpowiedz
Balde - 19.01.2021 / 17:08, *.178.78

@A my kibice...:
Nie krępuj się, kupuj. A później możesz się wymądrzać do woli

odpowiedz
jo - 19.01.2021 / 17:12, *.tpnet.pl

@A my kibice...: Mam pomysł. Rozbijmy wszyscy swoje skarbonki i poprośmy mamę i tatę o kieszonkowe z góry za kwartał. Jak myślisz damy radę ???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:31, *.orange.pl

@jo: Bardzo dobry pomysł, pożyczę świnię od wnuczka. Ma tam trochę kieszonkowych.

odpowiedz
Miasto - 19.01.2021 / 22:36, *.t-mobile.pl

@Kibolek: Woytek, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego post kibolka o penisie w ustach tutaj sobie spokojnie wisi, a moja odpowiedź, żeby nie równał mnie do jego kolegów, poleciała? Rozumiem, że próbujecie utrzymać jakikolwiek poziom w komentarzach, ale trochę konsekwencji. A ty kibolku nie bądź taki kozak, bo się okaże, że się na stadionie spotkamy. O ile byłeś kiedykolwiek na meczu...

odpowiedz
Hahahahaah - 19.01.2021 / 16:35, *.37.37

Hahahahaah hehe .....

odpowiedz
WoLa - 19.01.2021 / 16:33, *.orange.pl

mendoza ..ujoza

odpowiedz
Alan - 19.01.2021 / 16:29, *.t-mobile.pl

2 liga francuska ma lepsza marke od Mistrza Polski..... to chyba nie wymaga komentarza

odpowiedz
poeirg - 19.01.2021 / 17:14, *.net.pl

@Alan: ta, szczególnie druga

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 16:15, *.t-mobile.pl

Skrzydłowych jest do wzięcia I nie tylko na ta pozycję, ale należy mieć SZMAL, a u nas bliżej do bankructwa , aniżeli do normalności ,kluby z mniejszym budżetem nie mają z tym problemu ,A U NAS problem za problemem dług goni dług istna PARODIA w tak zasłużonym klubem

odpowiedz
Kibolek - 19.01.2021 / 16:11, *.telefonica.de

MIODUSKI OSZUŚCIE LICHWIARZU WONT Z LEGII

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 15:46, *.orange.pl

Ale obciach to wszystko, a to dopiero początek...Nie sądziłem, że będzie jeszcze gorzej, niż rok temu, ale się pomyliłem, i to bardzo...Aż strach pomyśleć co będzie za pół roku...
Proponuję wrzucić na tacę dużą sumę, bo tylko CUD uratuje klub przed bankructwem...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 15:38, *.t-mobile.pl

Ci PANOWIE nie mają nawet dogadanych zawodników, tak działa u nas SKALTING istna PARODIA

odpowiedz
123 - 19.01.2021 / 15:34, *.247.49

Tu potrzebny na wczoraj jakis arab ksiaze z bajki, co kupuje samograjki.
Inaczej nikt wartosciowy do nas nie przyjdzie. Brak kasy, brak renomy/wynikow na arenie europejskiej. Druzyna coraz starsza. Utalentowanej mlodziezy brak - oczywiscie mowa o takich zawodnikach, ktorzy moha wejsc do jedynki z dnia na dzien.
Lipa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 15:47, *.orange.pl

@123: Wczoraj widziano w okolicach Łazienkowskiej Andrzeja Araba, komornika...

odpowiedz
Pacz - 19.01.2021 / 18:07, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Przyszedł eksmitować Sekcję strzelecką, czym umożliwi budowę boisk treningowych.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:28, *.orange.pl

@Pacz: Obyś kolego miał rację, szczerze, obyś miał rację...

odpowiedz
Borek - 19.01.2021 / 15:30, *.tpnet.pl

Mendoza jest mądry, bądź jak Mendoza

odpowiedz
L - 19.01.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

Wiem że nie wiadomo kiedy wrócimy na trybuny ale bardzo na miejscu byłby teraz transparent na Żylecie "Kucharski wypier... z Legii".

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.01.2021 / 15:47, *.centertel.pl

@L: Co Ty chcesz od Kucharskiego?? On łatwi takich piłkarzy na jakich dostaje kasę od loczka a, że o e jesteśmy głęboko w dupie to i piłkarzy dobrych nie będzie. I powiem tak, że do póki prezesi (właściciele) będę się wpier..ac do pracy trenerów to my gówno osiągniemy w Europie, taka jest smutna rzeczywistość.

odpowiedz
Sochaczew - 19.01.2021 / 16:29, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew:
Zgadza się !
Dopóki nie zmieni się właściciel Legii to będzie takie dziadostwo jakie jest teraz !
Mioduski to zwykły hochsztapler. Przejął Legię, żeby na niej zarabiać. Nie interesuje go rozwój drużyny, tradycja i wizerunek klubu. On to wszystko ma gdzieś. Tak samo jak ma gdzieś kibiców, których co jakiś czas mami obietnicami stworzenia europejskiego średniaka. Wmawia kibicom, że:
- ma wizję rozwoju klubu;
- teraz trzeba oszczędzać, bo nie można tyle wydawać co prezes Leśnodorski;
- jak zbuduje Akademię Piłkarską to wszystko się zmieni i Legia stanie się drugim Ajaxem.
Mioduski ma tak to wszystko skalkulowane, żeby ns tym interesie nie stracić, a wydoić z niego ile się da!

odpowiedz
Tomasz - 19.01.2021 / 16:32, *.tpnet.pl

@Sochaczew : Szok, właściciel firmy chce na niej zarobić.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.01.2021 / 19:48, *.orange.pl

@Tomasz: Brednie, klub sportowy to rodzaj HOBBY, a nie firma. Trzeba mieć sponsorów, lub bardzo gruby portfel, żeby prowadzić klub piłkarski. Ale co innego jest najważniesze - słowo klucz - WIEDZA.

odpowiedz
Pio - 19.01.2021 / 15:01, *.chello.pl

A to Mendoza :)

odpowiedz
KOPYTO Remiego - 19.01.2021 / 14:56, *.84.141

CZY jest opcja żeby się pozbyć Jendrzejczyka?

odpowiedz
moguai - 19.01.2021 / 15:16, *.vtelecom.pl

@KOPYTO Remiego:
Legia nie chce Jędrzejczyka Jędrzejczyk chce do Legii

odpowiedz
jo - 19.01.2021 / 17:10, *.tpnet.pl

@KOPYTO Remiego: ale w Legii nie ma żadnego Jendrzejczyka.

odpowiedz
Pawełek - 19.01.2021 / 14:49, *.netfala.pl

A kto by chciał przyjść do klubu, który od czterech lat nie powąchał gry w Europie?

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2021 / 14:47, *.bredband2.com

A ja chce sniadanie z Madison Ivy, tylko ze Madison nie chce sniadania ze mna.
Ale news...

odpowiedz
Tomek - 19.01.2021 / 14:53, *.113.189

@Krzeszczu: Ha ha to jest news niesamowity. Tak samo jak Puchacz chce Wieniawę ale Wieniawa nie chce Puchacza :):)

odpowiedz
Wymiatacz1916 - 19.01.2021 / 15:16, *.vectranet.pl

A kto to jest Puchacz? :D

odpowiedz
Kruk - 19.01.2021 / 16:26, *.play-internet.pl

@Wymiatacz1916: To taki niedorobiony ruchacz;)

odpowiedz
:) - 19.01.2021 / 17:13, *.chello.pl

@Kruk: haha

odpowiedz
ben - 19.01.2021 / 21:05, *.inetia.pl

@Wymiatacz1916: to taka sowa tylko hu..wa;)

odpowiedz
Oooo - 20.01.2021 / 16:06, *.dialeo.pl

@Kruk: coś jak ty

odpowiedz