fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 20. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 20. kolejce rezerwy Legii doznały niespodziewanej porażki przedostatnią Olimpią Zambrów. W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu lider z Grodziska Mazowieckiego pokonał Świt. Pewne zwycięstwo odniósł Znicz Biała Piska. Niżej notowany Ursus rozbił 4-0 ekipę GKS Wikielec. Jeszcze więcej bramek oglądano w Białymstoku, gdzie rezerwy "Jagi" rozgromiły 5-0 KS Wasilków.

Po rozegraniu 21. kolejki drużyny zostaną podzielone na grupy - mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (14 zespołów, jeden mecz). Legioniści (wobec zmiany regulaminu, która premiuje bilans bramkowy względem bezpośrednich pojedynków) zajmują aktualnie 9. miejsce i aby mieć pewność, że nie będą musieli walczyć o utrzymanie muszą wygrać kolejny mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie i liczyć na korzystne wyniki spotkań Świtu z Polonią oraz Sokoła Aleksandrów z Jagiellonią II.

Wyniki 20. kolejki III ligi
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 (0-2) Znicz Biała Piska
RKS Radomsko 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok 5-0 (1-0) KS Wasilków
GKS Wikielec 0-4 (0-1) Ursus Warszawa
Błonianka Błonie 0-3 (0-2) Concordia Elbląg
KS Kutno 2-1 (1-1) Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Broń Radom
Olimpia Zambrów 2-1 (1-0) Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 (0-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa 0-1 (0-1) Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz 1-2 (1-0) Legionovia Legionowo

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.