Szymon Włodarczyk strzela na 3-2 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 3-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 28. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 3-4 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2.Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Woytka

Już na samym początku meczu Szymon Włodarczyk trafił do siatki, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. W 6. minucie przepięknym uderzeniem w okienko z dalszej odległości popisał się Damian Jaroń i Pogoń objęła prowadzenie. Chwilę później ponownie legioniści zdobyli gola (Damian Warchoł), ale ponownie odgwizdany został spalony. W końcówce pierwszej części boisko z powodu uderzenia w głowę musiał opuścić Ariel Mosór.

Pięć minut po zmianie stron kontaktową bramkę zdobył Jakub Kwiatkowski, a w 55. minucie po strzale 15 metrów do wyrównania doprowadził Damian Warchoł. Legioniści poszli za ciosem, a konkretnie uczynił to Szymon Włodarczyk, który uprzedził rywala w polu karnym i pokonał Sebastiana Przyrowskiego z bliskiej odległości. Niestety później do głosu doszli gracze lidera i za sprawą Wrzesińskiego w 70. minucie oraz Strzałkowskiego w 79. minucie objęli prowadzenie 4-3 i nie wypuścili go do końcowego gwizdka.

Kolejny ligowy mecz podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają w najbliższą sobotę w samo południe z Legionovią Legionowo. Mecz odbędzie się w Legia Training Center.

III liga: Legia II Warszawa 3-4 (0-2) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0-1 - 6' Damian Jaroń
0-2 - 36' Michał Wrzesiński
1-2 - 50' Jakub Kwiatkowski
2-2 - 55' Damian Warchoł
3-2 - 59' Szymon Włodarczyk
3-3 - 70' Michał Wrzesiński
3-4 - 79' Michał Strzałkowski

Legia II: 59. Kacper Tobiasz - 26. Jehor Macenko, 4. Ariel Mosór (42' 2. Jakub Czajkowski), 3. Inaki Astiz - 19. Jakub Kwiatkowski, 11. Bartłomiej Ciepiela, 24. Kamil Kurowski (80' 14. Kacper Gościniarek), 16. Patryk Konik - 20. Damian Warchoł (80' 8. Patryk Pierzak), 9. Szymon Włodarczyk, 23. Kacper Skwierczyński (68' 21. Wiktor Kamiński)

Rezerwowi: Maciej Kikolski, Piotr Cichocki, Radosław Pruchnik

Żółte kartki: Mosór, Macenko (Legia) - Kołaczek (Pogoń)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.