Artur Boruc i Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Leogang: Powrót Boruca, dużo taktyki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Popołudniowy trening rozpoczął się od miłego akcentu. W imieniu drużyny Artur Boruc wręczył prezent Krzysztofowi Dowhaniowi, który niebawem będzie obchodził 20-lecie pracy w klubie z Łazienkowskiej.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka


Dla Boruca był to pierwszy trening podczas przygotowań do sezonu. Dlatego też doświadczony golkiper rozpoczął zajęcia od jazdy na rowerze stacjonarnym, skakał na skakance, a potem ćwiczył indywidualnie z trenerem Dowhaniem. Do drużyny dołączył na ostatnią gierkę i zagrał w polu.

Głównym daniem w piątkowe popołudnie była spora dawka taktyki na całym boisku. Trener Czesław Michniewicz kontynuował pracę, która rozpoczęła się rano. Szkoleniowiec zwracał uwagę na odpowiednie poruszanie się zawodników w określonych momentach budowania akcji. W zajęciach nie wzięli udziału Bartosz Slisz i Mateusz Wieteska.

Na zakończenie legioniści zagrali 15 minut na skróconym polu gry. Teoretycznie mocniejsza jedenastka rywalizowała z graczami, którzy aspirują do gry w większym wymiarze czasowym. Składy wyglądały następująco:

Fioletowi: Kobylak - Jędrzejczyk, Nawrocki, Hołownia - Skibicki, Kapustka, Andre Martins Luquinhas, Mladenović - Emreli, Rafael Lopes

Żółci: Miszta - Kisiel, Boruc, Abu Hanna, Ciepiela, Muci, Skwierczyński, Kostorz, Kamiński, Yaxshiboyev, Włodarczyk

Kolejny trening odbędzie się w sobotę o 9:30.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Witosław - 19.06.2021 / 14:15, *.play-internet.pl

Jak w samowolce.Zawodnicy muszą dostać w piz.. czkę i myśleć tylko żeby zjeść wykasztanić się i zkleić oko z poduszką.W końcu w Legii trener a nie jakiś parodysta.

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 19.06.2021 / 10:58, *.chello.pl

są komendy trenera, a na gierce robią i tak co chcą .
Gierka kilka sekund wcześniej była z Luqiem w środku to ta piłka płakała , że się turla.

Jak narazie słabo słabo, mega słabo to wygląda. Grać aby grać.

odpowiedz
Obcy - 19.06.2021 / 08:33, *.t-mobile.pl

Artur rozwali system. Nie będzie na nas mocnych. Mental drużyny automatycznie wzrósł o 100 procent.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.06.2021 / 07:44, *.chello.pl

I cały ch.j z tym poruszaniem się w odpowiednich momentach budowania akcji,jeśli główny składnik taktyki jest nieobecny (Pekhart). ;) A skoro cała taktyka sprowadza się do wrzutki,to cały misterny plan też ląduje w pi.du ...;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.