Liga Mistrzów

Dinamo Zagrzeb lub Omonia Nikozja na drodze Legii do fazy grupowej

Mishka, źródło: Legionisci.com

O godzinie 12 w Nyonie odbyło się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Jeśli Legia Warszawa w 2. rundzie wyeliminuje Florę Tallin, zmierzy się ze zwycięzcą pary GNK Dinamo Zagrzeb / AS Omonia Nikozja.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 3 lub 4 sierpnia na wyjeździe, natomiast rewanż tydzień później w Warszawie. Jeśli Dinamo i Legia przejdą swoich rywali w 2. rundzie, to zwycięzca tej pary będzie rozstawiony w losowaniu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

W 1. rundzie el. Ligi Mistrzów Dinamo wygrało dwa mecz islandzkim Valurem (3-2 i 2-0). Omonia rozpoczyna pucharowe zmagania od 2. rundy. Z mistrzem Cypru drużyna Legii mierzyła się w poprzednim sezonie pucharowym w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Wówczas podopieczni Aleksandara Vukovicia przegrali na własnym stadionie po dogrywce 0-2. Z Dinamem Wojskowi nigdy nie zagrali w oficjalnym meczu.

Liga Misrzów 2021/22

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (118)

+dodaj komentarz
wrt - 20.07.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

Zobaczcie jaki herb Legii te łachy z flory wstawili https://fcflora.ee/

odpowiedz
Penkula - 20.07.2021 / 21:32, *.play-internet.pl

@wrt: Hahaha na dodatek troche mniejszy od herbu Flory XD

odpowiedz
atmosferic - 21.07.2021 / 12:42, *.orange.pl

@wrt: Zgłoś do trybunału w Hadze.

odpowiedz
Egon - 20.07.2021 / 11:46, *.centertel.pl

Przejdźmy Florę w 2 rundzie to dopiero możemy pogadać a nie już teraz wybiegać w przyszłość.

odpowiedz
S - 19.07.2021 / 22:10, *.chello.pl

Losowanie dobre, bo przynajmniej UEFA nie będzie kombinować żeby faworyzować Dinamo, jak na przykład mogliby faworyzować Rangers. Mamy dużo ładniejszy stadion od Dinama, lepiej pasujący do Ligi Mistrzów;) Medialnie też jesteśmy bardziej atrakcyjni, bo rynek polski (reklamowy) jest dużo większy. Sportowo też szansę są, na pewno będzie ciekawa walka, o ile oczywiście przejedziemy Florę a Dinamo wygra z Cypryjczykami;)

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 19:17, *.chello.pl

Kiedy mecz z Górnikiem?

odpowiedz
Arek - 19.07.2021 / 23:04, *.tpnet.pl

@:) : co Cię to obchodzi? Poza tym, jest terminarz, łatwo sprawdzić. My tu ważniejsze mecze teraz mamy niż gówno w wiadrze.

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 19:11, *.chello.pl

A czemuż nie mamy żadnej gwiazdki nad herbem?

odpowiedz
Pacho - 19.07.2021 / 19:14, *.2.139

@:) : rozstawieni nie potrzebują gwiazdek ????

odpowiedz
Pacho - 19.07.2021 / 18:49, *.chello.pl

Oba w zasięgu. Najpierw jednak trzeba ograć Florę.

odpowiedz
Syn trenera - 19.07.2021 / 18:18, *.plus.pl

Damy radę.. Z Dynamem Tym bardziej że Nas zlekcewaza... Stracili 2 podstawowych zawodników... I wcale nie jestem pewien że nie będą mieli problemu z Omonia. Obysmy tylko nie grali zachowawczo..

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2021 / 17:36, *.chello.pl

Trzeba ich pyknąć i do przodu. Jak mamy teraz wygrywać to właśnie z takimi drużynami.

odpowiedz
Amadeusz - 19.07.2021 / 17:33, *.chello.pl

Czy wiadomo,gdzie idzie kobieta z gałązką w herbie Flory?

odpowiedz
Miodek - 19.07.2021 / 18:24, *.192.176

@Amadeusz: chciales zapytac DOKAD? bo gdzie, to wlasnie w herbie.

odpowiedz
Bralczyk - 21.07.2021 / 21:49, *.play-internet.pl

@Miodek: Brawo! Słuszna uwaga.

odpowiedz
Dedi - 19.07.2021 / 17:33, *.plus.pl

Czy ja wiem czy Zagrzeb jest w słabej formie?
Na ostatnich 11 spotkań przegrali jedno..
A poza tym mecz dopiero będzie/byłby za trzy tygodnie.. nawet my możemy stracić formę.. Mają w składzie dobrych zawodników między innymi Gavranovićia Szwajcara który strzelał na euro między innymi z Francją ciężki mecz..

odpowiedz
Gocław - 19.07.2021 / 18:19, *.net.pl

@Dedi: nie wierzę, možemy stracić formę !!!
Co ??? To Legia ma teraz formę ? Ludzie obudźcie się.

odpowiedz
Dedi - 19.07.2021 / 18:45, *.plus.pl

@Gocław:

No napewno lepszą niż rok temu w eliminacjach pucharów.

odpowiedz
Prezio - 19.07.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

Jeśli Dinamo pokona Omonię a my odpadniemy z Talinem to w el LE zagramy z Omonią rzado się to zdarza

odpowiedz
sisi - 19.07.2021 / 17:30, *.chello.pl

@Prezio: Jeśli Dinamo nie pokona Omonii,a my nie odpadniemy to z Talinem zagra Omonia,a my zagramy Iraklisem.To niespotykana sytuacja.A co jak Iraklis pokona Omonie?

odpowiedz
bronek49 - 19.07.2021 / 17:11, *.chello.pl

objętnie kogo wylosują to i tak nie przejdą piszę to z bólem bo jestem kibicem Legii ale ja nie wierzę w michniewicza Legia i puchary to za wysokie progi dla tego geniusza trenerskiego

odpowiedz
Markus Merk - 19.07.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

@bronek49: bronek aplikuj na trenera Legii, wtedy LM pewna.

odpowiedz
Marce(L)i - 20.07.2021 / 06:16, *.t-mobile.pl

@bronek49: Ja po Superpucharze też mam wątpliwości co do dalszego udziału naszych w eliminacji do fazy grupowej LM

odpowiedz
Szymon - 19.07.2021 / 17:08, *.t-mobile.pl

Jeśli przejdziemy drużynę z Estonii, to czeka nas naprawdę wymagający rywal. Obie ekipy mają duże doświadczenie pucharowe.osobiście stawiałbym na awans chorwackiej ekipy, ale nie wolno odbierać szans Omonii. Szkoda tylko że z wyjazdami lipa bo oba kierunki ciekawe turystycznie i kibicowsko Dinamo to jedna z lepszych ekip w Europie. Jedyny plus tego losowania że ewentualny rewanż u siebie.

odpowiedz
olek - 19.07.2021 / 17:24, *.chello.pl

@Szymon: Na wyjazd się normalnie już jeździ.Nie wiem jak Omonia,ale Dinamo pewnie wpuści kibiców Legii na trybuny.

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 19.07.2021 / 16:35, *.play-internet.pl

Rozumiem, że komentarze dotyczą newsa o losowaniu III rundy, ale na Boga NAJPIERW FLORA. Dajmy z siebie wszystko w środę na trybunach, tak by była zaliczka na rewanż. Także wygrajmy, awansujmy, wtedy zobaczymy z kim zagramy, bo wcale taki tego Dinama nie jestem pewien. Omonia to nie ogórki.

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 19.07.2021 / 16:34, *.play-internet.pl

Rozumiem, że komentarze dotyczą newsa o losowaniu III rundy, ale na Boga NAJPIERW FLORA. Dajmy z siebie wszystko w środę na trybunach, tak by była zaliczka na rewanż. Także wygrajmy, awansujmy, wtedy zobaczymy z kim zagramy, bo wcale taki tego Dinama nie jestem pewien. Omonia to nie ogórki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 16:39, *.orange.pl

@Borys Bartkowiak: Hej Legio GoooooooooL!

odpowiedz
Amadeusz - 19.07.2021 / 16:09, *.chello.pl

Co oznacza kobieta z gałązką w herbie Flory?

odpowiedz
Singspiel - 19.07.2021 / 16:18, *.plus.pl

@Amadeusz: Flora. Bogini kwiatów

odpowiedz
Mrok - 19.07.2021 / 16:35, *.com.pl

@Amadeusz: Bogini Flora - taka metafora postępu, wzrostu. Ten wzór bogini mają od niedawna, jest lepszy bo na poprzednim Flora wyglądała jak stara baba waląca lufę z pucharu.

odpowiedz
kalosz - 19.07.2021 / 15:41, *.mm.pl

nie napinajcie sie ludzie- 4 runda eliminacyjna to nie jest faza grupowa... chyba ze czegos nie rozumiem:)

odpowiedz
Marian - 19.07.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

@kalosz: odpadnięcie w tej rundzie = gra w grupie LE

odpowiedz
maciej - 19.07.2021 / 15:10, *.tpnet.pl

Czy przy ew. awansie do 3 rundy el LM, możemy przejąć rozstawienie w 4 rundzie tylko jeśli zagramy i wygramy z Dinamo? A co w wypadku gdybyśmy mieli grać z Omonią?

odpowiedz
Znafca - 19.07.2021 / 15:23, *.centertel.pl

@maciej: omonia przejmuje ranking Dinana a później Legia tez Dinama jak wygra z Omonia

odpowiedz
maciej - 19.07.2021 / 15:32, *.tpnet.pl

@Znafca: pewną nierozstawioną drużyną w 4 rundzie jest duńskie Broendby . Kto wie, kto wie. Może los nam będzie sprzyjał i w tym roku się uda? :)

odpowiedz
sisi - 19.07.2021 / 17:27, *.chello.pl

@maciej: Omonia przejmie nasz ranking,a my ranking Juventusu

odpowiedz
Damian - 21.07.2021 / 07:30, *.plus.pl

@Znafca: a potem przyszedł smok i twój piękny sen się skończył odstaw mefedron

odpowiedz
Szklanka do połowy pełna - 19.07.2021 / 15:02, *.t-mobile.pl

Wszystkim pesymistom przypominam co wypisywali po wylosowaniu Spartaka Moskwa, Celticu czy nawet Rangersów...Że jesteśmy bez szanss że dwa razy dostaniemy trójkę i do domu itp. Tymczasem Spartak ograny po bardzo wyrównanym dwumczu, Celtic rozbity zaskakująco łatwo (pomijam wydarzenia proceduralne o których wszyscy pamiętamy, piszę o wydarzeniach boiskowych) z Rangersami finalnie odpadamy ale po bardzo wyrównanym dwumeczu 0-0 w Warszawie i 0-1 porażka w Glasgow po golu w 90 minucie... A Sporting Lizbona w LM? To duzo mocniejszy rywal od Dinama a potrafiliśmy ich ograć, baa, potrafiliśmy zremisować z Realem Madryt w LM, czy przed meczem dawał ktoś nam jakieś szanse? No właśnie... Dinamo to rywal na poziomie Spartaka czy Celticu, na papierze są faworytem, mają bardziej wartościowych piłkarzy i większe doświadczenie w Pucharach... Ale to nie jest Juventus, Real, Barcelona Czy BVB, nawet nie stoją w pobliżu drużyn z tej półki więc ogarnijcie się ludzie, ja szanse oceniam 50/50 i piszą to z pełną świadomością tego co gra Dinamo (tak się składa że widziałem kilka ich meczów w zeszłym sezonie) oraz tego co prezentuje Legia. Zadecydują detale, przygotowanie mentalne, dobór taktyki (tu liczę na Czesia) oraz dyspozycja dnia i pewnie też trochę szczęście albo jego brak. Na pewno nie ma co trząść portkami, co pokazał ich pierwszy mecz ligowy gdzie dostali w trąbę 0-2 od no name" ów trenowanych przez....Klafuricia... ;) A nawet półamatorzy z Islandii strzelili im dwie sztuki co pokazuje że trzeba zagrać na 120% i przejść do następnej rundy.

odpowiedz
jezus - 19.07.2021 / 15:27, *.vectranet.pl

@Szklanka do połowy pełna: Spartak wyrownany bardzo dwumecz? ahhahahahah

odpowiedz
Szklana do połowy pełna - 19.07.2021 / 15:29, *.t-mobile.pl

@jezus: a jaki był wg Ciebie?

odpowiedz
Dedi - 19.07.2021 / 17:32, *.plus.pl

@Szklanka do połowy pełna:

Czy ja wiem czy Zagrzeb jest w słabej formie?
Na ostatnich 11 spotkań przegrali jedno..
A poza tym mecz dopiero będzie/byłby za trzy tygodnie.. nawet my możemy stracić formę.. Mają w składzie dobrych zawodników między innymi Gavranovićia Szwajcara który strzelał na euro między innymi z Francją ciężki mecz..

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 19.07.2021 / 14:51, *.jmdi.pl

Nie przejdą flory a tu rozważania o dajnamo

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 14:54, *.petrotel.pl

@Adamowicz ale nie Paweł : wydaje mi się, że Florę przejdziemy, choć balonik już napompowano tak, że pewnie będzie męczenie buły przez 180 min. Tak na przekór, bo będą niskie kursy na Legię ;-)

odpowiedz
Kibic - 19.07.2021 / 15:04, *.plus.pl

@Adamowicz ale nie Paweł : Głupoty każdy może pisać. Jasne ze przejdą florę spokojnie.

odpowiedz
SOS NO WIEDZ - 19.07.2021 / 15:49, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: under 2.5 pewniaczek

odpowiedz
KrystekLegia - 19.07.2021 / 14:44, *.chello.pl

Moim skromnym zdaniem trzeba się skupić na każdym meczu pucharowym i nie myśleć o niczym więcej a wyniki przyjda same z kims trzeba grać wkoncu żeby awansować do Ligi Mistrzów nie zapominajmy tam już nie ma słabych zespół tak jak w Euro było to widać poziom piłki na świecie rośnie strasznie. Powodzenia w meczu z Flora i jazda dalej.

odpowiedz
Aga - 19.07.2021 / 14:09, *.chello.pl

Redakcjo.
Wkradła się pomyłka,zmieńcie herb Panathinaikosu,na herb Omonii.

odpowiedz
Ja1916 - 19.07.2021 / 14:32, *.centertel.pl

@Aga: przecież tam nawet napisane na herbie :Omonia. Maja bardzo podobne

odpowiedz
ssss - 19.07.2021 / 20:28, *.chello.pl

@Aga: oj kobiety :D

odpowiedz
zduneq - 19.07.2021 / 13:58, *.inetia.pl

Moim skromnym zdaniem Dinamo odprawi Nikozję 3/4-0 w dwumeczu.My możemy liczyć tylko na to,iż Czesiu zabije mecz taktyką i jakąś jedną szybką kontrą wygramy to 1-0 w dwumeczu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 13:57, *.orange.pl

@Aryon: A ja wolałbym, żeby pyknęli Omonię, a w 4 rundzie po boju, który zapamięta Europa, wygrywamy z Rangers.

odpowiedz
Dossa Junior - 19.07.2021 / 13:56, *.chello.pl

@BRACIA PO SZALU - NIE LAMENTUJMY, TO JEST DOBRE LOSOWANIE, BO POZOSTALI RYWALE SILNIEJSI, POZA TYM WCALE NIE MAM PEWNOŚCI, ŻE DINAMO OGRA OMONIĘ

odpowiedz
stara szkoła - 19.07.2021 / 13:52, *.chello.pl

Ludzie to nie jest dynamo,tylko --- >>>>> Dinamo.
Dynamo to możecie mieć w rowerze,albo w moskwie.

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 13:59, *.chello.pl

@stara szkoła: teraz to ledami świecą po oczach nie wiedzą co to dynamo, a jaki opór rower ruszyć, panie, nowe ludzie, wygodne

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 14:05, *.orange.pl

@stara szkoła: Dinamo po tamtejszemu, Dynamo po tutejszemu:)

odpowiedz
Hg - 20.07.2021 / 21:20, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: ciebie to dymano

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 13:20, *.petrotel.pl

2 lata temu Dynamo grało w grupie LM. Rok temu w ćwierćfinale LE. W tym roku z tamtego składu odszedł tylko Gvardiol do Leipzig za 18 mln euro. Olimpiakos i Berno w pucharach prezentowały się gorzej, ale nie wiele gorzej. Więc na kogo byśmy nie trafili, to i tak wp....l. Ja nie wiem na co liczą kibice, którzy piszą, że Dynamo najlepsze (chyba marketingowo) , i że mamy szanse. Może ktoś mi wyjaśni?

odpowiedz
Eddie - 19.07.2021 / 13:21, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe:
Dinamo Zagreb jest takie dobre jak Hajduk Split był w 1994
wiemy jak się skończyło

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 13:28, *.petrotel.pl

@Eddie: Czyli liczymy, że potęga Dynama załamie się na Legii Mioduskiego? ;-) Trzymam kciuki, ale rozum podpowiada, że to nie może się udać.

odpowiedz
stara szkoła - 19.07.2021 / 13:50, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie przesadzaj i naucz się pisać.To nie jest Dynamo...dynamo to masz w rowerze,albo w moskwie.To jest DINAMO Zagrzeb,to raz.
Dwa,Young Boys Berno ma o wiele wiekszy potencjał w ataku od Dinama,wiec z Young Boys byłoby o wiele trudniej,zwłaszcza że Legia ma od dawna problemy z obroną.
Oczywiście Dinamo będzie faworytem dwumeczu z Legią,ale to nie jest zespół nie do przejścia.Obecna drużyna Legii musi pokazać się z bardzo dobrej strony,jeśli chcemy myśleć o awansie,wspiąć się na maxium swoich możliwości,plus rewanż w Warszawie,co może mieć znaczenie.Najważniejsze,żeby nie stracić szans po meczu w Zagrzebiu,wtedy w rewanżu będzie mecz o coś.

odpowiedz
oLaf - 19.07.2021 / 13:52, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: o, kolego, to mnie trochę przygasiłęś, bo już chciałęm napisać : - ale fart, że ew. będziemy rozstawieni!!! - > "Jeśli Dinamo i Legia przejdą swoich rywali w 2. rundzie, to zwycięzca tej pary będzie rozstawiony w losowaniu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów."

Dobra, trzeba zacząć wygrywać z lepszymi w końcu po 4-ch latach niepowodzeń nawet ze słąbszymi !!!! Czesiu, nie sp.... tego! ; )

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2021 / 14:01, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Widzę to tak: Omonia eliminuje Dinamo a my ich :).

A tak na powaznie, to jesli przejdziemy estończyków to może na tej fali popłyniemy dalej. Szanse w starciu z chorwatami oceniam na 10-15%, z cypryjczykami mniej więcej po pół.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 14:22, *.petrotel.pl

@Wolfik: czyli zachowujemy urzędowy optymizm i dopingujemy mocniej :-)

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2021 / 16:40, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Otóż to, drogi Kolego :).

odpowiedz
Cable - 19.07.2021 / 13:18, *.chello.pl

o tej rundzie można pomyśleć w środę w przyszłym tygodniu po 20.00

odpowiedz
Mat - 19.07.2021 / 13:24, *.com.pl

@Cable: Raczej we wtorek w przyszłym tygodniu

odpowiedz
LM - 19.07.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

Dobre losowanie LEGIO wiec jedziemy z Flora i czekamy na Dynamo ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Bar(L)inek - 19.07.2021 / 13:04, *.t-mobile.pl

Hening Berg...

odpowiedz
Koko - 19.07.2021 / 12:56, *.vectranet.pl

1 runda kw LM
Dinamo- Valur 3:2. Skoro drużyna z Islandii na wyjeździe potrafi dwa gole strzelić to wstyd portkami trząść.

odpowiedz
Ziutek - 19.07.2021 / 12:51, *.vectranet.pl

Najlepsze losowanie z mozliwych.Tylko czy z taką grą wystarczy, to inna kwestia.Rakow w LK ma przeciwnika na tym samym poziomie.To już nie jest to samo Dinamo co kilka lat temu, które co rok mistrzostwo zdobywalo na ok 8 kolejek przed końcem ligi.

odpowiedz
Stachu - 19.07.2021 / 13:13, *.orange.pl

@Ziutek: teraz to odpłynąłeś gościu gdzie Dynamo do Suduvy

odpowiedz
ziutek - 19.07.2021 / 13:32, *.vectranet.pl

@Stachu: Sorry,pomyliło mi sie.To Portowcy grają z HNK Rijeka.

odpowiedz
CXCV - 19.07.2021 / 14:44, *.78.35

@ziutek: Portowcy grają z Osijek

odpowiedz
Dedi - 19.07.2021 / 17:35, *.plus.pl

@Ziutek:
Nie można Dynama Zagrzeb lekceważyć nigdy.. Liga mistrzów dwa lata temu, 1/4 LE rok temu, my nie możemy wejść do żadnej grupy od kilku lat.. Czy ja wiem czy Zagrzeb jest w słabej formie?
Na ostatnich 11 spotkań przegrali jedno..
A poza tym mecz dopiero będzie/byłby za trzy tygodnie.. nawet my możemy stracić formę.. Mają w składzie dobrych zawodników między innymi Gavranovićia Szwajcara który strzelał na euro między innymi z Francją ciężki mecz..

odpowiedz
Zenek M - 19.07.2021 / 12:37, *.tpnet.pl

Uj z wynikiem ale taki piękny kibicowsko wyjazd pójdzie się jeb....

odpowiedz
Kamil - 19.07.2021 / 12:36, *.mrsn.at

Wybiera się ktoś do Zagrzebia ?

odpowiedz
Nikodem - 19.07.2021 / 12:54, *.chello.pl

@Kamil: nie,nikt sie nie wybiera

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 13:07, *.centertel.pl

@Kamil: Ja jadę, ale na siku, a nie żeby mordować.

odpowiedz
Kamil - 19.07.2021 / 13:51, *.mrsn.at

@Nikodem: ja się wybieram wiec nie nikt

odpowiedz
Prezio - 19.07.2021 / 12:33, *.tpnet.pl

Legia jest również najlepszym losem dla Dinamo

odpowiedz
Komar - 19.07.2021 / 12:32, *.plus.pl

Autostrada do LM ,tylko teraz nie zlekceważyć Łotyszy .

odpowiedz
Mamut - 19.07.2021 / 12:37, *.t-mobile.pl

@Komar: Estończyków

odpowiedz
jackson - 19.07.2021 / 12:39, *.ap-media.pl

@Komar: Jakich Łotyszy? Chyba estończyków

odpowiedz
Kristof - 19.07.2021 / 12:29, *.ziggo.nl

No i po zawodach.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.07.2021 / 12:28, *.chello.pl

Nie zróbcie kupy z tym dinamo. Oni niby są warci 130 mln ojro, Legia 25 mln. Jednak to jest na papierze, bo zawodnicy w polskich klubach są niedowartościowami. Taki Juranović zaledwie 2-3 mln ojro, a gdyby po euro grał w zagrzebiu to byłoby 12-13.
Zagrzeb nie jest też huk wie jakim zespołem, to jest średniej klasy zespół, koło klubów z top5 lig oni nawet nie stoją.
Spokojnie do pyknięcia, jeśli Legia zagra dobrze. Plus, że mamy w koncu trenera co potrafi ustawić zespół pod rywala, a nie jakieś wynalazki zza granicy.Nawet nie będzie trzeba zagrać wspaniałego dwumeczu, aby ich przejść.

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2021 / 13:46, *.centertel.pl

@Szmu(L)ki: niestety ale poki co dynamo to murowany faworyt tej ruwalizacji. Po za tym od lat bazują na wychowankach. A maja ich bardzo dobrych . Wiec sa swietnie zgrani. Cos jak puchacz z moderem z lecha jak weslzi do ligi europy. Wiec nasi pilkarze beda mogli nauczyc sie w zagrzebiu jak sie gra w pilke nozna a nie obija na treningach. Bedzie widoczna duuuuza roznica.

odpowiedz
3 runda do przejścia - 19.07.2021 / 12:27, *.tpnet.pl

A nie miało być Slovana zamiast Omoni?

odpowiedz
ChudyAleByk - 19.07.2021 / 12:27, *.117.29

Dinamo w pierwszej kolejce przegrało z jakimiś ogórkami prowadzonymi przez znanego nam pana Klafuricia. Są spokojnie do ogrania :)

odpowiedz
Prezio - 19.07.2021 / 12:44, *.tpnet.pl

@ChudyAleByk: co to ma do tego człowieku liga a puchary to 2 inne światy

odpowiedz
Bombenhagen - 19.07.2021 / 12:27, *.241.37

Spokojnie, Dinamo jest po sezonowej wyprzedaży, trochę czasu im zajmie, zanim pozbierają skład do kupy, w lidze w piątek dostali dwójkę w plecy u siebie ze Slavenem Belupo, a w pierwszej rundzie psim swędem przeszli amatorów z Islandii.

odpowiedz
KIBICE DINAMA - 19.07.2021 / 12:46, *.telkab.pl

@Bombenhagen: Kibice Dinama: o kurcze Legia! spokojnie Legia jest po sezonowej wyprzedaży, trochę czasu im zajmie zanim pozbierają skład do kupy i nie zaczęli nawet ligi, ledwo zremisowali jakimś Rakawem, a w pierwszej rundzie psim swędem przeszli jakiś amatorów z Norwegii...

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 19.07.2021 / 12:51, *.t-mobile.pl

@KIBICE DINAMA: :-)

odpowiedz
Markus Merk - 19.07.2021 / 12:23, *.play-internet.pl

Losowanie najlepsze z możliwych, teraz wszystko w rękach i nogach trenera i piłkarzy.

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2021 / 12:23, *.centertel.pl

To dinamo wcale nie jest mocne jakies problem w tym ze nasi przed sama nazwa dinamo zagrzeb zaczna trzasc nogami

odpowiedz
olew - 19.07.2021 / 12:18, *.vectranet.pl

Fajnie, ze zagramy z Zagrzebiem, pewnie nam dokopią , ale pogramy z dobrą europejską drużyną, a może wygramy ...

odpowiedz
kiniu - 19.07.2021 / 12:16, *.centertel.pl

jeszcze flory nie przeszli a tu już ale dobrze

odpowiedz
Aryon - 19.07.2021 / 12:24, *.chello.pl

@kiniu: Co nie zmienia faktu, że losowanie było dobre. Teraz wszystko w nogach piłkarzy, aby dostać się do tego etapu rozgrywek.

odpowiedz
Głos rozsądku - 19.07.2021 / 12:15, *..

Kiełbasy do góry i golimy frajerów!

odpowiedz
1234tom - 19.07.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Najpierw Flora
i żeby się czkawką nie odbiło

odpowiedz
Endrjuuu - 19.07.2021 / 13:22, *.mediatelekom.pl

@1234tom: Dokładnie tak. Z tego co piszą o Florze to zgrany i poukładany zespół praktycznie bez zmian w składzie. Nie to co Bodo które straciło najlepszych i nie to co Dinamo, które jak piszecie też jest po sezonowej wyprzedaży. Z takimi drużynami jak Flora ciężko się gra - mniejsza motywacja i ciężki, bo zgrany zespół.

odpowiedz
Groch - 19.07.2021 / 12:13, *.play-internet.pl

Jak to się mówi "No i ch...j ,no i cześć "

odpowiedz
maro - 19.07.2021 / 12:12, *.vectranet.pl

pytanie do zorientowanych w temacie: czy kibice Legii będą wpuszczeni na stadion w Zagrzebiu i na odwrót czy w Warszawie mogą pojawić się fani Dinama na legalu?

odpowiedz
kornel - 19.07.2021 / 12:16, *.orange.pl

@maro: na legalu nie

odpowiedz
llw - 19.07.2021 / 12:17, *.gov.pl

@maro: Do końca eliminacji we wszystkich pucharach bez kibiców gości - decyzja UEFA

odpowiedz
Kuchy King - 19.07.2021 / 12:11, *.play-internet.pl

Parę dni temu pisałem Wam, że będzie Dinamo, no i jest :-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 12:10, *.orange.pl

Niech wygra Omonia, chciałbym zobaczyć minę Berga, gdy wygramy. Trzymam kciuki.

odpowiedz
jezus - 19.07.2021 / 12:20, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: az tak ci zalezy zeby mial satysfakcje eliminujac latwo druzyne co go wywalila z roboty? xD

odpowiedz
Aryon - 19.07.2021 / 12:21, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Ja bym jednak wolał Dinamo, bo wtedy nasza para miałaby rozstawienie w Rundzie Play Off kwalifikacji, a wtedy trafilibyśmy na nierozstawionego tak jak my. Omonia raczej nie będzie rozstawiona w przypadku wyeliminowania Dinama.

odpowiedz
kolko - 19.07.2021 / 12:08, *.chello.pl

No to pograne.. Co za pechowe losowania w tym roku :(

odpowiedz
Aryon - 19.07.2021 / 12:12, *.chello.pl

@kolko: Wcale nie tak źle. Z obydwoma tymi drużynami można powalczyć. To co wolałbyś YBB lub Olympiakos? Tylko takie drużyny mogliśmy jeszcze wylosować, a oba te warianty byłyby gorsze niż Dinamo czy Omonia.

odpowiedz
Micha(L)o - 19.07.2021 / 12:12, *.93.147

@kolko: Jeszcze nie zagrali meczu, a ty już wróżysz źle... Tak samo miało być z Bodo i dali radę :) dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe

odpowiedz
Ja1916 - 19.07.2021 / 12:13, *.centertel.pl

@kolko: dlaczego? Z tych wszystkich opcji to Dynamo jest najlatwieszą. Olympiakos i Young Boys są mocniejsze, dodatkowo mamy ewentualnie rozstawienie w 4 rundzie. Szanse mamy z 30%, ale mogło być gorzej.

odpowiedz
KibicL - 19.07.2021 / 12:13, *.plus.pl

@kolko: bardzo dobre losowanie, wolał byś olipiakos?

odpowiedz
Stachu - 19.07.2021 / 12:22, *.orange.pl

@Aryon: tak wolałbym YBB. Z pewnością byłoby troszeczkę łatwiej niż z dynamo

odpowiedz
Klimek - 19.07.2021 / 13:00, *.play-internet.pl

@Stachu: mordo young Boys berno zatrzymało się w lidze Europy na Ajaksie i odprawili Bayer Leverkusen cud losowanie nie narzekać xd

odpowiedz
kolko - 19.07.2021 / 13:09, *.chello.pl

@Aryon: Z Omonią jak najbardziej jest szansa wygrać. Tym bardziej, że dodatkowym bodźcem będzie chęć rewanżu za poprzednie rozgrywki. No ale myśląc mózgiem a nie sercem trzeba przyznać, że Dinamo to za wysoka półka. Wiadomo futbol nie takie rzeczy widział ale wygrana z nimi w dwumeczu to będzie bardzo duży sukces i będzie o nie bardzo ciężko.

odpowiedz
Stachu - 19.07.2021 / 13:10, *.orange.pl

@Klimek: XD to dynamo odprawiło Tottenham i zatrzymało się na Villareal - zwycięzcami. Nie przekonasz mnie że YBB byłoby trudniejsze

odpowiedz