Dariusz Banasik - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Banasik: Na boisku była walka

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dariusz Banasik (trener Radomiaka): Jestem bardzo zadowolony, może nie tyle z wyniku, ale z tego, jak zaprezentowali się moi zawodnicy, z tego święta w Radomiu. Czekaliśmy na to wiele lat. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że mimo że przyjeżdża mistrz Polski i jedna z najlepszych drużyn w kraju, wyjdziemy z podniesionymi głowami, będziemy walczyć o więcej niż 1 punkt. I tak wyszliśmy na boisko.

Pierwsza połowa była spokojna, wyrównana i było mało sytuacji. W drugiej połowie zaryzykowaliśmy, poszliśmy wyżej, były odbiory i sytuacje. Mecz był bardzo atrakcyjny dla kibiców, dużo się działo. Zakładaliśmy, że na trybunach będzie przyjaźń, ale na boisku ostra walka, i tak było. To był dla mnie szczególny dzień, wiele lat spędziłem w Legii, wiele etapów przeszedłem, mam tam wielu przyjaciół. Mieszkam w Warszawie, kibicuję Legii i to się nie zmieni. Dzisiaj byłem po przeciwnej stronie i jako trener zrobiłem swoje, ale zawsze będę miał wielu przyjaciół w Legii i miło tam wracał wspomnieniami.

Chciałbym podziękować kibicom za doping dla obu zespołów, było fantastycznie. Chciałbym, żeby tak było w kolejnych meczach.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
MAKEN - 01.08.2021 / 02:03, *.t-mobile.pl

Walka z sędzią. Co Ty człowieku pleciesz. Wiedziałeś, że Legia ma mecz w pucharach i postawileś na fizyczny futbol tratując nogi czołowych piłkarzy Legii. Pomyliłeś dyscypliny.

odpowiedz
wrt - 01.08.2021 / 08:57, *.play-internet.pl

@MAKEN : co Ty pleciesz, mieli się położyć i przegrać? o punkty się walczy, a dla nas lepszy zimny prysznic niż pompowanie balonika , Dinamo będzie walczyć jeszcze mocniej , poza tym Radomiak grał fajną piłkę, miał mnóstwo sytuacji , gratuluję im, mają dobrego trenera

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 10:18, *.t-mobile.pl

@wrt: Przepraszam, ale jaką fajną piłkę? Siłową na chama w stylu CCCP ? Z sędzią jednokierunkowym ? A co do Mistrza Chorwacji to przekonamy się w środę. Klub sędziów z czasów fryzjerstwa mnie nie ekscytuje.

odpowiedz
wrt - 01.08.2021 / 12:26, *.play-internet.pl

@MAKEN taką fajną piłkę, że Radomiak stworzył wiele ładnych akcji ofensywnych, a Legia mało ,jak tego nie widziałeś to masz klapki na oczach , a ostra gra była z obu stron i kiedy sędzia popełnił błąd ?

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:00, *.chello.pl

Była walka i błogosławieństwo Sławka.

odpowiedz
Flara - 31.07.2021 / 23:53, *.tpnet.pl

Za dużo tej walki , trza było grać na ramis . Mimo wszystko Zgoda i pokój , pozdro i trzymajmy się wszyscy , powtarzam wszyscy : ( L)egia , Radomiak & wszyscy .

odpowiedz