Luquinhas i Leandro - fot. Woytek / Legionisci.com

Radomiak 3-1 Legia

Wojna dla Radomiaka

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w sobotę z Radomiakiem Radom 1-3. Beniaminek prowadził w pewnym momencie już 2-0, jednak mistrzowie Polski zdołali odpowiedzieć trafieniem Maika Nawrockiego. Obydwie drużyny spotkanie kończyły w niepełnych składach. Z boiska wylecieli Mladenović i Josue (Legia) oraz Filipe (Radomiak).

Radomiak odważnie wszedł w meczu i starał się narzucić swojemu rywalowi styl gry. Beniaminek miał przewagę w posiadaniu piłki, a w 13. minucie był o krok od wyjścia na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Filipe Nascimento i legionistów uratował słupek. Początkowo wydawało się, że Brazylijczyk bardziej chciał zacentrować przed bramkę, lecz ostatecznie wyszło mu całkiem niezłe uderzenie. Mistrzowie Polski z biegiem czasu zaczęli się rozkręcać. W 19. minucie przed świetną szansą stanął Luquinhas. Brazylijczyk po dobrym podaniu stanął oko w oko z Filipem Majchrowiczem, który wygrał ten pojedynek. Pomocnik Legii miał jednak nieco utrudnioną sytuację z racji ostrego kąta.

Kilkanaście minut przed przerwą trener Czesław Michniewicz musiał przeprowadzić pierwszą zmianę. Z powodu kontuzji z boiska zszedł Joel Abu Hanna, a zastąpił go na nim Filip Mladenović. Izraelczyk zasygnalizował, że ma zawroty głowy, więc nie było możliwości, aby kontynuował grę. W samej końcówce zobaczyliśmy dwie skromne okazje z obydwu stron. Najpierw zza pola karnego nieczysto uderzył Karol Angielski i spokojnie interweniował Tobiasz. W odpowiedzi po rzucie rożnym główkował jeden z legionistów i obrońcy Radomiaka w porę zażegnali niebezpieczeństwo. Ostatecznie pierwsza połowa skończyła się skromnym 1-0 dla Legii... - jeśli chodzi o liczbę celnych strzałów.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron na prowadzenie niespodziewanie wyszedł Radomiak Radom. Gospodarze sobotniego meczu otworzyli wynik za sprawą Mateusza Radeckiego, który z ostrego kąta mocnym półwolejem pokonał Tobiasza. Powtórki pokazały, że golkiper mistrzów Polski mógł zachować się nieco lepiej, gdyż strzał został oddany w kierunku bliższego słupka. Niebawem mogło być już 2-0. Świetne podanie do Radeckiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Legii, który tym razem stanął na wysokości zadania i odbił piłkę poza linię końcową. Pierwszy kwadrans drugiej odsłony należał do graczy Radomiaka, którzy częściej atakowali i skuteczniej bronili. Wobec złych informacji płynących z boiska szkoleniowiec zdecydował się wpuścić na murawę Rafaela Lopesa i Mahira Emrelego.

Nieco ponad po godzinie gry sędzia skorzystał z pomocy VAR-u, aby sprawdzić zachowanie przy jednej z akcji Filipa Mladenovicia. Po krótkiej analizie sędzia Jarosław Przybył słusznie wyrzucił Serba z boiska, który bez piłki uderzył ręką w twarz jednego z rywali. Po stracie zawodnika "Wojskowi" mieli na boisku jeszcze ciężej. Radomiak miał więcej przestrzeni i był coraz częstszym gościem pod bramką Legii. W 78. minucie z daleka piłkę kopnął Radecki i pewnie złapał ją Tobiasz. Za moment piłkarze z Radomia po raz drugi tego wieczoru trafili w słupek. Po wrzutce z rzutu rożnego o krok od gola był Radecki. Chwilę później gospodarze strzelili już jednak na 2-0, kiedy z dystansu Tobiasza zaskoczył Karol Angielski...

Na szczęście legioniści szybko zdołali odpowiedzieć. Sprawna kontra lewą stroną, dośrodkowanie w szesnastkę, gdzie był Maik Nawrocki, który mocnym uderzeniem pokonał bramkarza. Potem zaczął się festiwal czerwonych kartek. Z boiska wylecieli Filipe Nascimento oraz Josue. Każdy z nich został ukarany za niesportowe zachowanie. Gracz Radomiaka kopnął bez piłki Bartosza Slisza, a legionista chwilę wcześniej zdzielił łokciem w twarz jednego z rywali. W doliczonym czasie gry bliski ustalenia wyniki był Dominik Sokół. Zawodnik, który niewiele wcześniej wszedł na plac gry, fatalnie spudłował po podaniu z lewej strony od Miłosza Kozaka. Ten sam piłkarz w 96. minucie pokonał już jednak Tobiasza, wykorzystując szansę sam na sam.

Ekstraklasa
2. kolejka
#RADLEG
3950
Radom
31.07.2021
20:00
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Radomiak Radom
3-1
Legia Warszawa
46' Radecki
80' Angielski
90+6' Sokół
(0-0)
Nawrocki 82'
1 Filip Majchrowicz
14 Damian Jakubik
16 Mateusz Cichocki
37 Gonçalo Silva 24'
33 Dawid Abramowicz
9 Leandro
11 Michał Kaput
23 Filipe Nascimento
10 Mateusz Radecki 86'
99 Mario Rondon 86'
19 Karol Angielski 90'
32 Jan Szpaderski
29 Raphael Rossi 24'
4 Maciej Świdzikowski
3 Artur Bogusz
90 Jakub Nowakowski
55 Meik Karwot 86'
7 Miłosz Kozak 86'
97 Dominik Sokół 90'
13 Maurides
Kacper Tobiasz 59
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
Maik Nawrocki 17
46' Kacper Skibicki 22
46' Andre Martins 8
Bartosz Slisz 99
38' Joel Abu Hanna 23
58' Ernest Muci 20
Tomas Pekhart 9
58' Luquinhas 82
Mateusz Kochalski 12
Mateusz Hołownia 3
38' Filip Mladenović 25
46' Josip Juranović 2
Jakub Kisiel 63
46' Josue 27
Maciej Rosołek 39
58' Rafael Lopes 21
58' Mahir Emreli 11
Trener: Dariusz Banasik
Asystent trenera: Maciej Lesisz
Kierownik drużyny: Filip Świerczyński
Lekarz: Alex Buza
Masażyści: Zdzisław Radulski
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Adam Kupsik
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Marcin Kochanek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (239)

+dodaj komentarz
Jeszcze o meczu - 03.08.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

Nie powinno się mówić wojna o tym meczu , bo graliśmy z przyjaciółmi . A że paru Latynosów z Radomiaka nie zostało poinformowanych , że grają mecz z przyjaciółmi , a nie np. z jakimiś Pyrami czy Wisłą , to jest to niedopatrzenie . Zdarza się . Fajnie na trybunach , a ci ( piłkarze ) się kłócą i przepychają , jakby nie wiedzieli co i jak . No trudno , niech ktoś im powie , że są takie mecze , że się raczej podaje rekę niż angażuje w szarpaniny i nieporozumienia . Jutro pokonamy Dynamo ! I będzie to początek dużo lepszej gry , to chyba ten mecz ... Chociaż , już z Bodo było naprawdę spoko , potem się trochę zacięła gra .

odpowiedz
pol - 03.08.2021 / 12:22, *.chello.pl

........"wojna".............kolejny blamaż zlepka kalek.
Z Dinamem będzie pogrom

odpowiedz
WSZYSCY DO WYMIANY - 02.08.2021 / 03:03, *.120.71

r: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie

odpowiedz
mały - 02.08.2021 / 02:08, *.centertel.pl

jaka wojna???
przecież NS na fejsie napisali, że "to tylko piłka"...

odpowiedz
Markus Merk - 02.08.2021 / 00:53, *.play-internet.pl

Legia przegrywa pierwszy raz od pól roku, a tu płacz, nie popadajcie w skrajności w skrajność. Mistrza i tak zdobędziemy, na razie to najważniejsze są puchary.

odpowiedz
Doradca smaku - 02.08.2021 / 04:58, *.plus.pl

@Markus Merk: porażki zawsze się zdarzają na początku rozgrywek zwłaszcza więc nie ma co siać paniki wiadomo że puchary ważne ale nawet przegrywając trzeba pokazać jakiś choć mały zalążek stylu gry czy ambicji a nie tylko machać Łokietkami.

odpowiedz
pol - 03.08.2021 / 12:28, *.chello.pl

@Markus Merk: Chyba mylisz pojęcia.
Legia ma grać w lidze na najwyższych obrotach,bo to........LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie jest pierwsza porażka od pół roku,tylko KOLEJNY blamaż kalek z ekipą ogórków.
Nie zdobyć mistrza w tej gównianej lidze mając największy budżet to bałaby dopiero sztuka.
Wygrywanie meczy z ogórkami to ich psi obowiązek.
Tymczasem ZNOWU shańbili ten klub.
A puchary......no cóż.......jak się ledwo eliminuje ogórków z Estonii,potem przegrywa wyraźnie z ogórkami z Radomia,to ciężko uwierzyć w sukces z mistrzem Chorwacji.
Złoją nas ,jak amatorów.

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 22:36, *.t-mobile.pl

Jaka wojna ? Przybył i zwyciężył. :)

odpowiedz
miłek - 01.08.2021 / 21:48, *.chello.pl

Zamiast szukać za granicą pomocnika, należy ściągnąć Tarasa Romanczuka.

odpowiedz
Widzialwie - 02.08.2021 / 01:30, *.vectranet.pl

@miłek: Lepszego dowcipu dlugo nie uslysze
Buehehe

odpowiedz
artic - 02.08.2021 / 21:57, *.55.149

@miłek: kogo??? tego kacapa?? moze jeszcze furmana dominika ale by sie dzialo wtedy :)

odpowiedz
Marcin - 01.08.2021 / 21:21, *.petrotel.pl

Witam. Posiadam bluzę bramkarską R. MAJECKIEGO z autografem po obu stronach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: marcin.podgorski@intmail.pl

odpowiedz
Marce(L) ZAWSZE LEGIA - 01.08.2021 / 20:46, *.datapacket.com

Przegrac z takimi ogórkami z miasta od chytrej baby to jest dopiero wstyd.

odpowiedz
noma66 - 01.08.2021 / 20:27, *.vectranet.pl

Od zawsze byłem kibicem Legii (pamiętam zgodę z przed lat Legia, Radomiak, Pogoń), choć na pierwszym miejscu będzie zawsze RKS. Jeszcze parę lat temu tułaliśmy się po niższych ligach, a dziś stać nas na wygraną z Mistrzem Polski. Radomiak - Legia na zawsze razem.

odpowiedz
noma66 - 01.08.2021 / 20:15, *.vectranet.pl

W zeszłym roku Radomiak przegrał baraż z Wartą po dwóch karnych z VAR-u, więc dajcie spokój Panu Sławkowi.

odpowiedz
marzenia ściętej głowy - lepiej się napić - 01.08.2021 / 20:11, *.getfiber.pl

1. Tracimy 3 punkty z RR - wstyd ale przejdzie lepiej nie powtarzać wrogami braci po szalu. RR jeśli nie polegnie fizycznie będzie w połowie drugiego rozdania na wiosnę.
2. Mamy armię ale nie ma kolektywu już od kilku lat, nie mamy stylu , mamy przewagę w drugiej części sezonu bo mamy ławkę.... i się udaje lub nie. Fizycznie jesteśmy lepsi od kwietnia od prawie od wszystkich i tą fizycznością łapiemy mistrza.
3. W tej drużynie nie ma choćby 5 wyrobników którzy chcieliby grupę LE, ważniejsze jest to że kasa wpada miesięcznie, Ci co chcą się wypromować wybierają inne kluby.
4. Trener jest na teraz, na dalsze plany trzeba kogoś z większą charyzmą. ps. i tak jest lepiej jak kilku poprzedników...
5 . Cała Ekstraklasa chciałby mieć taką ławkę, tylko u nas narzekamy , why?

Każdy grajek przechodząc z innych klubów E-klasy do Legi traci 60 % umiejętności, chęci i charyzmy lub poprzedni zespół lepiej go wykorzystuje. Mając prawie co rok eliminacje LE...powinniśmy zbierać wszystkie "talenty" z tego kraju ale nikt o to nie dba. I nie piszę tylko o młodzieżowcach bo Ci różnie wypadają w np. zestawieniu ze starszyzną z Bałkanów itp.

takie tam pi....ły po wódce.....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 19:11, *.centertel.pl

Teodorczyk zaproponowany Legii. Ten to dopiero odda za nas życie:) Brać byłego zawodnika Polonii i Lecha, brać go żywcem:)

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2021 / 19:51, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: A to Udinese go w nie chce?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 21:10, *.centertel.pl

@Wolfik: widocznie nikt go już nie chce:)

odpowiedz
filand - 01.08.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek:
W/g www.transfermarkt.pl (https://www.transfermarkt.pl/lukasz-teodorczyk/profil/spieler/157849) prawdopodobieństwo transferu to 19 %.
Wycena 750 000 € ... kto go kupi za 2 lata za 1,5 mln € ? Polonia Warszawa???

odpowiedz
McA - 01.08.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

My to sobie odrobimy a te 3pkt dla Radomiaka to mogą być na wagę utrzymania.

odpowiedz
pol - 01.08.2021 / 18:21, *.chello.pl

Klasyka.
Kolejna porażka z ogórkami w tej gównianej lidze,a na koniec.......znowu wymęczone mistrzostwo w tej gównianej lidze.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 18:09, *.play-internet.pl

Zagadka panie i panowie.Co to jest-już go nie ma,a wciąż działa?........Licznik wstydu Mioduskiego!!!

odpowiedz
:) - 01.08.2021 / 15:58, *.plus.pl

Teraz oczekuje interwencji Waru w każdym meczu na uderzenie łokciem w twarz a nie tylko na boisku klubu byłego sędziego.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.08.2021 / 17:09, *.plus.pl

@:): zbyt wygórowane te oczekiwania masz.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.08.2021 / 17:18, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: chyba w każdym meczu Radomiaka i to u siebie przede wszystkim.

odpowiedz
ZIBI - 01.08.2021 / 19:03, *.t-mobile.pl

@:): napiszę krótko głupoty nie których piłkarzy nie przewidzisz ale ten Mladenovic to już brak słów na 10 wrzutek 1 asysta i wielka gwiazda. Krzywdę mu zrobili że go okrzyknęli graczem sezonu a teraz w głowie się pomieszało. Gwiazda od 5 boleści.

odpowiedz
Lw - 01.08.2021 / 19:47, *.t-mobile.pl

@:): Pierwszy z czerwoną winien wylecieć gość który zdemolowal Abu Hannę ruszył na niego jak rozjuszony byk.

odpowiedz
Kolega po szalu - 01.08.2021 / 15:50, *.plus.pl

Ciekawe czy Var będzie tak szczegółowy w innych meczach i sędzia tak chętnie będzie latał do monitora jak w Radomiu? 3 czerwone kartki w meczu klubu którego prezesem jest były sędzia i ekspert C+ od kontrowersji przypadek? Ok były powody żeby te czerwień dawać ale akurat w tym meczu VAR był bardziej aktywny niż zwykle jakby mecz był innych klubów to sędzia by tak nie latal i var też pewnie mniej aktywny by był cóż ..

odpowiedz
Kibic z instagrama - 01.08.2021 / 15:56, *.plus.pl

@Kolega po szalu: W czasach Waru już niedługo nic nie będzie wolno. Mladenovic iJosue to akurat wiadomo że są nerwowi więc nie wytrzymali ale zgadzam się że w innym meczu być może przeszło by bez echa co nie zmienia faktu że decyzje prawidłowe.

odpowiedz
Ja - 01.08.2021 / 17:12, *.plus.pl

@Kolega po szalu: mecz przyjaźni to zawsze wydarzenie WAR się dostosował i sędzia dał Czerwienie obu drużynom :D akurat niestety za głupotę i zasłużone.

odpowiedz
Seba - 01.08.2021 / 14:56, *.play-internet.pl

Ludzie po co ta szydera toc to zasłona dymna przed Dynamo .

odpowiedz
Kris - 01.08.2021 / 16:03, *.vectranet.pl

@Seba: tak naprawdę to z Radomiakiem powinniśmy zagrać podstawowym składem a z Dynamo rezerwowym bo i tak nie mamy z nimi szans ;D

odpowiedz
oti - 01.08.2021 / 21:15, *.orange.pl

@Kris: zobaczymy co powiesz w wtorek wieczorem jak pojedziemy Dynamo

odpowiedz
Marian - 01.08.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

@Seba: ileż Seba można powtarzać nie Dynamo tylko Dinamo.

odpowiedz
Te , jenzykoznafca ... - 02.08.2021 / 02:00, *.tpnet.pl

@Marian: Jesteś dekiel . Niepisana zasada jest taka , że Spolszczamy ile wlezie . A skoro tak , to Dynamo brzmi bardziej normalnie i swojsko niż jakieś ruskie Dinamo . Rusz głową , albo lepiej sercem ( jeśli cię na to stać ) .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 14:28, *.centertel.pl

I jeszcze jedna sprawa - właśnie tym się różnią D. M.i Bogusław L. Ten pierwszy stosuje typowo korporacyjne metody. Drugi miał do klubu SERCE i potrafił ROZMAWIAĆ, a nie wydawać bezkrytycznie polecenia, i forsować często głupie pomysły, aż do

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 14:31, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: aż do ,,usranej śmierci,,.

odpowiedz
Alan - 01.08.2021 / 14:49, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek:
No ale byl na trybunach transparent anty BL wiec 'kumaci' go już chyba tez nie chcą.....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 15:19, *.centertel.pl

@Alan: Na początku też byłem wk... na Bogusława. Z czasem zrozumiałem. Przekaz D. M. był taki - (w skrócie) klub okradli moi wspólnicy. Zabrali kasę i poszli. Pytań można zadać setki, zadajmy sobie jedno - skąd te pieniądze się wzięły, kto je wypracował? Przecież, gdy D. przejął klub, były długi. Z jakich pieniędzy zostały one spłacone? Jak wyglądał stan finansów, gdy prezesem był Leśny? Oczywiście, on popełniał błędy, ale wyciągał wnioski i przede wszystkim ROZMAWIAŁ z ludźmi a nie traktował ich, jak przedmioty, co chwila zmieniając dekorację. Zrobiono sporo, żeby z Leśnego zrobić nie wiadomo kogo. Teraz widać kto to zrobił i dlaczego. Jak się ma pewną mentalność, to skowronkiem się nie będzie...

odpowiedz
Mioduski co ty na to, cz naprawde jestes takim malutkim czlowieczkiem… - 01.08.2021 / 13:59, *.t-mobile.pl

Panie prezesie, właścicielu jezeli pan nie zareaguje w tym tygodniu to jest pan naprawde małym czlowieczkiem……

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 13:40, *.centertel.pl

Michniewicza w Legii ,,spalił,, właściciel. Gdy trener zaczął mówić prawdę o rzekomych wzmocnieniach, a raczej ich braku, co zrobił D? Oto jego pamiętne zdanie - ,,Już się zaczyna usprawiedliwianie ewentualnego braku awansu do grupy euro pucharów,, i kolejny ,,Niech się nie wypowiada, bo nie ma doświadczenia,,. Podsumowując - zatrudniłem trenera, który nie będzie w stanie wprowadzić Legii do Europy, bo się na tym nie zna i szuka łatwych usprawiedliwień porażki. Potwierdza to niestety stan umysłu właściciela i chęć decydowania o WSZYSTKIM. Ma być tak, jak chcę, bo jestem najmądrzejszy i wiem wszystko najlepiej, i koniec tematu. Będę zdziwiony, gdy Czesław sam stąd nie odejdzie, i chciałbym jednego - żeby trener oraz Artur Boruc, który jest obecnie jednym z nielicznych Legionistów w klubie, powiedzieli Wam prawdę o dziadostwie i ruinie, pod każdym względem panujących w Legii. Wam, którzy temu zaprzeczacie i atakujecie ludzi, którzy to widzą. Ja też mam marzenia, ale rzeczywistość jest brutalna. I koniec słodzenia mocno przesolonej potrawy...

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2021 / 14:08, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Czy Michniewicza "spalił" Mioduski??? Michniewiecz sam od siebie niczego mądrego nie wymyśli. Yak jak Vuković nie miał pomysłu na wykorzystanie Carlitosa, tak Michniewicz ma to samo z Emerlim. To słabi trenerzy. Znaczy się tak, jak ta liga. Michniewicz "oparł" grę Legii o Kapustę I Luqiego. Jedno ogniwo wypadło i koniec.

Oczywiście Mioduski odpowiada za całokształt i to on zatrudnił takiego a nie innego trenera. Może boi się usłyszeć prawdy, jak Leśniodorski od Czerczesowa?

Taka już jest ta nasza piłka. Dlatego cały czas pisze, że dopóki nie zmieni się mental ludzi zarządzających klubami, nie przyjdą tutaj ludzie którzy znają się na rzeczy (dyrektorzy sportowi i trenerzy). Ludzie, którzy ruszyliby ten wóz do przodu. A nie przyjdą, bo przecież wszyscy są zadowoleni. Tylko wyników brak (mam na myśli tych liczących się w Europie). A wyników nie będzie, bo playstation i excel to nie realne życie.

odpowiedz
Legionistaaa - 01.08.2021 / 14:16, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Dokładnie masz racje niestety nie wszyscy to widzą albo nie chcą widzieć

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 14:24, *.centertel.pl

@Wolfik: Oczywiście, że tak. To, że Czesław niczego nie wymyślił, to inna sprawa, natomiast zastanów się - zatrudniasz pracownika, a chwilę później publicznie podważasz jego kompetencje i (nawet i wątpliwe) umiejętności. To po kiego wuja go zatrudniłeś? Wszystkie drogi prowadzą w jednym kierunku - do D. M. Za wszystko, co się dzieje w klubie - dobrego, czy złego powinien odpowiadać właściciel. I odpowiada, ale nie w Legii, tutaj tylko za dobre, bo za złe wszyscy wokoło. Poczytaj wpisy Forever - tak to wygląda.

odpowiedz
Rommel - 01.08.2021 / 13:35, *.chello.pl

ciekawe jak jeszcze długo będą ci kopacze/trenerzy
ośmieszać Legię z jakimiś obszczymurkami

odpowiedz
Mioduski musi odejsc - 01.08.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

Kudłaty biznesem musi odejść, on sam wie o tym, i wie , ze sa kontrachenci na wykupienie akcji Legii. My Kibice Legiipomozemy mu w tym, nie kupowaniem karnetów, biletów , pamiątek klubowych. Jezeli komuś sie to nie podoba niech chodzi na ta mizerne, ja od 3 lat nie chodzę na macze bo i po co…….
Wstyd oglądać to wszystko
Ludzie ogarnijcie sie Obecnie Legia to tylko my Kibice !!!!!!!!
Z szacunkiemdlawszystkich sympatyków i Fanoow naszj Legii!!!

odpowiedz
L - 01.08.2021 / 14:21, *.tpnet.pl

@Mioduski musi odejsc: No i jakie efekty przyniósł twój jednoosobowy trzyletni protest mistrzu?

odpowiedz
Protest - 01.08.2021 / 15:15, *.t-mobile.pl

@L: ze nie ogladam tej żenady i nie tracę pieniędzy dla darmozjadow

odpowiedz
L - 01.08.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

@Protest: czyli ważniejszy jest twój komfort niż wspieranie Legii

odpowiedz
Gocław - 01.08.2021 / 18:26, *.net.pl

@L: Lepszy jego komfort niż dać ciężko zarobione pieniądze komuś kto ma gdzieś ciebie i doprowadza klub do tego, że jest pośmiewiskiem.

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2021 / 12:52, *.it-home.pl

Na wojnie spotyka się 2 wojowników i jak Radomiak tą funkcję spełnił tak LEGIA korpo LICHWIARZA MIODUSKIEGO zagrała jak reprezentacja niepelnosprawnych z całym szacunkiem dla niepełnosprawnych.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 12:15, *.play-internet.pl

Ech ludki,ludki.Akurat do Czesława i jego "ogórków" nie można mieć większych pretensji.Przecież już po pierwszym zgrupowaniu,Michniewicz publicznie skrytykował "politykę transferową " Mioduskiego.Czesiu mówił,że "tak naprawdę to ma tylko jedną 11-tkę,a jak nie daj Boże któryś z nich wypadnie ze składu,to nie ma go kim zastąpić".Co prawda zaraz potem Mioduski "poprosił Czesława na rozmowę wychowawczą" i treneiro zmienił narrację i zaczął mówić,że "ostro trenujemy i jest potencjał w drużynie".co nie zmienia przecież faktu,że nadal gramy tylko jedną 11-tką.Reasumując,jedynym winnym tego gówna,co serwują nam "piłkarze" jest właściciel Legii.Do piłkarzy nie mam pretensji,że są słabi,bo to przecież nie ich wina,że grają w Legii,tak samo Michniewicz-(pomimo,że jestem jego zdecydowanym przeciwnikiem zakonkraktowania go w naszym klubie),co ma ulepić z tej zbieraniny?.Jedyne wyjście z tej sytuacji,to odejście Mioduskiego i to im szybciej,tym lepiej,bo pomimo likwidacji ""licznika wstydu Mioduskiego",ten nadal odlicza kolejne dni kompromitacji Miodoustego w Legii.Pozdrawiam myślących.

odpowiedz
grzesiek - 01.08.2021 / 12:54, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: oczywiscie ze to mioduski popelnil blad zwalnoajac Vuko i zastepujac go michniewiczem.
Co do michniewicza, Vuko mial gorszy sklad i jego Legia grala duzo lepiej.
Dinamo nas zmiecie z planszy :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 13:29, *.play-internet.pl

@grzesiek: Problem polega na tym,że każdy trener po jakimś czasie(jedni krótszym,drudzy trochę dłuższym),zauważa,że jego praca w Legii niema żadnego przełożenia na piłkarską jakość,bo po pierwsze i tak musi wykonywać polecenia prezesa,który "sugeruje" trenerowi,który z piłkarzy jest przygotowywany na opchnięcie i magrać w pierwszym składz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 13:46, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: ie,a po drugie i tak wcześniej,czy później jedynym pomysłem Mioduskiego na zmianę stylu gry jest zmiana trenera.Serio,tu nawet Mourinho by nie dał rady tego ogarnąć.Trener w Legii,to taki "odgromnik",czyli taki ktoś,kogo można obrzucić gównem,jak coś "nie pyka",a prawdziwy winowajca takiego stanu rzeczy na spokojnie robi dalej swoje.Oczywiscie wszystko jest kwestią wysokości kontraktu i tylko nielicznym trenerom nie pasuje,jak ktoś im się "wpierdziela w robotę"-(Czerczesow),pozostali szybko "ogarniają rzeczywistość" i wiedzą,czyja ręka ich karmi.Dlatego odkąd Miodousty przejął Legię,zmieniają się trenerzy,natomiast gra pozostaje w zasadzie tak samo słaba,może poza jakimiś tam wyjątkami.I dopóki Miodousty trwał będzie w Legii,dopóty na poprawę nie ma co liczyć.

odpowiedz
Kokos - 01.08.2021 / 12:12, *.orange.pl

Świat się zmienia ale jedno jest niezmienne... każdy leszcz jest w stanie spuścić nam manto. Termaliki, Radomiaki nie wspominając już o pastuchach w europucharach.

odpowiedz
Gruby - 01.08.2021 / 12:08, *.vectranet.pl

Michniewicz popełnil duży błąd nie wystawiając składu optymalnego. Oszczędzanie piłkarzt przez Dynamem jest bez sensu gdyż nie mamy szans ich przejść.

odpowiedz
RIkki - 01.08.2021 / 11:46, *.net.pl

Mina Pudelka po meczu była kwaśna jak zgniły ogór , nie pałam sentymentem do niego ale z punktu widzenia Prezesa po takiej młócce jaką dostaliśmy od beniaminka to w każdej innej szanującej się mendokorporacji wyciągnięto by solidne konsekwencje , a w Legii co?-cisza , głaskanie po d.pie , usprawiedliwianie patałachów żeby zawodowych super grajków nie zdenerwować . Trener taki jak reszta piepr.y że kontrolę straciliśmy !!! chyba tracimy ją co trochę bo wpadki jaki się Mistrzowi przytrafiają hańbę nam przynoszą nazbyt często , a inni mają z Nas polewę .Ogarnij się Legio bo szykuje się kolejna Beka śmiechu jak da nam po tyłku DZ....

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2021 / 12:09, *.play-internet.pl

@RIkki: Michniewiecz zapowiedział konsekwencje. Zabierze im playstation, a może i i rutera wyłączy. Grać lepiej nie zaczną, ale się obrażą....

odpowiedz
WSL - 01.08.2021 / 11:29, *.tpnet.pl

Ogladalem meczyk no i co kto gral ; Nawrocki i Luguinhas a reszta !!!

odpowiedz
tekken (L) - 01.08.2021 / 11:02, *.chello.pl

1.Dobrze,że tak się stało akurat z Radomiakiem:). Przy Varze nie można już machać łapami. Teraz trzeba dostawać w twarz i padać.
2.Rozgrywający? Josue albo Liqui.
3. Autobus?

odpowiedz
exsa - 01.08.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

D.Z. czeka i mysli ile goli zaaplikowac to moze lepiej oddac wakowerem !!!!

odpowiedz
Ja1916 - 01.08.2021 / 12:02, *.vectranet.pl

@exsa: może u was na konwiktorskiej sie oddaje walkowerem, kibice Legii wierzą do końca.

odpowiedz
Jimmy L - 01.08.2021 / 10:29, *.t-ipconnect.de

Czesc i Chwala Bochaterom Powstania Warszawskiego.

odpowiedz
MJ_64 - 01.08.2021 / 10:29, *.t-mobile.pl

I sojusznicze warchoły dały nam przyjaznego, soczystego klapsa. A swoją drogą-ciekawe, jaki jest skład radomskiego powietrza, że tak Mladenovi i Josue rozumki się skurczyły?

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 10:27, *.t-mobile.pl

Równie dobrze mógł Gliewski sędziować ????

odpowiedz
Boruc musi przeprowadzić rozmowy w szatni - 01.08.2021 / 10:25, *.t-mobile.pl

Królu. Mam nadzieje, ze. Zrobisz to co powinieneś przetłumaczyć tym chłopcom do bicia, ze jezeli komuś sie nie podoba grac w koszulce Legii to niech spier...a do Bangladeszu !!!!!!!

odpowiedz
Czesiek to juz karta bita bez koncepcji - 01.08.2021 / 10:20, *.t-mobile.pl

Panie trenerze nie widze żadnych fragmentów gry wypracowanych na treningach… Po pensji wszystkim !!!!!!!!!!
A Pan Mioduski niech w koncu uszanuje tezę ze nigdy nie dorośnie do pięt Boguszowi Lesniodorskiemu!!!!!!!

odpowiedz
Gienek - 01.08.2021 / 10:14, *.play-internet.pl

Styl w jakim Legia przegrała z beniaminkiem nie przystoi mistrzowi Polski.

odpowiedz
LewLegia - 01.08.2021 / 10:13, *.net.pl

Wielki szacun dla zwolennikow cesia pyzy poznanskiej.

odpowiedz
Czerczesow juz sie pakuje do Warszawy - 01.08.2021 / 10:10, *.t-mobile.pl

Stasiek w koncu weźmie ta bandę samograjkow za morde

odpowiedz
Www - 01.08.2021 / 10:04, *.chello.pl

Jedyny dobry transfer w tej chwili to Czesiek

odpowiedz
spasiony - 01.08.2021 / 09:52, *.222.242

Nikt przed naszymi galacticos nie bedzie rozkladal czerwonego dywanu. Meczu nie da sie wygrac na stojaco, nawet w ekstraklasie. Mam spore obawy, ze gra w pucharach odbije sie nam czkawka w lidze a mecz z Radomiakiem to tylko preludium do czekajacych nas klopotow.

odpowiedz
gazza - 01.08.2021 / 09:29, *.inetia.pl

To jest drużyna z aspiracjami do LM ??? Ktoś tu chyba sobie z nas kpi...

odpowiedz
Singspiel - 01.08.2021 / 10:03, *.plus.pl

@gazza: przeciez w pucharach nie wystawią 8 rezerwowych

odpowiedz
Koko123 - 01.08.2021 / 09:17, *.net.pl

Niestety nie ma drużyny tylko zlepek piłkarzy szkoda, że jeszcze kopaczy z Madagaskaru nie ściągają. To nie w pełni trenera wina, że ma tak naprawdę kolonię obcokrajowców. Moim zdaniem już dawno została zachwiana równowaga między Polakami, a obcokrajowcami i tak musi to wyglądać.

odpowiedz
Arecki - 01.08.2021 / 09:06, *.com.pl

Przecież LEGIA nie była by sobą, gdyby nie przegrała z beniaminkiem. Do Zagrzebia zabrać WOREK na bramki..... Tragedia i brak słów.

odpowiedz
BiaLson - 01.08.2021 / 09:04, *.33.169

Proponował bym skupić się tylko na lidze!,bo o Europie mogą juz zapomnieć, nie dało się wogule oglądać tej kopaniny z radomiakiem ,a przy takiej grze to nie widzę Legii w tym sezonie jako Mistrza przykre

odpowiedz
Waluś - 01.08.2021 / 09:02, *.orange.pl

Kupon na 2200 mi grajki uyyebali. Z dinamem łomot pewny

odpowiedz
Tomek - 01.08.2021 / 14:52, *.chello.pl

@Waluś: chłopie , jesteś uzależniony . Wróć do rodziny i na nią wydaj 2 200...

odpowiedz
Wukashi - 01.08.2021 / 08:55, *.197.174

Czekaj. Co?

odpowiedz
Łukasz - 01.08.2021 / 08:47, *.orange.pl

Wygląda na to, że Mladenovic i Josue celowo wyłapali czerwień żeby skoncentrować się na meczach w Europie. Tam się mogą pokazać, wypromować. A tu zły trener posyła do boju na Radomiaka, zaraz będzie Lubin i Nieciecza. Sprytnie;)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.08.2021 / 08:59, *.petrotel.pl

@Łukasz: ciekawa koncepcja :-)

odpowiedz
1312 - 01.08.2021 / 08:39, *.tpnet.pl

Dzięki leszczyki, czekałem na mecz z Dinamem jak dzieciak za dawnych lat, ale piłkarzyki wyleczyli mnie z tego wczoraj... Już nie czekam, znowu boję się kompromitacji, która prawdopodobnie nastąpi... Dzięki wam wkłady do koszulek, bo drużyny znowu NIE MA!!!!

odpowiedz
Kris - 01.08.2021 / 08:36, *.vectranet.pl

Czarno widzę ligę Mistrzów

odpowiedz
Szymon - 01.08.2021 / 09:05, *.chello.pl

@Kris: ochłoń jaką ligę mistrzów. Wielki strateg 711 już ma ligę .... konferencji.

odpowiedz
misio - 01.08.2021 / 08:30, *.orange.pl

Radomiak chyba nie obalił tezy Boruca

odpowiedz
AliMario - 01.08.2021 / 08:19, *.centertel.pl

Ha ha ha...LOL....no i gdzie Ci co zachwyceni strategiami Michniewicza? Tu nawet nie pomoze żaden naj....Trener . .niestety przed sezonem obawiałem się że ten s son będzie najgorszy i będziemy mogli przebywać z każdym .. przykre bardzo ale takie są fakty...do d...z Miodkiem...

odpowiedz
zimmi - 01.08.2021 / 08:19, *.mm.pl

brawo dla Radomiaka, pokazał Nam w prosty sposób, że nikt nie oddaje punktów za darmo, a przypisywanie sobie trzech już przed meczem to skrajna głupota. Trzeba wyciągnąć wnioski i się otrząsnąć z tego letargu

odpowiedz
KLanik - 01.08.2021 / 08:02, *.chello.pl

Piłkarz żydowski czy tam izraelski dostał od tej gry zawrotów głowy. Wspaniałe zakupy, więcej zagranicznego szrotu, z israela, portugalii czy tam innej hiszpanii. Bez ambicji! Gratki dla Radomiaka!

odpowiedz
skrzat - 01.08.2021 / 07:37, *.centertel.pl

No i z czym do Europy.Nic dziwnego że Boruc ma dość.

odpowiedz
Farme(L) - 01.08.2021 / 07:36, *.virginm.net

Tak już na trzeźwo to pierwszy raz widzę, żeby var reagował na odmachniecie się ręka... i to dwa razy...
Co do gry to chyba wczoraj do Radomia na piknik skoczyli a nie grać...
Może to dobry prognostyk w zeszłym sezonie też po Podbeskidziu się przebudzili z zimowego snu - trzeba się jakoś pocieszać...
A o Mladenie to już dawno pisałem, że tak to się skończy...

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2021 / 12:13, *.play-internet.pl

@Farme(L): U Mladenovicia widac wyraźnie oznaki sodówki. Wytrzymał sezon, ale po zdobyciu MP i braku konkurencji wyraźnie powrócił do gdańskiej wersji. Co mecz to samo. Albo go jakoś stonują (w co średnio wierzę), alebo pożytku z niego nie będzie.

odpowiedz
kuman - 01.08.2021 / 07:04, *.cyfrowypolsat.pl

Radomiakowi 3 punkty się przydadzą , a my sobie poradzimy

odpowiedz
Tom - 01.08.2021 / 06:28, *.play-internet.pl

Kolejny beniaminek i kolejne baty.Hahaha!!!Jak mozna tak grac?Taktyka Czesia i gwiazdorstwo patalalachow zaczyna wychodzic.Przeciez Dinamo to nas zmiecie z powierzchni ziemi.Dno dno dno i 100 metrow mulu.

odpowiedz
CULT CULT CULT - 01.08.2021 / 05:00, *..

LEGI LEGIA LEGIA

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 01.08.2021 / 03:02, *.centertel.pl

Uj w ten wynik
Uj w to wszystko
Nasza przyjaźń ponad wszystko
RR&LW

odpowiedz
White Power - 01.08.2021 / 01:43, *.centertel.pl

Wygrał lepszy. Gratulacje RR!!! Tyle w temacie. Nie rozumiem bólu dupy Januszy w komentarzach. Odpuścicie sobie internet i pójdźcie na mecz zamiast pier****ć. Nie ten mecz to inny wygramy. Życie...

odpowiedz
Sum - 01.08.2021 / 07:54, *.t-mobile.pl

@White Power: no jasne. Po co wymagać czego kolwiek? Po co stawiać sobie poprzeczki? Przecież jakoś to będzie. Typowo polskie,minimalistyczne podejście. Naszczali ci w twarz, więc musiałeś stwierdzić że to deszcz. To siedzi w nas głęboko.

odpowiedz
c u L t - 01.08.2021 / 01:32, *..

Nie wiem co napisać,mecz zgody,piłkarze jak na wojnie, poprostu takie zgody kiedyś sie szybko kończyły,kiedyś piłkarze bardzo szanowali zgody swoich kibiców teraz to dramat....

odpowiedz
szKODniki - 01.08.2021 / 01:20, *.play-internet.pl

Jak na grę przeciwko 15 (Frankowska, Przybłęda i asystenci) to i tak nie było tragicznie.

odpowiedz
Real - 01.08.2021 / 01:19, *.com.au

Żenada, z czym do Ligi Mistrzów, chyba ze mecz ustawiony ;)

odpowiedz
PS - 01.08.2021 / 00:35, *.orange.es

Ale wstyd. W sumie to chyba brak im wstydu. Dno

odpowiedz
Bombenhagen - 01.08.2021 / 00:10, *.hosted-by-worldstream.net

Jak tak patrzę na tego Slisza, to aż tęsknię za Kopczyńskim, chociaż dzisiaj był on tylko jednym z wielu niedojdów na trawniku, widać że trener dba o to, żeby wszyscy prezentowali równy poziom, a skoro tak bardzo zafascynowany jest autobusami, to niech znajdzie sobie zajęcie w Zarządzie Transportu Miejskiego, a nie w Legii. Radomiak oddał ogółem trzy razy więcej strzałów na bramę i cztery razy więcej celnych, trochę to wyglądało tak, jakby mistrz zamienił się w szatni koszulkami z beniaminkiem.

odpowiedz
Arek - 01.08.2021 / 00:03, *.tpnet.pl

No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Beznadziejna gra +kretyńskie kartki i przepis na porażkę gotowy. Gratulacje dla Radomiaka. Bo wygrał dziś zasłużenie i to bez dwóch zdań.

odpowiedz
Tomasz - 31.07.2021 / 23:49, *.tpnet.pl

Powiem tak : sam jestem w lekkim szoku , jednak najważniejsze jest to żeby : ZACHOWAĆ przyjaźń , odkuć się ( w duchu przyjaźni ) w rundzie wiosennej i zbierać punkty ( także europejskie ) w każdym meczu . Pozdro przyjaciół / braci . Przekaz jest prosty - bez względu na wynik , pokój i dobro , bracia ! ( L ) .

odpowiedz
artic - 01.08.2021 / 00:44, *.t-mobile.pl

@Tomasz: a ja nie jestem ponoc kurs w fortunie byl taki zwyc.rad 13,95 remis 3,38 zwyciestwo L 2,10 czy 2,11 i
chyba wszystko jasne sponsor tez zarobic musi

odpowiedz
Pajda - 31.07.2021 / 23:45, *.cyfrowypolsat.pl

Wojna? Chciałbym teraz zobaczyc w jakich humorach przed meczem z Legią są chłopaki z Dinama. Marzą nam się puchary a Radomiakiem nie potrafimy ograć. Jeśli słowa trenera Urbana po meczu z Lechem są prawdziwe to znaczy,że jesteśmy po prostu za słabi na Radomiak.

odpowiedz
grzesiek - 01.08.2021 / 07:49, *.centertel.pl

@Pajda: a co powiedzial Urban?

odpowiedz
Pajda - 01.08.2021 / 08:54, *.cyfrowypolsat.pl

@grzesiek: Że Skoro Zabrze przegrywa z Pogonią i lechem to znaczy,że Górnik jest po prostu za słaby na chwile obecną na grę z Pogonią i lechem

odpowiedz
haha - 01.08.2021 / 18:49, *.t-mobile.pl

@Pajda: Ale na legie nie

odpowiedz
(L)egia - 31.07.2021 / 23:39, *.25.199

Wygrał lepszy

odpowiedz
0-711 - 31.07.2021 / 23:36, *.plus.pl

Czy ktoś może mi przypomnieć kiedy Legia zagrała ostatnio dobry mecz? Tylko nie piszcie, że w Bodo, bo tam były dwie kontry i stały fragment i non-stop obrona.

odpowiedz
Wolfik - 31.07.2021 / 23:35, *.play-internet.pl

Nasie zawodnicy jednak mnie zaskoczyli. Nie sądziłem bowiem, że mozna zagrac większe gówno niż mecze z Florą. A tu proszę, pod tym względem mamy jeszcze spore rezerwy.

Panie Martins, odłóż Pan to playstation i inne głupoty dla małolatów i weź się Pan z kolegami za trenowanie, bo własnie zostaliśmie zmiażdżeni przez beniaminka złożonego w większości z piłkarskich "no namenów".

Panie Michniewicz, posadź Pan tego Mladenovicia na ławie i graj pan choćby Nawrockim. Dwumecz z Zagrzebiem i tak bedzie w plecy a z Serba już nic nie bedzie, sodówka zeżarła mu resztki mózgu.

Panie Mioduski, potrząśnij Pan ludźmi, którym nie mało płacisz, kilku sprzedaj lub wypie...ol, bo plują Panu w twarz dobrze się przy tym bawiąc.

odpowiedz
antyk - 01.08.2021 / 03:40, *.47.73

@Wolfik: wszystkich ku.wa znafco obraziłeś oprócz trenera,chu.a się znasz na piłce i jesteś zwykłym pozerem tak samo jak te 2 twoje przydupasy ,zawaliła w tym meczu taktyka michniewicza która jak zwykle była zachowawcza i minimalistyczna ,wystarczy zobaczyć jak piłkarze się po murawie przemieszczali i jakie mieli wytyczne ,jaki trener taka gra

odpowiedz
Rdzenny - 01.08.2021 / 05:49, *.centertel.pl

@antyk: a ja uwazam ze chłop ma racje plus to co napisałeś a od siebie ze jawnie ustawiaja mecze ze slabymi w fortunie , tylko czy nssz bohater kudłaty tez mscza w tym palce ?

odpowiedz
Las - 01.08.2021 / 07:23, *.getfiber.pl

@Wolfik: racja

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.08.2021 / 08:15, *.petrotel.pl

@Wolfik: Zwiększy to kursy na Legię w meczu z Chorwatami, a tym samym paradoksalnie nasze szanse na dobry wynik przynajmniej na wyjeździe. Piłkarski poker wiecznie żywy ;-)

odpowiedz
Yeti - 31.07.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

Legia jest śmieszna... Brak słów. Idę się napić.

odpowiedz
Markus Merk - 01.08.2021 / 01:18, *.play-internet.pl

@Yeti: ty jeszcze bardziej, idź w pi...u.

odpowiedz
Tomek prg - 01.08.2021 / 11:07, *.centertel.pl

@Markus Merk: do kogo Ty tak mówisz ?

odpowiedz
Bu"L"i - 31.07.2021 / 23:11, *.inetia.pl

Próżne żale i pretensje. Układ to układ. Najważniejsze, że pan Sławek zadowolony. Kiedyś te punkty oddadzą.....

odpowiedz
speed - 31.07.2021 / 23:11, *.play-internet.pl

Memory find. Mioduski... i wszystko jasne.

odpowiedz
Real deal - 31.07.2021 / 23:08, *.virginm.net

Drugi gol dla Radomiaka to Nasza obrona jak z okregowki.Tu nie chodzi o trenera,tych pilkarzykow klub za mocno rozpieszcza,oraz srodowisko I blask miasta.Po ograniu Bodo,przyszla sodoweczka,na Florze byla delikatna czkawka,po znow sodoweczka.Oni musza podejsc, bardziej profesjonalnie,pytanie czy im sie bedzie chcialo.Zobaczymy juz w Srode,mam nadzieje ze tak.

odpowiedz
Szalony - 31.07.2021 / 22:47, *.net.pl

Kurka wodna no znowu zaczyna się od wpier...lu i to od kogo, Radomiak?śmiech na sali ,rozumiem puchary, oszczędzanie sił,ale to nie przystoi takiej drużynie od Radomiaka baty zbierać od Radomiaka?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 31.07.2021 / 22:47, *.chello.pl

Jeżeli był to mecz przyjaźni, to mój płytki potok może wyschnąć...ze wstydu!
Te dwie czerwone kartki dla naszych "gladiatorów" są synonimem marnego zaangażowania, lichej kondycji i totalnej piłkarskiej bezradności.
Trener Czesław do pewnego momentu robił, co mógł (awans do III rundy EP), ale wór "wzmocnień" jakie sprezentował mu prezes dekady i jego śmieszny dyrcio, po prostu go przygniótł.
Ps.: serdecznie gratuluję zwycięstwa Radomiakowi. W dzisiejszym meczu byli o klasę lepsi od "korpo-mistrza"...

odpowiedz
Semper Fi - 31.07.2021 / 22:47, *..

Tu juz chyba lepiej nie bedzie.
Liga ledwo wygrana.
El do LM to kpina, fuks i jakosciowa zenada.
Zaangażowanie pilkarzy- oooooo kuuuur_aaaaa.
Nawet jesli mecz byl ustawiony pod buka, to skad taka chu_a w El LM.
My gramy piach.
Rozklad Legii ciag dalszy.
Mysle, ze czas wykupywac udzialy Panowie i robic porzadek.

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 23:57, *.chello.pl

@Semper Fi: Ta, i tak nic nie zrobisz. Co jakiś czas może znowu tu wrzucisz komentarz w tym stylu, ale NIC nie zrobisz.
Zresztą rzeczywistość jest taka, że ligę i tak wygramy bo reszta jest tak słaba, a o tym meczu za miesiąc nikt nie będzie pamiętał.

odpowiedz
Rdzenny - 01.08.2021 / 05:54, *.centertel.pl

@Semper Fi: mozesz to sobie wykupic tokeny , po to to ten szajs dali aby nikt nie mogl juz pytac o akcje a tak pieniadze wplywaja a tokeny to wielkie g ... mecz byl ustawiony , nawet te kartki byly specjalnie aby bylo alibi ze w 9 meczu po orostu nie da sie zremisowac ....hajs misiu hajs

odpowiedz
Semper Fi - 01.08.2021 / 14:58, *..

@Adam: Dzisiaj nic nie zrobie, przyszlosc jest Ci Panie nie znana.

odpowiedz
( L )itza - 31.07.2021 / 22:41, *.vectranet.pl

suski!!! co??? ***** ***

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 22:41, *.orange.pl

Ale rynsztok w komentarzach - ludzie opętało was? Opanujcie się. Nie można normalnie skomentować meczu? Co to da że zwyzywacie grajków od ch... i k.... - umiejętności im od tego nie przybędzie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:46, *.orange.pl

@atmosferic: A według Ciebie powinniśmy pisać w tonie wypowiedzi właściciela klubu? "Ale jest przepięknie, ale zagrali, wszystko jest super, skład najlepszy w historii klubu. Cudowna akademia, już za chwilę będziemy rządzić w Europie".
Tylko dlaczego ciągle jesteśmy w ciemnej d..., w której co jakiś czas ktoś na chwilę zapala świeczkę, którą szybko gasi powiew stęchlizny..

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 23:54, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Nie. Ale można zachować jakiś poziom kultury.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.08.2021 / 00:46, *.centertel.pl

@Adam: Jak się widzi taką sztukę, to trudno o kulturę...

odpowiedz
Szelka - 01.08.2021 / 01:31, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: cyt. z "Daleko od szosy" absolutnie trafny. Ale cóż ten młodzian może pamiętać z tamtych czasów?! On stara się być oryginalny, obiektywny, ew. wyważony. Zapomina tylko o tym, że po takim blamażu wszelkie kibicowskie hamulce puszczają.

odpowiedz
Michał - 31.07.2021 / 22:39, *.plus.pl

U nas ostatnio wszyscy jadą na Wojciecha Szalę " Łokietka" tylko jest jeden problem jest VAR i tyle w temacie. Oj Michniewicz coś czuję że nie długo się pożegnamy. Tylko trener z jajami i wkur...na charyzmą coś tu ugra

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:43, *.orange.pl

@Michał: Taki trener kolego tu nie przyjdzie. Bo w Legii nie można nic powiedzieć, nic zrobić, ba, nawet pomyśleć inaczej, niż chce tego właściciel. A że gość nie ma rozumu, to dopisz ciąg dalszy tej urzekającej historii...

odpowiedz
Michał - 31.07.2021 / 22:58, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Co racja to racja.Pozdrawiam

odpowiedz
Jurek - 31.07.2021 / 22:37, *.233.0

Slisz!!!!!!Ale drewno bez ambicji i to nie pierwszy raz.

odpowiedz
Dziekuje. - 31.07.2021 / 22:34, *.chello.pl

Graja już w PS5 i mają gdzieś to wszystko.

odpowiedz
GłosRozsądku - 31.07.2021 / 22:33, *.plus.pl

Moim zdaniem w tej porażce zawinił głównie Michniewicz. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Moim zdaniem, w pierwszej jedenastce, kiedy jeszcze gramy o mistrza ligi/o Puchar/wejście do europejskich pucharów/wyjście z grupy, powinni grać najlepsi i najlepiej przygotowani zawodnicy. To nie może wyglądać tak, że jak gramy z Radomiakiem to gramy rezerwami, bo to jest nie fair wobec piłkarzy którzy zasługują na występ oraz wobec kibiców, od których perspektywy to wygląda jak podłożenie się. Zrozumiałbym decyzję np wprowadzić 1-2 rezerwowych do pierwszej 11,albo nawet cały rezerwowy skład kiedy mamy zapewnione mistrzostwo, ale takie zachowanie trenera jest moim zdaniem niedopuszczalne
Pozdrawiam serdecznie wszystkich,
Którzy przeczytali, zdrówka życzę.

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 22:36, *.chello.pl

@GłosRozsądku: Przecież nie można cały czas grać tym samym składem.

odpowiedz
(L)eo - 31.07.2021 / 22:49, *.t-mobile.pl

@Adam: jakoś w mocniejszych ligach grają i dają radę? Tylko my jesteśmy księżniczkami i nie możemy?

odpowiedz
Cyniek - 31.07.2021 / 22:57, *.vectranet.pl

@(L)eo: doklafnie

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 23:51, *.chello.pl

@(L)eo: Tak? Grają cały czas jednym składem? Ciężko dyskutować bo widzę, że najwidoczniej innych lig nie oglądasz i nie wiesz o czym piszesz, ale spróbujmy. Podaj przykłady takich drużyn.

odpowiedz
Singspiel - 01.08.2021 / 10:14, *.plus.pl

@Adam: w pierwszym meczu 11 rezerwowych. Wczoraj 8. Jasne, ze rotacja skladem musi byc, ale tak nikt powazny nie gra

odpowiedz
(L)eo - 31.07.2021 / 22:32, *.t-mobile.pl

Za ten mecz to wszyscy włącznie z Michniewiczem powinni mieć zabrane premie na 3 miesiące. Przecież BENIAMINEK rozklepał nas taktycznie. Dynamo ma już zalążek jak zagrać przeciwko nam. Drastyczne jest to zachowanie naszych zawodników. Nikt nie wraca za akcja,brak sił i to bezradne machanie rękoma naszej nowej"gwiazdeczki" Mahirka. Kuwa,jak tak można? Przecież to jest kryminał. Co do sędziowania,to sędzia Przybył sędziował tak jak Pan Sławek nakazał,lekkie dotknięcie i już faul, nawet nie można było się dotknąć. To jest dramat co się dzisiaj wydarzyło w Radomiu.

odpowiedz
Dossa Jr - 31.07.2021 / 22:31, *.chello.pl

#KoralowyWróć

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 23:52, *.chello.pl

@Dossa Jr: Lepiej nie.

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 22:29, *.chello.pl

Jak można tak z ogórami przegrać, aż wstyd. Przynajmniej młodzież (część) w miarę na plus.

odpowiedz
Rdzenny - 31.07.2021 / 22:28, *.centertel.pl

Mecz ustawiony pod bukmacherke tyle w temacie , ci co mieli zarobic to zarobili , pozdrawiam myslacych , ps cska ta pilka to jeden wielki przekret na hajs ...

odpowiedz
Walka z wiatrakami - 31.07.2021 / 22:48, *.t-mobile.pl

@Rdzenny: Następny qrwa. Co to za "ustawienie"? Przecież jakby były ustawki to wszyscy w takich meczach stawialiby na takiego Radomiaka. Litości.

odpowiedz
mareczek - 31.07.2021 / 22:26, *.vectranet.pl

Też powinniśmy poprosić o przełożenie meczu tak jak Dinamo.Kiedy oni spokojnie przygotowują się,trenują i odpoczywają to my szarpiemy się na tym etapie rozgrywek z Radomiakiem

odpowiedz
curragh - 31.07.2021 / 22:33, *.centertel.pl

@mareczek: ale oni przełożyli mecz za tydzień

odpowiedz
Pit - 31.07.2021 / 22:26, *.96.135

Znów się zaczęło.... Wstyd kopacze. Jutro o 7:00 rano powinni mieć 3 godzinny trening.... Dziady!

odpowiedz
Darek - 31.07.2021 / 22:26, *.chello.pl

Trener na pewno powie że przeanalizuje to sptkanie i wyciagnie wnioski.Ile razy już słyszeliśmy te utarte slogany?

odpowiedz
MarjanoPl - 31.07.2021 / 22:25, *.centertel.pl

Istna tragedia. Tylko Nawrocki wracał przy kontrach...

odpowiedz
Michał - 31.07.2021 / 22:25, *.plus.pl

Dawać Stasia Czerczesowa a nóż widelec się zgodzi po starej znajomości bo Legię pewnie ma w sercu nie to co te patałachy. W Anglii cały czas grają najsilniejszymi składami a u nas to zawsze bo to bo tamto co za siara. Tragedia i tyle w temacie.

odpowiedz
GT - 31.07.2021 / 22:42, *.fireflycreation.com

@Michał: Za Czerczesowa taki wynik był Niecieczy

odpowiedz
Tim - 31.07.2021 / 22:23, *.play-internet.pl

Kolejna drużyna do kolekcji która ośmiesza Legię i wy jesteście Mistrzem Polski i gracie o LM a beniaminek oddaje na waszą bramkę 27 strzałów:) W środę Dinamo upędzi sobie z was Rakije gwiazdeczki z Warszawy którzy nie macie szacunku do rywala

odpowiedz
Matigol - 31.07.2021 / 22:51, *.orange.pl

@Tim: A skąd ty florku jesteś że się napinasz i pier....lisz takie kocopały? Jeśli Nas ośmiesza kolejna drużyna to ile drużyn ośmiesza twoich patałachów skoro nie potrafią być lepsi od Nas? My przynajmniej mamy okazję grać w eliminacjach europejskich pucharów więc co dla Nas jest podłogą dla ciebie i twojej "drużyny" jest sufitem. Lecz swoje kompleksy gdzie indziej cieciu.

odpowiedz
WBA - 31.07.2021 / 22:23, *.as13285.net

Mecz zgody 3 czerwone
Pilkarze nie mieli sympati.
Jak zwykle obrona i Wieteska w roli glownej

odpowiedz
Radomiak - 01.08.2021 / 00:14, *.vectranet.pl

@WBA: mecz zgody był na trybunach nie na boisku

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:19, *.chello.pl

@Radomiak: na trybunach to przecież tylko kibice przyjezdni i trochę lokalnych pikników z dzieciakami.

odpowiedz
RR - 01.08.2021 / 11:29, *.play-internet.pl

@Adam: Co ty wygadujesz? Byłeś choć raz w Radomiu na stadionie? Doping u Nas nie gorszy niż w Warszawie.

odpowiedz
mietowy - 31.07.2021 / 22:23, *.chello.pl

co tu komentowac ?????!!!!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:23, *.orange.pl

W klubie jest ewidentenie totalny kwas. Nie będę zgadywał o co chodzi, ale dziadostwo widać na każdym kroku. Boruc miał odwagę to powiedzieć, i powiedział prawdę - Legia na dzień dzisiejszy nie ma ani serca, ani rozumu. A przede wszystkim nie ma właściciela, jest sierotą. O całej reszcie nie ma sensu pisać. Jeżeli to się nie zmieni, będziemy świadkami takich właśnie historyj. I jeszcze jedno panowie piłkarzyki - bardzo, BARDZO zabawne zachowanie z rewanżu z Florą, po strzeleniu bramki. Kilku z was zaczęło "grać" w Play Station. To teraz bierzcie te swoje zabawki, pakować mandżury i WSZYSCY WON z Legii. Taka gra, to HAŃBA, jakiej znieść już dłużej się nie da...

odpowiedz
Bartosz83 - 31.07.2021 / 22:22, *.lukman.pl

Zasłużona wygrana Radomiaka. Widać było , że Legia myślami jest przy meczu pucharowym. Rozumiem , że meczów ligowych jeszcze dużo, ale nie można tak grać, bo skończy się miejscem poza podium. Do tego czerwone kartki zarobione w głupi sposób. Trzeba zapomnieć o tym meczu i szykować się na środę.

odpowiedz
meter - 31.07.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

Michniewicz "zabił" tę drużynę.Umyśliło mu się być jak Mou..autobus,gra na 0 z tyłu i wygrywanie meczów, pojedyńczą indywidualna akcją..I żyje iluzją że tak jak ostatnio w Talinnie będzie zawsze.Nie będzie Czesiu,nie będzie!!

Brak reakcji na notoryczne już babole Slisza,pozwalanie na "fochy" Mladena dziś uwidoczniły się aż nadto.Mam wrażenie że praktycznie każdy z naszych piłkarzy gra poniżej tego co potrafi..

Marzy mi sie ,żeby ktoś mądry, wprowadził dożywotnie zakazy stadionowe dla Probierzy ,Skorżów,Michniewiczów itd.Świat w kwestii metodyki treningowej uciekł na o kilka leveli dzięki ww wirtuozom..

odpowiedz
Laguna - 31.07.2021 / 22:27, *.datapacket.com

@meter: Trafiłeś w punkt. To "trenerzy" preferujący "taktykę" pt. strzelić na 1-0 i dowieźć do końca. Tu potrzeba faceta z jajami, pokroju śp. Janusza Wójcika, który weźmie za mordę to całe towarzystwo i krzyknie Golimy frajerów!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:29, *.orange.pl

@meter: Nie bronię Czesława, to nie o to chodzi. Pytam się - nie Mladenović, to kto? Kogo kupiono na tę pozycję? Zacznijmy od poczaku, a nie od d...y strony...

odpowiedz
Adam - 31.07.2021 / 22:38, *.chello.pl

@Laguna: Ta, cały warsztat wójcika, z któreg robi się teraz bohatera śmiesznych anegdotek, to było prostactwo i darcie paszczy.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.07.2021 / 22:21, *.bredband2.com

To teraz ja zapytam: gdzie sa ci "fanatyczni" fani Mioduskiego?
Gdzie sa ci wiecznie podnieceni fani Michnika?
Gdzie jest or(L)ando sra i jego partnerka stefan?

Ja wiem gdzie. Gleboko w dööpie.

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:28, *.chello.pl

@Krzeszczu: z pudla wieczna beka, wypróżniającego Orlando i jego partnera nie kojarzę, w końcu Twoi koledzy, ważne że Ty ich znasz i o nich myślisz.

Niestety (bo tak byłoby najwygodniej i najłatwiej) Czesio nie jest złym trenerem. Nie zapominaj, że są jeszcze piłkarze, cały sztab ludzi, itd. Do tego gość musi się poruszać bo bagnistym terenie jakim jest Legia loczka i jego dyrektora sportowego z twittera.
Wiem, że tak najprościej (bo i myśleć za dużo nie trzeba), ale czepianie się Michniewicza do niczego nie doprowadzi. Podejrzewam, że w aktualnej Legii nawet Tuchel miałby problem.

odpowiedz
Plaskacz - 31.07.2021 / 22:20, *.net.pl

mecz pszyjaźni xdddd

odpowiedz
Darek - 31.07.2021 / 22:20, *.chello.pl

Wcale mnie nie dziwi ten wynik.Kurs dobry na Radomiaka.My zawsze z beniaminkami dostajemy w dupę.Termalica,Podbeskidzie dla nas to chleb powszedni.
Jest szansa zarobić to trzeba korzystać.A na wiosnę się wygra 5 meczów pod rząd i kolejny tytuł w tej skorumpowanej lidze się zdobedzie.

odpowiedz
antyk - 31.07.2021 / 22:19, *.47.73

ja tam bym po piłkarzach nie jechał bo oni są na pewno lepsi niż piłkarze Radomiaka,jest to następny mecz gdzie wychodzi asekuranctwo i zachowawczość Michniewicza,nie odbieram mu wiedzy trenerskiej i taktycznej tylko co z tego jak tej wiedzy nie potrafi wprowadzić na boisko a ten minimalizm i asekuranctwo zawsze lubi się mścić,bo z 2-3 mecze można na farcie wygrać w takim stylu ale to tylko kwestia czasu była jak sprowadzi nas ktoś na ziemię i Radomiak to zrobił

odpowiedz
Michał - 31.07.2021 / 22:19, *.plus.pl

No to się nas Dynamo przestraszyło. Pewnie mają pełne gacie. Co za wstyd i chałtura. Drugi mecz w tej wspaniałej lidze i baty i to jeszcze z trenerem który był w Legii. Ale podejrzewam że wyciągniemy wnioski. Slisz 1,8 mln.euro do CLJ się nadaje.Muci też a zresztą dzisiaj wszyscy powinni zostać ukarani finansowo z Michniewiczem włącznie.Tra GE dnia, precz z taką grą w Legii.

odpowiedz
PanTrener - 31.07.2021 / 22:19, *.chello.pl

tylko Nawrocki mial ambicje zeby walczyc na 5, reszta na minus
Tobiasz jeszcze tak 4-

odpowiedz
Pacho - 31.07.2021 / 22:22, *.chello.pl

@PanTrener: Tobiasz, Martins, Nawrocki, Abuhanna na 3. Reszta 2 i 1.

odpowiedz
kongo bongo - 31.07.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Bartosz Radecki czy Mateusz Radecki

odpowiedz
Simer - 31.07.2021 / 22:17, *.petrus.pl

Kiedy ktos ku.wa zamrozi im pensje za ta kopanine??Jak ja bym tak walil w ch..a w robocie jak oni to juz bym byl zolniony.Moze wyje..c tych kopaczy na 4-brygadowke do fabryki to zaczna grac.Nie da sie tego ogladac!!!

odpowiedz
Daro - 31.07.2021 / 22:17, *.55.152

Klub powinien stosować kary za takie debilne zachowanie piłkarzy którzy dostają czerwona kartkę i osłabiają zespół. Mam nadzieje, że te grajki pogadają sobie po tak beznadziejnym meczu i rusza dupy w następnych spotkaniach bo inaczej nic z tego nie będzie. Panie trenerze trzeba popatrzeć w lustro i powiedzieć dość albo Legia będzie grała jak najlepszy zespół w Polsce albo trzeba ze sceny zejść.

odpowiedz
Tak jak pisałem wczesniej w szatni Legii panuje bryndza - 31.07.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

Slisz w każdym meczu zawala bramki, ten chłopaczek nie ma pojęcia o grani, Czesiek tez juz sie poddał. Szkoda mi tylko Boruna , ze musi w tym gownie grac

odpowiedz
Agdomi - 31.07.2021 / 22:16, *.hawetelekom.pl

Ale odwalony mecz, po tym meczu takie slowa cisna sie na jezyk, ze az szkoda pisac. Czy tu jest jaka mysl szkoleniowa? A moze grajki nic nie rozumieja? A moze nie potrafia zrozumiec? Boze daj zdrowie ogladac kolejny mecz!

odpowiedz
Morda - 31.07.2021 / 22:16, *.wanadoo.fr

Lot 711 na wakacje. Czy Czesio ma już bilet w jedną stronę?

odpowiedz
Pies ogrodnika - 31.07.2021 / 22:16, *.tpnet.pl

Poczekajcie do środy z tymi psami.Jak w środę będzie źle to i Czesiek poleci.

odpowiedz
Hawryl74 - 31.07.2021 / 22:15, *.virginm.net

Jaja jak berety co tu komentować
Szkoda że takie widowisko nas omija 1 kwietnia.

odpowiedz
Julon - 31.07.2021 / 22:15, *.timplus.net

Słucham panie Sławku? 2 czerwone będzie ok? Tak pewnie!

odpowiedz
Dedi - 31.07.2021 / 22:14, *.plus.pl

Ja wiem że mamy w środę ciężki mecz....
Ale taka firma jak Legia musi też coś pokazywać w lidze, kiedy wygramy tą ligę jak na przykład Rangers w Szkocji bez porażki?
No nic pucharami na jesień trochę mnie udobruchali ale porażek w lidze z Radomiakiem jak to mówił Pawlak z sami swoi ,,W Krużewnikach nie będzie się czym chwalić"

odpowiedz
RobL - 31.07.2021 / 22:14, *.centertel.pl

sędzia był bardzo skrupulatny widział wszystkie nasze łokcie a rywali żadnych Amen.

odpowiedz
jasiek - 31.07.2021 / 22:14, *.mm.pl

Zaorać i kaczory paść.

odpowiedz
Kieł - 31.07.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

Bez kitu do Zagrzebia na wycieczkę pojadą. Są już spełnieni bo jesteśmy w ogórkowym pucharze. Mioduski pewnie pobłogosławił.

odpowiedz
Kiki - 31.07.2021 / 22:12, *.plus.pl

Oto drużyna Czesia 711 w całej krasie. Czesio jest cieciem i kabareciarzem a nie trenerem. Podniecanie się zwycięstwem nad Florą Talin która jest na poziomie 1 ligi polskiej …. i wpie...ol od Radomiaka. DOŚĆ!!!!! Mecz w Zagrzebiu lepiej oddać walkowerem, będzie mniejszy wstyd. Chyba ze masochisci chcą tam jechać i dać się rżnąć w tyłek.

odpowiedz
filand - 31.07.2021 / 22:12, *.t-mobile.pl

Wynik 3:1 trafiłem. Tylko nie w tą stronę co trzeba...Szkoda straconych punktów i kartek. Gratulacje dla Radomiaka...

odpowiedz
magoo - 31.07.2021 / 22:12, *.chello.pl

Szczęśliwie wyszedłem z psem przy 1:0.

odpowiedz
:) - 31.07.2021 / 22:18, *.chello.pl

@magoo: przed komendę?

odpowiedz
Paweł - 31.07.2021 / 22:11, *.centertel.pl

Środek pola do wymiany (Slisz masakra, Andre niestety za słaby), „gwiazda” Mladenovic kolejny mecz samolubnie i piach. Brakuje boków (Kapiego)

odpowiedz
Stary pijak - 31.07.2021 / 22:11, *.vectranet.pl

Jak przegrywać to ;) .. Gdyby nie Ursus gdyby nie Radom to byś..

odpowiedz
Moks - 31.07.2021 / 22:10, *.t-mobile.pl

Radomiak spuścił Legii koncertowe manto. Legia niech dziękuję Bogu, że nie skończyło się 5-1, albo 6-1, bo Radomiak dwa razy strzelił w słupek i miał świetnie sytuacje do strzelenia kolejnych goli. A co do Legii...wystarczy dobre ustawienie taktyczne przeciwnika, zaangażowanie i rozwydrzone pseudogwiazdeczki z Ł3 zaczynają się frustrować, brutalnie faulować i tak się to kończy jak dzisiaj w Radomiu. Do wiosny Radomiak piłkarskim królem Mazowsza.

odpowiedz
MAKEN - 31.07.2021 / 22:13, *.t-mobile.pl

@Moks: idź spać

odpowiedz
MAKEN - 31.07.2021 / 22:15, *.t-mobile.pl

@Moks: Radom to nie jest Mazowsze. Nigdy nie było i nie będzie.

odpowiedz
Moks - 31.07.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

@MAKEN : Miej godność po laniu jakie Radomiak Wam spuścił. Dostaliście łomot i pokaż, że umiesz przegrywać - że potrafisz uznać wyższość rywala z regionu, a nie ciskaj się w necie.

odpowiedz
Moks - 31.07.2021 / 22:42, *.t-mobile.pl

@Amstaf: Dajże spokój. Dostaliście manto i po co tak się ciskasz w necie? Radomiak do wiosny jest piłkarskim Królem Mazowsza, bo boisko wszystko zweryfikowało. Rewanż będzie w rundzie wiosennej i będziecie mieli szansę odegrać się. Musisz się pogodzić z tym, że Legia to jest piłkarski papierowy tygrys. Takie są fakty.

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 02:18, *.t-mobile.pl

@Moks: Fryzjerstwo w futbolu działa jak petarda.A wybraliście z 9 Legionistami. Trzeba było zdjąć jeszcze dwóch. I byłoby więcej bramek w tym cudacznym miejscu.

odpowiedz
Moks - 01.08.2021 / 10:52, *.t-mobile.pl

@MAKEN : Wygraliśmy z 9 Legionistami, bo dostali zasłużone czerwone kartki. Nasz zawodnik również dostał czerwień i nikt z Nas z tego nie robi afery. A co Ty myślałeś? Że Wasi pseudogalacticos z Ł3 zawsze będą przez sędziów traktowani z taryfą ulgową? Dlatego odpuść sobie, przestań tutaj foszyć, ogarnij się i szykujcie się na środę, bo jak w Zagrzebiu Wasi zagrają tak jak wczoraj z Nami, to...

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 11:13, *.atman.pl

@Moks: Radomiak wygrał zasłużenie. Ale Radom wciąż nie leży na Mazowszu

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 11:17, *.atman.pl

@Moks: nie sądzę, żeby w Zagrzebiu nasz Czesio wypuścił 8 rezerwowych. Nikt nie traktuje Legii ulgowo w lidze. Zwykle sporne sytuacje gwizdane są przeciwko nam. Kibicom Radomiaka polecałbym opanować euforię - życzę wam utrzymania, ale przecież każda kolejna drużyna nie wystawi przeciwko wam rezerw

odpowiedz
Moks - 01.08.2021 / 12:10, *.t-mobile.pl

@singspiel: Czy Radom leży na Mazowszu, czy nie, to fakt jest faktem Legia przynajmniej do rundy wiosennej musi uznać wyższość Radomiaka, który wczoraj koncertowo zlał Legię. A kogo tam sobie Legia wystawia do meczu z Nami, to mnie średnio interesuje. Liczą się 3 punkty i fakt, że Legii pokazaliśmy Jej miejsce w szeregu - że Legia to piłkarski papierowy tygrys.

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 12:23, *.atman.pl

@Moks: pokazalibyście miejsce w szeregu, gdyby Radomiak wiosną walczył z Legią lub z kimś innym o tytuł. Chyba rozumiesz, że wygranie jednego meczu w lidze tego nie zapewni. Mam nadzieję, że te punkty pomogą wam w walce o utrzymanie. Legia już nie raz przegrywała w lidze z beniaminkami lub słabszymi drużynami, ale liczy się przecież efekt finalny

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

@Moks: Widać, że radomski mądralo nie oglądałeś meczu. Słusznie, to Lukiemu mało ręki nie polamali, Sibickiego poturbowali itp. I to wszystko bez kartek. No, tak zakompleksiony kibicu jesteście wielcy przez małe,,r". Równie dobrze mógł sędziować Gliewski. Wygralibyscie wyżej. W Kapturskim Lesie głoś swoje ludowe mądrości i sukcesy. Chyba pomyliłeś dyscypliny. Piłka nożna nie polega na kopanie po nogach - jak wskazuje nazwa. :)

odpowiedz
Moks - 01.08.2021 / 17:47, *.t-mobile.pl

@MAKEN : Ale z Ciebie jęczywołek. Czerwone kartki były sprawiedliwie pokazane zarówno dla Waszych, jak i dla Naszego. Skończyło się pobłażanie pseudogalacticos z Ł3, sędzia był konsekwentny w decyzjach i piłkarsko Radomiak Legię położył na deski. I cieszcie się, że Nasi byli nieskuteczni, bo mogło to się dla Was skończyć ciężkim nokautem 5-1 lub 6-1. Tak czy owak, piłkarsko zaliczyliście deski i nie było z Legii wczoraj czego zbierać, bo tak naprawdę Legia to piłkarski papierowy tygrys. Do wiosny musicie uznać naszą piłkarską wyższość. Radomiak do rundy wiosennej jest lepszy od Legii i tyle w temacie.

odpowiedz
Moks - 01.08.2021 / 18:24, *.t-mobile.pl

@singspiel: O jakim Ty efekcie finalnym piszesz? Że niby zdobycie tytułu Mistrza Polski? Litości... To trofeum już jakiś czas temu się zdewaluowało nie stanowi większej wartości uwzględniając europejską piłkę nożną. Wszystko weryfikują eliminacje do europejskich pucharów, a w tych Legia bardzo słabo przędzie od lat, czego najlepszym przykładem Wasza dzika radość, że wyeliminowaliście taką "potęgę" jak Flora i awansowaliście do ligi biedy. W środę będzie kolejna weryfikacja w Chorwacji, bo jedna już wczoraj była u Nas, gdzie Nasi piłkarsko zmasakrowali Waszych.

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

@Moks: Na wsi już się wam głowach poprzekrecalo. To, że nie pojmujesz merytorycznych argumentów to norma na twojej szerokości geograficznej. Jednak argumenty jacy jesteście wielcy, to komedia w stylu disco polo futbol. Tak sędzia widział tylko faule w drugiej połowie. A Lukinias i Skibnicki sami sobie zrobili kuku. Idź głosić swoje mądrości na Żeromskiego. Z Gilewskim zawojujecie KM:)

odpowiedz
optymista - 31.07.2021 / 22:10, *.inetia.pl

Dymano Legie 4:0

odpowiedz
Jani - 31.07.2021 / 22:09, *.chello.pl

Z przebiegu meczu 5-1 dla Radomiaka. Slisz do rezerw. Nie ma środka pola i rozegrania. Pekhart nie istnieje.

odpowiedz
Mb - 31.07.2021 / 22:09, *..

Przegrywamy po słabej grze na stojaki z jakimś radomiakiem, a przed nami jeszcze bruk bet. Czy piłkarzyki naprawdę nie potrafią zrozumieć ze na pol gwizdka to w takich meczach nie ma po co wychodzić.

odpowiedz
Czarny76 - 31.07.2021 / 22:09, *.otenet.gr

No to zaczynamy…druga kolejka i pierwszy wpier...l.Brawo Wy

odpowiedz
MAKEN - 31.07.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

Można przegrać,jednak brutalność i poziom sędziowania to .... jak to mówią przybył i zwyciężył.

odpowiedz
Marcin - 31.07.2021 / 22:08, *.play-internet.pl

Ale obciach ! I jeszcze z nimi ! Zgoda ? Ha ha !

odpowiedz
Pacanów - 31.07.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

@Marian: Marian a ty które mają śro reprezentujesz? Mławę, Ciechanów a może Znkosxuli patrzy Warchoł

odpowiedz
Kibic - 31.07.2021 / 22:08, *.tpnet.pl

Wstyd, obraz nędzy, k****zgoda zgodą ale z beniaminkiem ja pie####le

odpowiedz
Wawa - 31.07.2021 / 22:07, *.chello.pl

Dramat
Czesio Won
Won

odpowiedz
Misiek75 - 31.07.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

Dramat, dno, nie da się tej ich gry opisać i jeszcze 2 czerwone kartki. Z taką grą nie da się nawet zremisować a co dopiero myśleć o wygranej. Dno, piach i kilo mułu. Dinamo nas rozjedzie w środę. To niby rotacje konieczne, to jest śmieszne. Slisz to chyba jakiś sabotaż. Dobranoc.

odpowiedz
Micha - 31.07.2021 / 22:07, *.interwan.pl

Ja się pytam, co to było?

odpowiedz
Łukasz - 31.07.2021 / 22:07, *.com.pl

Niestety, nie mamy czego szukać w Zagrzebiu.

odpowiedz
baskiLLLa - 31.07.2021 / 22:07, *.tpnet.pl

No nie ma co... Jest moc.

odpowiedz
DarekWWA - 31.07.2021 / 22:06, *.chello.pl

w głowie się nie mieści....

odpowiedz
lucho_83 - 31.07.2021 / 22:05, *.chello.pl

Legia - tragedia! Z taka gra nie mamy co szukać w Zagrzebiu... :-/

odpowiedz