Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com

Muci: Wszystko teraz w naszych rękach

Woytek, źródło: TVP Sport

- Moim marzeniem było tu wygrać, ale remis też jest ok. Wszystko rozstrzygnie się na naszym stadionie wypełnionym naszymi kibicami. Damy z siebie sto procent, by wygrać to spotkanie - powiedział po meczu Ernest Muci.

- Prawdę mówiąc, muszę jeszcze mocniej trenować, oczekuję od siebie więcej. Najważniejsze, by pomagać drużynie wygrywać mecze i dążyć do naszych celów.

- Uważam, że zagraliśmy dobrze, wygrywaliśmy pojedynki. W pierwszej połowie powinniśmy strzelić jedną bramkę. Na początku drugiej części straciliśmy gola, ale potem zagraliśmy bardzo dobrze aż do samego końca i teraz wszystko jest w naszych rękach.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
grzesiek - 06.08.2021 / 14:54, *.centertel.pl

Ernest you are the one of the Legia who can shoot from the front of panalty area. Please teach your colleagues how do it. Hehhehwhw
Thank you.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.08.2021 / 13:36, *.play-internet.pl

Śpieszmy się cieszyć z dobrych piłkarzy w Legii,bo ...........tak szybko odchodzą.

odpowiedz
Trampek - 06.08.2021 / 13:24, *.125.105

W tym piłkarzu tkwią duże możliwości. Mimo młodego wieku - jest myślącym boiskowo zawodnikiem, nie źle wyszkolonym technicznie , przy tym potrawfiący skutecznie uderzyć z dystansu - nie zawsze w sprzyjających okolicznościach. Już dziś włodarze LEGII powinni zaproponować, nowa korzystniejszą umowę - aby zarówno LEGIA jak i Ernest Muci finansowo zyskali jak najwięcej. Jeżeli trafi na swojej drodze piłkarskiej właściwych ludzi - to Ernest Muci może stać się piłkarzem dużego formatu, na czym skorzystac mogą zarówno LEGIA jak i on.

odpowiedz
MarioL - 06.08.2021 / 12:52, *.wanadoo.fr

Muci jest jedyny,który potrafi celnie strzelić z dystansu.

odpowiedz
Marek - 06.08.2021 / 10:41, *.orange.pl

Podoba mi się ten gość. Skromny, pracowity, nie ściemnia, nie gwiazdorzy. Nie ukrywa też, że jest w Legii tylko po to, by zapracować na transfer do mocniejszego klubu. I pewnie przy pierwszej okazji będzie chciał odjeść.

Mimo wszystko to i tak lepsza polityka transferowa. Powinniśmy brać młodych ambitnych graczy i wypychać się za dobre pieniądze. Kiedyś trzymaliśmy na siłę Kopczyńskiego czy Borysiuka tylko dlatego, że wychowankami, tymczasem Muci w dwóch meczach dał Legii więcej punktów niż wyżej wymienieni przez cały czas gry w Legii.

odpowiedz
Tako - 05.08.2021 / 13:50, *.tpnet.pl

Młody człowiek , a może ... Brawo Ernest , zupełnie jak Kazimierz i Leszek , wspaniali strzelcy ( L ) .

odpowiedz
singspiel - 05.08.2021 / 16:23, *.atman.pl

@Tako: to samo pomyślałem, typowa "kaczka"

odpowiedz
(L)egia - 05.08.2021 / 10:45, *.46.13

Ale sobie pierdyknął Ernest!

odpowiedz
miron - 05.08.2021 / 08:24, *.jmdi.pl

Brawo Ernest masz ułożoną nogę poproszę o powtórkę w Warszawie.

odpowiedz
GG - 05.08.2021 / 03:19, *.plus.pl

Muszę jeszcze mocniej trenować? Czyli wcześniej nie trenował na takim poziomie na jakim powinien lub teraz będzie trenował za intensywnie

odpowiedz
Zyga - 05.08.2021 / 08:49, *.plus.pl

@GG: nie filozuj.

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 00:34, *.tpnet.pl

No brawo!!! Zaj...ł konkretnie, trzeba przyznać.

odpowiedz
Maciej - 04.08.2021 / 23:19, *.plus.pl

Wszyscy zagrali dobrze. Po tym meczu Dynamo może się cieszyć że nie jest w plecy. Bo Legia miała dobre szanse. Oni też. Ale Legia pokazała najlepsza swoją stronę. Brawo dla trenera za taktykę,a dla zawodników za jej realizację. To był dużo silniejszy rywal i jest nadal. Tak samo a nawet lepiej trzeba zagrać za tydzień.

odpowiedz
A niech mnie piorun trzasnie - 04.08.2021 / 23:09, *.chello.pl

Gdyby nie Muci bylibyśmy w czarnej dupie. BRAWO MUCI !!!

odpowiedz
Kader - 04.08.2021 / 23:02, *..

W końcu po tylu latach niemocy ktoś próbuje szans z dystansu. Ale jak wchodzi taki zawodnik z ułożoną stopą jak Muci, to muci po prostu muci trafić… przepraszam :) musi trafić ;)

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 04.08.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

jeszcze zeby Emreli strzelal z pierwszej pilki mial okazje po zgubieniu obrony napastnicy musza strzelac by bramkarz mial okazje popelnic blad a tak za dlugie rozgrywanie i brak zaskoczenia co pokazal Muci

odpowiedz
Decyzje zdecydowane - 05.08.2021 / 13:41, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: Racja , za długo rozgrywane są akcje , trzeba strzelać częściej , szybciej i z każdej pozycji . Tak jak Ernest .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.08.2021 / 14:22, *.vectranet.pl

@Decyzje zdecydowane: szkoda ze Emreli nie walnol z pierwszej pily bo smiem twierdzic ze bysmy wygrali ten mecz a i Emreli by nabral pewnosci siebie troszke inny mecz bysmy ogladali pilkarze dinama mieli by go na uwadze wiecej swobody dla Lopeza i Luqiniasa mysle ze Czesio zwroci na to uwage by zawodnicy starali sie walic na brame jak sie uwolnia gdyz kolejne ruszenie pilki powoduje wysuniecie sie bramkarza ktory zamyka pole bramkowe i pozostaje podanie lub miniecie bramkarza
szybsze reakcjie pilkarzy musza byc kontakt na miniecie uwolnienie sie i strzał Emreli chyba chce byc jak Luqinias i Martins ale musi zrozumiec ze takich pilkarzy juz mamy i potrzebny nam snajper co walnie z kazdej pozycji :D

odpowiedz
kibic - 04.08.2021 / 22:59, *.206.70

Aż boję się przyznać, że tak samo jak jest dobry piłkarsko jest mądry poza boiskiem. To może być naprawdę bardzo dobry piłkarz.

odpowiedz
PLBBOY - 04.08.2021 / 22:58, *.inetia.pl

Muszę bardzo przeprosić Ernesta za to, że chciałem go wysyłać na wypożyczenie do pierwszej ligi by tam okrzepł. Myliłem się bardzo.

odpowiedz
Ernest Hammer leg - 04.08.2021 / 22:50, *.getfiber.pl

podoba się że znajdujesz miejsce i strzelasz sprzed pola karnego, brawo ,, w Legii tego brakowało do tej pory

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2021 / 22:44, *.orange.pl

Ale Ty mnie bracie dzisiaj zaimponowałeś. Gość wszedł, pierdnął z bykowca i weszła piękna dżanga. Gratulacje Muci.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 04.08.2021 / 22:36, *.vectranet.pl

Brawo Ernest !!!! podbudowaleś rewanz nadal jest nadzieja na awans !!

odpowiedz
As - 04.08.2021 / 22:30, *.jmdi.pl

Brawo Ernest , wyglądasz na piłkarz , bramka kopia poprzedniej

odpowiedz