fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Wissa Szczuczyn 0-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała 0-0 na wyjeździe z Wissą Szczuczyn. Spotkanie odbywało się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, murawa była bardzo nasiąknięta wodą.

Kolejny mecz podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w sobotę, 25 września o godzinie 11:00 w Legia Training Center. Rywalem będzie zespół Unii Skierniewice.

III liga: Wissa Szczuczyn 0-0 Legia II Warszawa

Legia II: Miszta – Astiz, Noiszewski, Konik (81' Gomes) – Nawotka, Ciepiela (75' Skwierczyński), Kisiel, Widejko – Włodarczyk, Kamiński (57' Ciach), Kostorz

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
(L) eon - 20.09.2021 / 00:46, *.inetia.pl

No, taki remis to jak wygrana;)

odpowiedz
Szymon - 19.09.2021 / 04:58, *.chello.pl

Ręce same składają się do oklasków. Bravo

odpowiedz
Kibic - 19.09.2021 / 00:31, *.centertel.pl

Hi.jz nimi..Bzura Chodaków zagrałaby lepiej.ale tam kasy brak..I hu.j kładą na IV Ligę

odpowiedz
Max - 18.09.2021 / 20:41, *.tpnet.pl

Kisiel tregedia. Nawotka jak zawsze bez wiary. Wlodar szkoda gadać. Pytanie. Gdzie jest Derlatka? Czy on ma grać tylko w sparingach i tam zdobywać bramki i robić asysty? Dziwne. Gdzie jest Niski? Czyżby,, legia,, chciała mu pokazać gdzie jest jego miejsce potym jak nie chce przedłużyć umowy?

odpowiedz
c u L t - 18.09.2021 / 20:00, *.50.53

TO NIE MA SENSU, REZERWY POWINNY BYĆ POD PATRONATEM CESIA I TYLE W TEMACIE..

odpowiedz
Cyniek - 18.09.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

To tylko pokazuje jakich mamy zmienników w jedynce

odpowiedz
Adam - 18.09.2021 / 19:35, *.chello.pl

W chyba ostatnim numerze Piłki Nożnej był artykuł o Wissie. Ich cel? Utrzymanie, otwarcie o tym mówią. Chyba wszyscy piłkarze normalnie pracują (na pewno większość), a gra w Wissie to 'zajęcie dodatkowe'. Różnicę między IV, a III ligą nazywają dużym przeskokiem i zderzeniem z rzeczywistością.

Z drugiej strony są rezerwy Legii, w których (proszę poprawcie mnie jeżeli napiszę nieprawdę) wszyscy piłkarze są zawodowi, nie muszą jeździć na trening zmęczeni po pracy, mają ładny i funkcjonalny ośrodek do trenowania.

Hmmmm.

odpowiedz
Rikki - 18.09.2021 / 19:32, *.play-internet.pl

Jednak nasze asiory dodają wiary tym niby słabszym i nie chcą ich zbytnio ranić . To towarzycho powinno się jak najszybciej rozgonić ,to zakala dla klubu.

odpowiedz
niekumaty - 18.09.2021 / 18:50, *.chello.pl

Szczuczyn to trzy i pół tysięczne miasteczko - wieś i się nie udało.....zdolne mamy te rezerwy..........z czwartego poziomu nie możemy się wygramolić...szkoda kasy na te beztalencia......Szkolić juniorów i wprowadzać do jedynki, a innych wypożyczać.........najlepiej to rozwiązać tą dwójkę...........niech już więcej wstydu nam nie przynoszą...........

odpowiedz
Władeczek - 18.09.2021 / 18:24, *.chello.pl

Wstyd, wstyd...............Dawać na mecze wyjazdowe całą jedynkę to może się uda zdobyć trzy punkty...............więcej żelu i kasy chłopaki to i zwycięstwa będą.......

odpowiedz
Hhhh - 18.09.2021 / 18:12, *.chello.pl

Po co ten astiz?
Oddali za darmo Warchoła a ten ogór gra

odpowiedz
Aaab - 18.09.2021 / 18:58, *.t-mobile.pl

@Hhhh: wydaje mi się ze to i tak inna pozycja, ale mogę się mylić

odpowiedz
Adam - 18.09.2021 / 19:40, *.chello.pl

@Hhhh: Ale po co w meczu, czy po co w ogóle?

odpowiedz
12 kufli - 18.09.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Adam: a po to żeby młodym ktoś podpowiadał. Zresztą z tego co widziałem to on jakiś poziom wciąż trzyma. W przeciwieństwie do młodzieży

odpowiedz
Adam - 18.09.2021 / 21:12, *.chello.pl

@12 kufli: Ja wiem czemu on tam jest. Po prostu chciałem się dowiedzieć od kolegi hhhhh o co dokładnie pyta.

odpowiedz
Zealley - 18.09.2021 / 18:08, *.chello.pl

kolejny sukces na jakiejś tam wiosce

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 18.09.2021 / 19:14, *.plus.pl

@Zealley: dokładnie, dobrze że nie przegrali.

odpowiedz