fot. Mishka / Legionisci.com

Przemarsz kibiców przed meczem ze Stalą

Redakcja

Przed niedzielnym meczem ze Stalą Mielec, na który prowadzona jest mobilizacja fanklubów Legii Warszawa w całej Polsce, odbędzie się przemarsz kibiców na stadion. Zbiórka zaplanowana została w Źródełku o godzinie 16:00. Zapraszamy wszystkich!

Początek meczu Legia Warszawa - Stal Mielec zaplanowano na godzinę 17:30. Cały czas można kupować bilety na to spotkanie.

Nieznani Sprawcy zapraszają

Drodzy Kibice!

Znowu się udało. Znowu zrobiliśmy swoje i znowu Legia w pucharach zaprezentowała się jak należy. Pełny stadion, oprawa z piro, elegancki doping. Zabawa lepsza niż u cioci na imieninach. O to chodzi! Oczywiście szkoda, że przegraliśmy. Jednak jeśli myśleliście, że Legia będzie wygrywała mecze z liderem Serie A, to pewnie gdy się obudziliście to poduszka była obśliniona.

Teraz czas szybko Neapol zamienić na Mielec. Nawet zwykło się mówić, że Mielec jest Neapolem północy. Przed nami niedzielny mecz. Wielka mobilizacja naszych fan klubów, które jadą do Warszawy w zajebistej liczbie. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, ten mecz to ma być święto!

Mamy się zajebiście bawić. Dzieciaki, które przyjdą na ten mecz z przeróżnych miast i miasteczek mają zapamiętać ten wieczór i chcieć tu wracać.

Na dobry początek widzimy się w Źródełku o godzinie 16:00.

Przemarszem ruszymy na stadion. Zapraszamy nie tylko fan kluby, ale też wszystkie grupy, dzielnice i każdego kibica Legii. Będzie miło.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 06.11.2021 / 22:47, *.play-internet.pl

A następny przemarsz proponuje zrobić spod.....Sportbaru....

odpowiedz
SZACUN LEEEGIIIOOO! - 06.11.2021 / 23:30, *..

@FOREVER LEGIA : IDŻ DO DOMU... NIE POWIEMYYY ...,,,,,,,...........NIKOOOMUUUU....

odpowiedz
Na kolana - 06.11.2021 / 22:13, *.vectranet.pl

Janusz Gol Alez Alez Alez

odpowiedz
Vip - 06.11.2021 / 20:34, *.icpnet.pl

Musimy w tabeli Warte wyprzedzić

odpowiedz
Michał - 06.11.2021 / 20:12, *.plus.pl

Uczcie się wygrywać od Juventusu. Też grają piach ale 1:0 jak trzeba to wygrywają. Jutro tylko zwycięstwo ukochana ma LEGIO WARSZAWA!!!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 06.11.2021 / 20:02, *.orange.pl

Spojrzałem dzisiaj na tabele naszej ligi dawno tego nie robiłem, aż zbladłem i słabo mi się zrobiło.
Od meczu ze Stalą musza wygrywać wszystko do końca rundy... albo będzie katastrofa na zimę.

odpowiedz
StasioPerkoz - 06.11.2021 / 19:55, *.vectranet.pl

Przemarsz ?! Ze Źródełka???? Chyba na miękkich nogach będą szli przez półtorej godziny te 200 metrów . Śmiechłem normalnie.

odpowiedz
O(L) af - 06.11.2021 / 21:43, *.aster.pl

@StasioPerkoz: Spoko, ten, jak mu tam, pierd Bąk będzie prowadził. Hehe

odpowiedz
P.s - 06.11.2021 / 19:46, *.play-internet.pl

Marsz równości jedyny Marsz jaki nam potrzeba to w górę tabeli

odpowiedz
Ixi - 06.11.2021 / 17:10, *..

Był niedawno u nas dobry grajek zwał się Remy i niestety zniszczył go jeden klub ze striptizem teraz tuła się gdzieś w Azji aby inne gwiazdy europejskiej piłki nie poszły tą droga.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.11.2021 / 19:08, *.play-internet.pl

@Ixi: A bo widzisz,te "wszystkie dobre grajki" to są gwiazdami,ale tylko i wyłącznie w naszej eksraklasie.Wymień chociaź jedno nazwisko piłkarza,który po odejściu z Legii,gra w miarę regularnie w nowym klubie.A przecież od tych koszmarnych 5 lat kilkunastu zawodników od nas odeszło,a kilku z nich miały przecież w naszej lidze,a przede wszystkim w ustach naszego prezesa,status megagwiazdy,która zamiecie ligę.Właściwie taka sytuacja sama się komentuje,więc nie ma co strzępić ryja.

odpowiedz
Paweł - 06.11.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA : Vadis, Szymański, Prilo, Niezgoda, Nikolić

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.11.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

@Paweł: Nooooo,kariery porobili,że hoho.Prijovič gdzieś na Antypodach w piłkę gra z kangurami,Nikolič wrócił na Węgry,pewnie się szykuje na piłkarską emeryturę,Niezgoda też przecież w tym M.L.S.to raczej rekreacyjnie (ale za jakie pieniądze) kopie sobie piłeczkę.Co do Szymańskiego,to niby w lidze Rosyjskiej jego zespół jest na chyba 3 miejscu,ale nie wiem,czy akurat Sebix jest tam podstawowym zawodnikiem.Jedynie to Vadis (z tych co wymieniłeś) z powodzeniem gra w tej Brugii,ale akurat V.V.O.to był jedyny transfer do Legii,który robił megaróżnicę A o pozostałych "wymiataczach" pokroju Carlitos,Juranovič,czy inny Novikovas,słuch zaginął.Taką to mamy mocną ligę-u nas są macherem,a za granicą zerem.

odpowiedz
Michu - 07.11.2021 / 00:56, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : co t chlopie pitolisz?! Lekow nie wziales?

odpowiedz
Daro - 07.11.2021 / 10:10, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : Masz rację. Wyjazd i od razu ława.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2021 / 13:36, *.play-internet.pl

@Daro.Nie rozumiem,po co tak się "promują"w tych europucharach (z marnym skutkiem zazwyczaj),żeby wyjechać za granicę,a jak już im się uda,to się okazuje,że tam rozgrzewka przed treningiem jest bardziej intensywna,niż u nas tempo niejednego meczu.Po drugim treningu mają dość,a po trzecim pojawiają się urazy typu;Nadciągnięcia,naderwania,skręcenia i masę innych,wynikających ze zbyt dużych obciążen,uszkodzeń.Tu,w Legii mają zajebistą fuchę,bo i kasa dobra,robić nie trzeba,treningi swoją intensywnością,bardziej przypominają rehabilitację człowieka po wypadku,lub zabiegi dla seniorów w sanatorium,niż zajęcia zawodowców,którzy ze sportem "wyczynowym" mają codziennie doczynienia,a na wyniki meczów każdy,łącznie z właścicielem,ma wywaloną torbę.A-bym zapomniał,że jeszcze na...ać się moźna bez większych konsekwencji.I nie to,żebym był za tym,żeby te chlory tkwiły w Legii w nieskończoność,tylko podejrzewam,że niecwszyscy z noch są

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2021 / 14:22, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA : ......nie wszyscy z nich są sprawni umysłowo,bo zamieniać "plażę" w Legii na tyrkę za granicą nikt w miarę rozsądny by nie zamieniał.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.11.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

Kurde,jakieś rozdwojenie jaźni macie.Na meczu z Pogonią pocisk przez cały mecz-od tamtej pory nic się nie zmieniło,bo przecież "nikt nie wypyertolił z Legii",a na meczu ze Stalą......doping przez cały mecz,z nieśmiertelnym "nieeeeee pooooooddawaaaaaaj się......"na czele.I tak jak mówiłem,cały ten protest kręcony był za przyzwoleniem,a może i na zamówienie niejakiego Dariusza M.

odpowiedz
Nie wiesz czemu? - 06.11.2021 / 17:15, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : Mioduski sypnął kasiorką

odpowiedz
MOKOTÓW - 06.11.2021 / 21:40, *.aster.pl

@FOREVER LEGIA Tak, tego już słuchać się nie da, ile można,. Podobnie jak o tej, jak to było? Na szczęście ledwo pamiętam ale było coś o moja praca rodzina i coś takiego żałosnego. Żal.

odpowiedz
Adaś - 06.11.2021 / 15:51, *.tpnet.pl

Powodzenia na bramkach potem....

odpowiedz
antek - 06.11.2021 / 11:44, *.play-internet.pl

strasznie k....................... daleko spod zrudła po stadion każdy mecz tak się idzie
Przynajmniej ĄNKA na piwie zarobi
Dawć z placu Konstytucji albo z ronda jazdy
chyba że trzaskowski zabroni

odpowiedz
L - 06.11.2021 / 15:02, *.autocom.pl

@antek: dawaj najpierw ortografię potrenuj, to będzie przemarsz z placu.

odpowiedz
Woot - 06.11.2021 / 16:18, *.orange.pl

@antek: he?

odpowiedz
Kokos - 06.11.2021 / 10:11, *.chello.pl

Oby Mielec nie był Neapolem północy bo kolejny wpier*** jest ponad siły nawet tych ortodoksyjnych wyznawców potęgi naszego klubu.

odpowiedz
hajdukL - 06.11.2021 / 08:13, *.77.242

W dziwnych czasach żyć przyszło...

odpowiedz
Juri - 06.11.2021 / 04:33, *.centertel.pl

11.11.2021 Marsz Niepodległości .

odpowiedz
Franco - 06.11.2021 / 20:13, *.4web.pl

@Juri: na zakazie smakuje najlepiej...

odpowiedz
Micha(L) - 06.11.2021 / 02:52, *.chello.pl

padłem...

odpowiedz
300 METRÓW RADOŚCI , DUMY, KIBICÓW WARSZAWY! - 06.11.2021 / 00:36, *..

300 METRÓW WYSTARCZY ABY PRZEMARSZ BYŁ ELEGANCKI, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POSIADACZY BILETOW ATMOSFERA BĘDZIE NAPEWNO GORĄCA

odpowiedz
Ginka - 05.11.2021 / 23:59, *.chello.pl

Kibice powinni pomaszerować zwartą grupą pod dom miodowego. A tam - do białego rana, z przerwą na mecz - koncert kociej muzyki, jak kto woli na dwa świerszcze. Być może osiągnęliby jako taki efekt. Refleksja, strach, opamiętanie szaleńca...

odpowiedz
Michu - 05.11.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Wielki przemarsz... 300 metrow... dzieciaki beda to co kolejny roast? Czy jednak juz odpuszczamy i jedziemy po 30 minut w kazdej polowie "nie poddawaj sie"?

odpowiedz
SEBO(L) - 06.11.2021 / 06:24, *.centertel.pl

@Michu: 300 ? To chyba w ruskich metrach trzeba liczyć...

odpowiedz
Pl - 05.11.2021 / 22:19, *.net.pl

Super pomysł i akcja! Brawo :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.11.2021 / 22:00, *.orange.pl

Proponuję jeszcze opić akonto zdobycie Mistrza w tym sezonie...I za zdrowie Dariusza, do dna....

odpowiedz
Cyniek - 06.11.2021 / 05:27, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: dokładnie

odpowiedz
Ktos - 05.11.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Lepiej przełożyć ten przemarsz na 11 Listopada będzie się działo będzie zabawa

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.11.2021 / 16:22, *.play-internet.pl

@Ktos: Jutro to taka rozgrzewka przed 11.11

odpowiedz
Legła legia - 05.11.2021 / 21:48, *.centertel.pl

Nie jestem fanem Legii ale chcę wam powiedzieć że powinniście masz ich piłkarze wystrzelać po ryjach kiedy i jak oni mają grać skoro włóczą się po klubach piją ćpają i bawią się do upadłego a później na drugi dzień nawet siły nie mają żeby pobiegać często ich widzę w klubach w Warszawie informacja albo prośba do wszystkich legionistów którzy stoją na bramkach nie wpuszczę ci ich to dyskotek to może zaczną lepiej grać

odpowiedz
Sebo(L) - 06.11.2021 / 06:19, *.centertel.pl

@Legła legia: skoro ich tak często widujesz w klubach zaćpanych i zapitych to wystarczy wyjąć telefon i porobić foty. Te na pewno odkupi każdy portal i z chęcią je zamieści. Bo na razie z tymi balangami piłkarzy Legii to jest jak z Yeti. Niby ktoś to widział ale konkretnych dowodów brak.

odpowiedz
Odp - 06.11.2021 / 08:01, *.lunet.eu

@Legła legia: a co szanowny niekolega porabia w tych nocnych klubach?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.11.2021 / 08:55, *.play-internet.pl

@Legła legia: Pelno tu takich kretow jak ty.

odpowiedz
L - 06.11.2021 / 15:06, *.autocom.pl

@Sebo(L) : ta i jak ten ostatni bedzie robil fotki Emreliemu jak pije alkohol tylko PECHOWO uda mu sie zrobic fotke tylko jak placi karta przy barze? :d

odpowiedz
L - 06.11.2021 / 15:06, *.autocom.pl

@Legła legia: no patrz, a pilkarze lecha nie dosc ze pija to jeszcze pijani jezdza samochodem i są pierwsi w tabeli.

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 07.11.2021 / 21:10, *.tpnet.pl

@Legła legia: Spieprzaj dziadu !

odpowiedz
(L)eon - 05.11.2021 / 21:02, *.plus.pl

Dopóki będziecie kasę nabijać kudlatemu nic się nie zmieni.

odpowiedz
Kibic - 05.11.2021 / 20:16, *.84.166

Super inicjatywa!

odpowiedz
UUUKOOOCHAAANAA!MAAA! - 05.11.2021 / 19:56, *..

TEN PRZEMARSZ POWINIEN BYĆ ZAWSZE PRZED MECZEM, I CHOĆ Z KAPITANEM DRUŻYNY A NAJLEPIEJ Z CAŁĄ DRUŻYNĄ! TO BY WRESZCIE ZROZUMIELI ŻE GRA W LEGII TO COŚ WIĘCE MA NAJLEPSZYCH KIBICÓW I NIE TYLKO W KRAJU...

odpowiedz
Eeetam - 05.11.2021 / 19:49, *.jmdi.pl

Trzeba mieć coś z głową żeby na taką padake chodzić

odpowiedz
cbuuul - 05.11.2021 / 22:42, *.vectranet.pl

@Eeetam: tym sie rozni kibic od kibica sukcesu/netowego napinacza

odpowiedz
V - 05.11.2021 / 23:16, *.centertel.pl

@Eeetam: Nie przeczytałem tu nic mądrzejszego.

odpowiedz
Pasterz zie(L)onej krainy - 05.11.2021 / 23:27, *.inetia.pl

@Eeetam: Jak akceptujesz ta padake to twoja sprawa , i popierasz granie tych ludzi w koszulkach Legi.Jak już porażka nie wpływ A na ludzi negatywnie,a jest normalna rzeczą, to już naprawdę jest coś nie tak .

odpowiedz
L - 06.11.2021 / 15:09, *.autocom.pl

@Eeetam: trzeba miec cos z glowa zeby wchodzic na kibicowskie strony legijne i pisac, ze kibic nie powinien chodzic na mecze swojej druzyny.

odpowiedz
St.anger - 07.11.2021 / 16:29, *.tpnet.pl

@Eeetam: rozpal kominek , załóż kapcie i przełącz tv na "trudne sprawy"

odpowiedz
KudlatyNaDwaBaty - 05.11.2021 / 19:26, *.chello.pl

Slabo to widze obstawiam 9k na meczu

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.11.2021 / 06:16, *.plus.pl

@KudlatyNaDwaBaty: Będzie 11k bo dzieciaki przyjadą.

odpowiedz
Pablo33 - 05.11.2021 / 19:18, *.weserve.nl

I o to chodzi, trzeba się dobrze bawić, śmiać i cieszyć - to nie gwarantuje wyników drużyny, ale ZAWSZE je wspomaga. A kibice jak już napisano, właśnie kiedy jest dobra zabawa i atmosfera, chętnie wracają i wspierają drużynę.

odpowiedz
Ktos - 05.11.2021 / 19:14, *.play-internet.pl

Marsz pogrzebowy na poczatku powinna byc trumna kudlatego

odpowiedz
Razem wszyscy - 05.11.2021 / 19:55, *.tpnet.pl

@Ktos: Niee , on też jest naszym bratem . Niech będzie zdrowy . Niech po prostu myśli bardziej konstruktywnie i mniej chaotycznie . Niech więcej widzi .

odpowiedz
Semper Fi - 06.11.2021 / 15:43, *.play-internet.pl

@Razem wszyscy: Dobrze powiedziane. Nie ma ludzi idealnych, ale sa szybko sie uczacy.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 05.11.2021 / 19:03, *.plus.pl

1,5 godz. przed meczem zbiórka - szlugi, piwko, przemowa - przejście pod kasy, a później zator na bramkach i wejście w trakcie meczu zamiast być przed pierwszym gwizdkiem - logistyka znów kuleje

odpowiedz
WSZYSCY!CAŁY!STADION!Z!NAMI! - 05.11.2021 / 18:24, *..

FAJNIE BY BYŁO ABY BYLI WSZYSCY !CAŁY STADION RUSZA W KRÓTKĄ ALE JAK GORĄCĄ TRASE!FANATYKÓW!LEEGII!WAAARSZAAAWA! MOŻNA ZARZĄD I DRUŻYNE ZAPROSIĆ!CIEKAWE ..JAK BY PRZODEM SZLI Z NAMI PIŁKARZE A POTEM RAZEM NA STAGION MY TRYBUNY ONI MURAWA!ZJEDNOCZY!NAS!JEDNA!SPRAWA!LEGIA!WARSZAWA! ZGODA BUDUJE, NIEZGODA NISZCZY...

odpowiedz
Hautausmaa - 05.11.2021 / 19:45, *.chello.pl

@WSZYSCY!CAŁY!STADION!Z!NAMI!: Akurat Niezgoda niszczył rywali, więc to nie było złe.

odpowiedz
Andrzej - 05.11.2021 / 19:47, *.tpnet.pl

@WSZYSCY!CAŁY!STADION!Z!NAMI!: Racja brachu ( L ) . Ps. Podobno Jarek już wyzdrowiał i gra , w Ameryce . Żeby i Bartek Kapustka szybko się wyleczył .

odpowiedz
Sarcastico. - 05.11.2021 / 18:11, *.inetia.pl

KIBICE to jedyna wartość tego klubu obecnie.

odpowiedz
Alan - 05.11.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

I bardzo dobrze wkoncu robimy to co Polska robi od wielu lat, lepiej późno niż wcale No i cieszy wkoncu szacunek do mniejszych miast i miasteczek w których jak wszyscy wiemy Legia ma wielu kibiców, fajnie ze NS wyciągają wnioski.

odpowiedz