Jakub Kwiatkowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 35. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1-0. Do przerwy bramki nie padły. 4 czerwca o godzinie 12:00 legioniści podejmą w LTC zespół KS Kutno.

W 8. minucie obok bramki uderzał Dawid Dzięgielewski. Kilka minut później Jakub Kwiatkowski wyprzedził jednego z zawodników gospodarzy i był bliski zdobycia pierwszej bramki, jednak ta sztuka się nie udała. W odpowiedzi niecelny strzał oddał piłkarz Sokoła. W 17. minucie efektownie uderzał z lewej strony w okienko Kacper Skwierczyński. Niestety, nieco się pomylił. W 23. minucie z powodu urazu musiał opuścić Filip Laskowski. W 35. minucie bliski pokonania bramkarza był Kacper Skwierczyński, ale ta akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym. 2 minuty później doskonałą okazję zmarnował Dawid Dzięgielewski.

Trenerzy obydwu zespołów nie zdecydowali się na dokonanie w przerwie zmian w składach. W 61. minucie tuż przed polem karnym faulowany był Krzysztof Wojciechowski. Jakub Trojanowski dobrze obronił jednak uderzenie Dawida Pękały. W 70. minucie legioniści mieli kolejną szansę na zmianę wyniku, ale i tym razem strzał był niecelny. Od 70. minuty Legia grała w przewadze jednego zawodnika po tym, jak Jakub Mamełka został ukarany drugą żółtą kartką w tym spotkaniu. W 77. minucie bramkę dla stołecznego zespołu zdobył Jakub Kwiatkowski.

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 (0-0) Legia II Warszawa
77' Jakub Kwiatkowski

Legia II: 1. Jakub Trojanowski - 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik, 5. Bartosz Widejko, 19. Jakub Kwiatkowski, 6. Filip Laskowski (23' 26. Kacper Wnorowski), 14. Kacper Gościniarek, 3. Jakub Czajkowski (63' 8. Marcel Krajewski), 7. Dawid Dzięgielewski (63' 24. Maddox Sobociński), 9. Jordan Majchrzak (78' 11. Dawid Kiedrowicz), 21. Kacper Skwierczyński

żółte kartki: Jakub Mamełka - Filip Laskowski, Kacper Wnorowski, Kacper Skwierczyński
czerwona kartka: Jakub Mamełka (za 2 żółte)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
SF - 02.06.2022 / 08:39, *.tpnet.pl

Wciaz jest szansa o miejsce na podium to tez cos znaczy mimo braku awansu wiec walcz LEGIO II. !!!

odpowiedz
Olo - 02.06.2022 / 07:13, *.chello.pl

W gazie to akurat jest Polonia, odrobiła już kilka punktów do Legionovii...

odpowiedz
jkm - 02.06.2022 / 08:44, *.orange.pl

@Olo: Wypad czarnuchu na swoje forum. Nigdy nie wydostaniecie się z odmętów III ligi. Nasza w tym głowa. Tylko LEGIA!!! Jedno miasto jeden klub.

odpowiedz
Olo - 02.06.2022 / 10:58, *.chello.pl

@jkm: Bo napisałem po prostu fakt, to jestem "czarnuch"? :D Nie myślałeś, żeby zacząć leczyć się psychiatrycznie? :D

odpowiedz
N.Doig - 02.06.2022 / 13:14, *.chello.pl

@Olo:
chłopcy maja jakąś obsesję na punkcie Polonii - a nie skupiają się na własnym klubie

odpowiedz
Jamek - 01.06.2022 / 22:45, *.orange.pl

No cóż, nam nie udało się awansować w tym roku. Awans będzie w przyszłym. Najważniejsze, że Legionovia jest w gazie, i nie da się już wyprzedzić. Ma nawet komfort remisu z Polonią, chociaż z nimi wygra. Za rok my będziemy tak jak w tym katem ksp.

odpowiedz
oLaf - 02.06.2022 / 00:14, *.vectranet.pl

@Jamek: taaaak, no pasaran!!! Jest jakaś transmisja meczu Polonia-Legionovia??

odpowiedz
faken - 02.06.2022 / 11:44, *.246.20

@oLaf: na TVN style o 21.30

odpowiedz
Veart - 02.06.2022 / 13:16, *.chello.pl

@Jamek:
miejmy nadzieję że Polonia włoży Legionovii i awansuje
trochę wstyd dla stolicy żeby nie było kilku drużyn na wyższym poziomie

odpowiedz
Ja - 02.06.2022 / 20:32, *.vectranet.pl

@Veart: stop komentowaniu po jabolu.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 03.06.2022 / 23:44, *.aster.pl

@Veart:
W przypadku ich awansu będą 3 kluby z Wielkopolski...

Chyba, że rozwiązali klub, by przestać kontynuować tradycję Polonii-Groclin Dyskobolia...

odpowiedz
Olo - 04.06.2022 / 02:18, *.chello.pl

@Phoenix(L)k: Akurat tej Polonii Groclinowej-Wojciechowskiego, to już nie ma.

odpowiedz