fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzież na treningu, lekki uraz Miszty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening Legii rozpoczęła praca w siłowni, a po półgodzinie zawodnicy przenieśli się na boisko. Zajęcia trwały nieco ponad godzinę. W tym czasie legioniści mieli krótką rozgrzewkę, grali w dziada oraz pracowali nad elementami strzeleckimi i stałymi fragmentami gry.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

Z zespołem nie trenował Cezary Miszta, który dwa dni temu zderzył się z jednym z kolegów na treningu. - Czarek przeszedł badania i zdjęliśmy mu obciążenia treningowe. Liczymy na to, że będzie gotowy na mecz z Lechem - wyjaśnił Kosta Runjaić.

Miszta całe zajęcia pracował indywidualnie z Krzysztofem Dowhaniem, a jego miejsce między słupkami podczas treningu zajął Arkadiusz Malarz. Były bramkarz Legii pod koniec treningu rywalizował z Josue. Zawodnicy raz po raz dogryzali sobie zaczepnymi tekstami, które wywoływały sporo śmiechu wśród pozostałych. Portugalczyk zdecydowane częściej zmusił do kapitulacji "Malowanego", więc ten niechętnie musiał przyznać, iż dziś wyjątkowo był gorszy ;)Wszyscy pozostali zawodnicy są do dyspozycji Runjaicia. W czwartek z jedynką ćwiczyło czterech pilkarzy z trzecioligowych rezerw - Karol Noiszewski (środkowy obrońca), Kacper Wnorowski (środkowy obrońca), Jakub Czajkowski (lewy obrońca) i Jakub Trojanowski (bramkarz).

W piątek po treningu, który zaplanowano na godzinę 13:30, legioniści udadzą się do Poznania. Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę, 1 października o godzinie 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
fLoki - 29.09.2022 / 18:55, *.mm.pl

Ręcznik Miszta uraz żadna strata :)

odpowiedz
Biała Siła - 29.09.2022 / 19:27, *.vectranet.pl

@fLoki: Widzę ,że lubisz obrażać naszych piłkarzy ,

odpowiedz
fLoki - 29.09.2022 / 19:29, *.mm.pl

@Biała Siła: nie obrażam tylko stwierdzam fakt

odpowiedz
Biała Siła - 29.09.2022 / 20:54, *.vectranet.pl

@fLoki: Wiesz inaczej gdybyś napisał ,że jest słaby z tym mogę się zgodzić ,

odpowiedz
Arek - 29.09.2022 / 23:13, *.tpnet.pl

@fLoki: żadna strata to po Tobie dzbanie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.