fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

MŚ 2022: 8. dzień zmagań

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Po emocjach związanych z meczami w polskiej grupie na mistrzostwach świata 2022 przyszedł czas na zmagania w grupach E i F. Ciekawie zapowiada się spotkanie Hiszpanii z Niemcami. Hiszpanie w pierwszym meczu rozgromili Kostarykę 7-0 i pokazali sporo ładnego futbolu. Niemcy z kolei przegrali z Japonią i teraz muszą walczyć o przedłużenie nadziei na awans. W grupie F zmierzą się Belgia i Maroko, oraz Chorwacja z Kanadą.Niedziela 27.11.
godz. 11:00 Japonia - Kostaryka (grupa E)

godz. 14:00 Belgia - Maroko (grupa F)

godz. 17:00 Chorwacja - Kanada (grupa F)

godz. 20:00 Hiszpania - Niemcy (grupa E)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.