Makana Baku i Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót Baku i Johanssona

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Trenerze, może na tym boisku zagrajmy w niedzielę? - zaproponował jeszcze przed rozpoczęciem piątkowych zajęć Josue. Faktycznie nawet niepodgrzewane naturalne murawy w LTC wyglądają bardzo dobrze tej zimy. Zupełnie nieporównywalnie lepiej niż ta, na której przyjdzie legionistom rywalizować z Koroną Kielce.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć WoytkaW klubie zdają sobie sprawę z sytuacji i czynione są starania, by poprawić jej stan. Na ile podjęte kroki okażą się skuteczne przekonamy się w najbliższych dniach i tygodniach.

W treningu wzięło udział 22 zawodników z pola i 4 bramkarzy. W porównaniu z poprzednimi dniami do zajęć z pełnym obciążeniem wrócili Makana Baku i Mattias Johansson - obaj będą brani pod uwagę przez trenera do kadry meczowej. Nie ćwiczyli jedynie Blaz Kramer, Lindsay Rose i Jakub Jędrasik. To całkiem komfortowa sytuacja dla sztabu szkoleniowego, a na dniach do zespołu dołączy także Tomas Pekhart, któremu pozostało już tylko podpisanie przygotowanej umowy.

Po krótkiej rozgrzewce na zawodników czekały czysto piłkarskie zadania. Pod nieobecność Kosty Runjaicia trening poprowadzili asystenci - Aleksandar Rogić, Przemysław Małecki i Inaki Astiz. Głównym daniem dnia były interwałowe gierki na zwężonym boisku oraz akcje połączone ze sprintem. Po 75 minutach drużyna przeniosła się do siłowni w budynku LTC.

W piątek i sobotę zespół będzie trenował o godzinie 15, a w niedzielę o tej samej porze zmierzy się przy Łazienkowskiej 3 z Koroną Kielce. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie!

KURSY NA LEGIA - KORONA
FORTUNA:

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 27.01.2023 / 06:19, *.chello.pl

70 dni od zakończenia rundy,zima z niewielkimi opadami deszczu i śniegu ( w zimę naprawdę moja spodziewać się śniegu),a boisko jak w ... no,nie chcę obrażać innych lig. Wstyd,ktoś tym boiskiem zarządza,opiekuje się nim? Zawodnikom dochodzi nowa wymówka w razie niepowodzeń...

odpowiedz
Gdzie kucharek 6, tam nie ma co jeść,., - 26.01.2023 / 21:13, *.248.69

Po krótkiej rozgrzewce na zawodników czekały czysto piłkarskie zadania. Pod nieobecność Kosty Runjaicia trening poprowadzili asystenci - Aleksandar Rogić, Przemysław Małecki i Inaki Astiz. Głównym daniem dnia były interwałowe gierki na zwężonym boisku oraz akcje połączone ze sprintem. Po 75 minutach drużyna przeniosła się do siłowni w budynku LTC. .......,,,I tak z zarzâdzie i w akademii...kasa ucieka i nie ma postépòw

odpowiedz
Arek - 26.01.2023 / 22:52, *.tpnet.pl

@Gdzie kucharek 6, tam nie ma co jeść,.,: Tobie chyba też coś uciekło. Po naszemu da radę?

odpowiedz
LegiaFans - 26.01.2023 / 20:19, *.chello.pl

Wa(L)czyć Trenować Warszawa Musi Panować Ty(L)ko Zwycięstwo (L)

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.01.2023 / 17:25, *.214.95

Joha na PO, Yuri na LO , Maik - ŚO.

odpowiedz
Kibic - 26.01.2023 / 18:36, *.plus.pl

@majusL@legionista.com: trójką gramy nie ma LO i po :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.