fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: W sobotę wypełniamy trybuny o 16:50

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy apelują do wszystkich kibiców wybierających się na sobotnie spotkanie z Rakowem Częstochowa, by zajęli swoje miejsca na trybunach już o godzinie 16:50. Potrzebne jest to, by szykowana oprawa wyszła jak należy.

"Na sobotnim meczu z Rakowem planujemy oprawę. Jej powodzenie będzie zależało głównie od Was, a konkretnie od Waszego wcześniejszego niż zwykle przyjścia na stadion oraz uważnego słuchania komunikatów dotyczących samej oprawy. Głęboko wierzymy, że to co robimy na trybunach to Nasze wspólne dobro i duma. Dlatego pełni nadziei kierujemy do Was tę prośbę - 1.04 BĄDŹCIE NA WSZYSTKICH TRYBUNACH JUŻ O GODZINIE 16:50. Od samej rozgrzewki niech nasi piłkarze czują, gdzie są i co mają zrobić" - apelują Nieznani Sprawcy.

Osobom, które posiadają karnety, a na stadion nie wybierają się, przypominamy o możliwości przepisania miejsca na pojedyncze spotkanie.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.