REKLAMA

Underground Boxing Night 2 już w sobotę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sporym zainteresowaniem cieszy się druga edycja Underground Boxing Night, która odbędzie się na Forcie Bema już w najbliższą sobotę, 1 kwietnia. W ringu o wymiarach 3x3 metra, który będzie ogrodzony snopkami siana, będzie można zobaczyć kolegów z trybun przy Łazienkowskiej, a także z zaprzyjaźnionych ekip. Wydarzenie to inspirowane jest podziemnymi walkami, podczas których nikt nie może być pewien wygranej.

Jako, że wyprzedane zostały już wszystkie bilety na sobotnią galę, zachęcamy do zakupu dostępu do transmisji na żywo z tego wydarzenia w systemie PPV. Dostęp kosztuje tylko 19,99 zł i jego zakup możliwy jest TUTAJ.

Zwycięzca turnieju, w którym wezmą udział zawodnicy w kategorii do 91 kilogramów, wyjedzie na obóz sportowy do USA. Opiekę nad zawodnikiem będzie sprawował Andrzej Fonfara. Dodatkowo zaplanowano 4 bardzo emocjonujące extra fighty.

Uczestnicy drugiej edycji Underground Boxing Night: Mateusz "Bodzio" Grochowski, Adam Bylina, Hubert Łąkowski (LFC), Artur Kamiński, Adam Tutak, Hubert Krasuski, Piotr "Kliczko" Danelski, Marcin Majka. Uczestnicy extra fightów: Artur "Chuligan" Tomala, Dawid Rostek, Patryk Mielniczuk, Hubert Marcisz, Marcin Chraniuk (LFC), Michał Idziak (LFC), Mateusz "Shargi" Szargut i Krystian Bętkowski.

Początek zawodów w sobotę o godzinie 20:00.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jelonki - 31.03.2023 / 23:30, *.chello.pl

Marcin do Końca !!! Legia Warszawa !!! Inferno !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.