Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nawrocki: Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość

Redakcja, źródło: polsatsport.pl

- Nie było łatwo. Nie wygraliśmy tego trofeum przez 15 lat. Cieszymy się bardzo, mimo że zadecydowały rzuty karne. Nie czułem stresu, podchodząc do ostatniego rzutu karnego. Trzeba podejść spokojnie, poszukać rogu i tam uderzyć. Przy każdym rzucie karnym jest jakaś presja. Raków nie trafił, więc mieliśmy jej mniej - powiedział po spotkaniu o Superpuchar Polski Maik Nawrocki.

- Bardzo dobrze wyglądaliśmy na obozie w Austrii. Teraz graliśmy z aktualnym mistrzem Polski. Nie było łatwo, tym bardziej, że graliśmy na wyjeździe. Mamy w tym sezonie bardzo dobrą ekipę.- Dużo rozmawiamy o tym, że stoper może wejść nawet na ostatnie 30 minut. Nie wiem, czy wszedłem wyłącznie dlatego, że Artur Jędrzejczyk doznał kontuzji. Grałem w poprzednim sezonie dużo spotkań, więc nie było z tym żadnych problemów.

- Skupiałem się tylko na tym meczu. Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość. Może teraz się coś wyjaśni w sprawie transferu, ale nie stresuję się tym.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.