Rafał Augustyniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Augustyniak: Graliśmy zbyt nonszalancko

Mikołaj Ciura, źródło: sport.tvp.pl

- Graliśmy zbyt nonszalancko od tyłu. Próbowaliśmy wertykalnych podań na 30-40 metrów, które Austriacy dobrze przewidywali i wykorzystywali w ofensywie, gdy my byliśmy otwarci. My też mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia gola. Bramka kontaktowa daje promyk nadziei i na pewno pojedziemy do Wiednia z podniesionymi głowami - powiedział po meczu z Austrią Wiedeń Rafał Augustyniak- Austria Wiedeń bardzo dobrze rozpoznała nasze słabe punkty. Czekali na rozgrywanie od tyłu i dalekie podania. Mieliśmy z tym problem. Mam nadzieję, że poprawimy to w tygodniu i na wyjeździe nie damy sobie strzelić tak łatwych goli.

- Zmiennicy dali powiew świeżości. Mamy szeroką kadrę i każdy chce grać. To było dzisiaj widać. Zmiennicy pokazali, że są w formie, że mogą grać nawet w wyjściowej "jedenastce". To na pewno cieszy. Popracujemy nad naszymi złymi stronami i mam nadzieję, że mecz w Austrii będzie wyglądać lepiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.