fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

NS: W czwartek wypełniamy stadion pół godziny przed meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy apelują do wszystkich kibiców, by w czwartek pojawili się na trybunach najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem spotkania, tj. o 18:15. Ma to związek z szykowaną oprawą meczu Ligi Konferencji Eiropy ze Zrinjskim Mostar.Drodzy Kibice!
Zacznijmy od spraw czysto praktycznych. Mamy do Was serdeczną prośbę:
jeśli lubicie oprawy, jeśli doceniacie naszą pracę, którą z uśmiechem na ustach mamy zaszczyt wykonywać dla Legii - pomóżcie nam! Poinformujcie siebie, swoich znajomych, swoje grupy i wszystkich innych, którzy wybierają się jutro na Łazienkowską 3! O czym? O oprawie.

Aby to, co szykujemy się udało, Żyleta musi być pełna już pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. WIDZIMY SIĘ O 18:15!

Zajmujemy miejsca na trybunie, nie stoimy ma antresoli, nie siedzimy nie wiadomo gdzie, nie pijemy piwka przy cateringu do 13 minuty meczu!
To ważne! Liczymy na Was!

A teraz sprawy bardziej duchowe niż praktyczne.
Wiecie o co gramy. Wiecie co musimy zrobić. Mamy wielką nadzieje, że jesteście sami z siebie na tyle zmobilizowani, że nie trzeba wygłaszać tu jakiejś płomiennej tyrady.
W pucharach jesteśmy nie do zatrzymania. Atmosfera jaką razem tworzymy na trybunach to jest kosmos. Razem, dla Legii, mamy to zrobić ponownie. Walczymy i jedziemy od samego początku do samego końca.
Do jutra! 18:15!!!

Nieznani Sprawcy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.