fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek

Emocjonujący turniej, nokaut, jedenastki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na drugim wtorkowym treningu byliśmy świadkami prawdziwej rywalizacji. Już na początku sztab szkoleniowy zapowiedział turniej czterech drużyn, co wywołało dodatkową ekscytację u piłkarzy. Zanim rozpoczęły się zajęcia, wybrane zostały cztery składy, które prezentowały się następująco:

A: Tobiasz - Kapuadi, Dias, Elitim, Muci, Rosołek
B: Kobylak - Burch (Ziółkowski), Wszołek, Augustyniak, Urbański, Pekhart
C: Zieliński - Pankov, Morishita, Rejczyk (Adkonis) Kapustka, Gual
D: Hładun - Jędrzejczyk, Kun, Ribeiro, Josue, Kramer

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć WoytkaPoczynaniom kolegów z boku przyglądał się Cezary Miszta, który na dniach zmieni klub.

Mecze rozgrywane były na dwóch przygotowanych placach. Jeden mecz trwał 3 minuty, rywalizowano każdy z każdym po 2 razy. Emocji było co nie miara, piłkarze nie odstawiali nóg, a czasami trzeszczały kości. Byliśmy też świadkami jednego nokautu, kiedy to po mocnym strzale z ostrego kąta Pawła Wszołka piłka zamiast polecieć w światło bramki, trafiła z bardzo bliskiej odległości w głowę trenera Dawida Golińskiego.

W turnieju zdecydowanie najlepsza okazała się ekipa C z Jakubem Zielińskim w bramce, która wygrała 4 z 6 gier. Drugie miejsce zajęła drużyna A, trzecie B, a czwarte D. Zwycięzcy oczywiście chętnie pozowali do zdjęć.

W ostatniej fazie treningu odbyła się gra 11 na 11 na połowie boiska. Tutaj też emocji nie brakowało, a o wygranej decydowała seria rzutów karnych. W ostatnich minutach na boisku zabrakło Josue, który ucierpiał w jednym ze starć i musiał mieć przyłożony lód do nogi. W środowy poranek piłkarze mają wolny, a na boisku spotkają się ponownie po południu.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.