Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Dziękuję za wszystko

Woytek, źródło: Instagram

Ernest Muci pożegnał się z Legią i kibicami za pośrednictwem Instagrama.

- Dziękuję za wszystko Legio. Jestem naprawdę dumny, że mogłem grać w największym klubie w Polsce. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom i wszystkim pracującym w klubie, z którymi spędziłem te 3 niesamowite lata oraz wszystkim kibicom Legii, którzy zawsze mnie wspierali - Mocno Legia! - napisał Albańczyk.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Kobisborsz - 15.02.2024 / 15:11, *.t-mobile.pl

Brać teraz Szmyta z Warty i Exposito ze Śląska i będzie dobrze

odpowiedz
Kobisborsz - 15.02.2024 / 15:06, *.t-mobile.pl

Ma dopiero 22 lata i spory potencjał
Jeżeli ominą go kontuzje to myślę że, jeszcze o nim usłyszymy

odpowiedz
Greesha - 11.02.2024 / 17:04, *.inetia.pl

Myślę,że wola była z obu stron. Dzięki i powodzenia. Oby ta kasa przyniosła jakieś pozytywy.

odpowiedz
Jimmy L - 11.02.2024 / 10:14, *.telefonica.de

Wszystko przed toba. Powodzenia. Szczegolne dzieki za mecz z Aston Villa.

odpowiedz
Obi - 11.02.2024 / 05:22, *.aster.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Rafał - 11.02.2024 / 03:27, *.chello.pl

Dziękujemy za wszystko!
Dużo zdrowia!

odpowiedz
PLK - 11.02.2024 / 01:43, *.plus.pl

@tekken (L): oby jego odejście nie okazało się fatalne w skutkach zarówno dla Legii jak i jego samego...

odpowiedz
Wolfik - 10.02.2024 / 23:43, *.chello.pl

Szkoda, że już odchodzi. Powodzenia i oby Twoja kariera rozwijała się pomyślnie i bez urazów.

odpowiedz
Pusia - 10.02.2024 / 22:33, *.vectranet.pl

Thank you bery much Ernest! Good luck and keep Legia in your remind forever!

odpowiedz
Kruszyna - 10.02.2024 / 21:41, *.orange.pl

Dzięki Ernest za te trzy lata ,powodzenia w dalszej drodze kariery.

odpowiedz
Rio - 10.02.2024 / 20:47, *.oxynet.pl

Dziękujemy za piękne gole.
Powodzenia

odpowiedz
tekken (L) - 10.02.2024 / 15:29, *.chello.pl

Dzięki Młóci

odpowiedz
Lostinnio - 10.02.2024 / 15:07, *.play-internet.pl

No to zobaczymy czy Legia kupi jakiegos napadziora jeszcze czy zostanie to co jest tak jak było jak sprzedali Nikolica i Prijovica ....

odpowiedz
Ju(L)ius - 10.02.2024 / 14:33, *.vectranet.pl

Przestańcie już tak słodko pierdzieć.... Co 7 mecz miał dobry, co 15 bardzo dobry... Od Legionisty więcej się wymaga... I jeszcze tyle kasy dali...?? Nara i krzyż na drogę!!

odpowiedz
Prażanin - 10.02.2024 / 16:51, *.plus.pl

@Ju(L)ius: ...do kogo Ty piszesz przestańcie słodko pierdziec paziu?Jak piszesz, że od Legionisty wymaga się więcej, to zacznij od siebie i nie obrażaj innych,....Muci jaki był taki był, ale potrafił zrobić różnice.....

odpowiedz
... - 10.02.2024 / 17:15, *.wtnet.de

@Ju(L)ius: obowiązkowo przekaż to Rosołkowi i innym. Ale z tresci twoich wypocin wynika,że jestes mega prosty chłop. Krzyż na drogę...

odpowiedz
Palma - 10.02.2024 / 20:45, *.t-mobile.pl

@Ju(L)ius: jesteś pustak i tyle w temacie

odpowiedz
Ju(L)ius - 11.02.2024 / 08:28, *.vectranet.pl

@Prażanin : Po pierwsze - pokaż w którym momencie kogoś obraziłem... Po drugie - to co ty napisałeś o nim, dokładnie oddaje to co ja napisałem, więc nie wiem o co ci chodzi....

odpowiedz
Ju(L)ius - 11.02.2024 / 08:32, *.vectranet.pl

@Palma: Za to ty wykazałeś się tym wpisem bogactwem umysłowym.....
I jeszcze oceniasz kogoś kogo nie znasz po dwóch zdaniach... Po co w ogóle dyskutować merytorycznie......???

odpowiedz
Ju(L)ius - 11.02.2024 / 08:40, *.vectranet.pl

@...: Ja tu mówię o Mucim... Nie wiem po co wyskakujesz z innymi.... Chcesz powiedzieć, że mam się cieszyć z każdego kto jest lepszy od Rosołka?? Jeżeli nie, to powiedz o co ci chodzi...
I jeżeli możesz, dokładnie napisz co w moich "wypocinach" wskazuje, że jestem prosty... Do tej pory myślałem, że właśnie ocenianie kogoś kogo nie znasz po dwóch zdaniach, jest przykładem indolencji intelektualnej....

odpowiedz
eduardo - 11.02.2024 / 13:05, *.toneticgroup.pl

@Ju(L)ius: kiedys sie wymagało wiecej faktycznie. Teraz wkłady przyzwyczaili ze 2-3 mecze są na dobrym poziomie, a reszta to dno. Wszołek, Josue, moze Ellitim, trzymaja w miare cały sezon w dobrej formie, reszta? sam wiesz...

odpowiedz
(L)egia - 10.02.2024 / 13:53, *.25.87

No dzięki dzięki, ale to znaczne osłabienie drużyny, więc du...a.

odpowiedz
Jacek - 10.02.2024 / 13:14, *.play-internet.pl

Dziękujemy Panie Piłkarzu Muci

odpowiedz
pio - 10.02.2024 / 11:50, *.chello.pl

powodzenia , zdrowia i goli w Turcji, dzięki za te 3lata w Legii

odpowiedz
Sss - 10.02.2024 / 11:34, *.191.205

Dzięki za te wszystkie gole... Serio będzie brakowało takiego gracza jak Ty , nikt inny nie potrafi u nas strzelać zza pola karnego...

odpowiedz
exsa - 10.02.2024 / 11:26, *.orange.pl

Powodzenia w nowym klubie i obys byl jeszcze lepszy !!!!

odpowiedz
BRL - 10.02.2024 / 11:25, *.chello.pl

Ernest Zmłuci jeszcze w Europie, powodzenia!

odpowiedz
Marcin77 - 10.02.2024 / 11:10, *.play-internet.pl

Powodzenia, super zawodnik

odpowiedz
Trampek - 10.02.2024 / 10:40, *.125.33

Dziękuję Ci Muci za to co dałeś LEGII. Wszak jesteś rówieśnikiem Rosołka, a dzieli Was różnica ...kilku klas oczywiście na Twoją korzyść .Wszystkiego najlepszego, zostań czołowym piłkarzem nie tylko ...Europy. Powodzenia !!!

odpowiedz
Mać - 10.02.2024 / 12:33, *.btcentralplus.com

@Trampek:o co byc najlepszym poza Europą, gdzie ma być najlepszy w Afryce. Chyba Europa jest najlepsza...

odpowiedz
Trampek - 10.02.2024 / 15:18, *.125.33

@Mać: Hahaha. Zapomniałeś o Brazylii, Argentynie itd. Zatrzymać się na ....Afryce - świadczy o braku wiedzy o kontynentach z ...drugiej półkuli .

odpowiedz
elmo - 10.02.2024 / 10:32, *.amazon.com

szkoda ze nie zdazyl wskoczyc na wyzszy poziom w Legii. Powodzenia!

odpowiedz
Wariat - 10.02.2024 / 09:41, *.t-mobile.pl

Co by nie mówić nic do niego nie mam. Spełnił wszystko czego od niego oczekiwano po przyjściu na koniec wzbogacając Klub o pokaźną kwotę. Powodzenia Chłopaku i spełnienia marzeń. Obyś jeszcze zagrał w Premier League

odpowiedz
paf - 10.02.2024 / 09:34, *.play-internet.pl

dzięki Ernest
była magia????????

odpowiedz
wrt - 10.02.2024 / 09:27, *.plus.pl

Dziękuję za te piękne bramki . powodzenia.

odpowiedz
olew - 10.02.2024 / 09:16, *.vectranet.pl

Powodzenia ! Byłeś świetnym Grajkiem.

odpowiedz