fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 28. kolejki Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa wygrała ważne spotkanie z BSF Bochnia, dzięki czemu awansowała na 7. miejsce w tabeli i jest coraz bliższa gry w fazie play-off. Zagrozić jej może jedynie zespół Red Dragons Pniewy, który wygrał w ostatniej kolejce z Widzewem. Na czele tabeli Constract Lubawa z czteropunktową już przewagą nad Rekordem i Piastem.28. kolejka:
Sośnica Gliwice 1-7 FC Toruń
AZS UW Wilanów 1-2 Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy 4-3 Widzew Łódź
Legia Warszawa 4-1 (3-0) BSF Bochnia
Rekord Bielsko-Biała 5-0 wo. Jagiellonia Białystok
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 1-3 Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice 4-1 Clearex Chorzów
Eurobus Przemyśl 2-3 Futsal Leszno

Terminarz i wyniki
Tabela ekstraklasy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.