REKLAMA

Ultra Dzielnica: Bielańska oprawa na meczu rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legioniści z Bielan zapowiedzieli oprawę na najbliższym domowym spotkaniu rugbistów Legii, które rozegrane zostanie w sobotę, 13 kwietnia o godzinie 17:00 przy ul. Obrońców Tobruku 11 na Bemowie ze Spartą Jarocin."Jako Bielany już dwukrotnie podejmowaliśmy się wyzwania, jakim było zrobienie oprawy na mecz sekcji kosza i dwukrotnie w ramach projektu Ultra Dzielnica wygraliśmy. Do trzech razy sztuka! Już w sobotę 13.04 o 17:00 na meczu sekcji Legia Rugby, nasza dzielnica zaprezentuje oprawę w ramach kolejnej edycji akcji Ultra Dzielnica. Zapewniamy Was, że przygotowaliśmy coś spektakularnego i godnego dwukrotnych zwycięzców. Pokażmy się z jak najlepszej strony, mobilizując siebie i swoich znajomych do jak najliczniejszego przybycia oraz godnego reprezentowania Bielan. Pamiętajmy, że Legia to nie tylko piłka nożna!" - zapowiadają legioniści z Bielan.Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcin - 04.04.2024 / 21:34, *.tpnet.pl

Zamiast CWKS wyszło jakakieś CWD"E "CWK"epsilon" :) :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.