fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia planuje zamykać ul. Łazienkowską w dniu meczu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W epilogu do serii "Legia w czyśćcu", który ukazał się na łamach Przeglądu Sportowego, dowiadujemy się, że Legia planuje w przyszłym sezonie zamykanie ulicy Łazienkowskiej przy okazji niektórych domowych spotkań, by tam przygotowywać atrakcje dla kibiców na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Od kilku miesięcy, Legia przed domowymi spotkaniami organizuje "Legia Park", który ma miejsce na tyłach trybuny im. Kazimierza Deyny. Są tam atrakcje dla dzieci, parki zabaw, gra DJ, jest oferta gastronomiczna, a wszystko to na kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania, zaś wstęp do strefy "Legia Park" jest bezpłatny - nie trzeba posiadać biletu, by tam spędzić czas.Jak informuje Łukasz Olkowicz, Legia rozmawiała już w warszawskim Ratuszu o pomyśle z zamykaniem ulicy Łazienkowskiej na wybrane mecze Legii przy Ł3. "Chcą przy okazji kilku meczów zamknąć ulicę Łazienkowską i tam zrobić strefę kibica. Ze sceną, muzyką i jeszcze większą ofertą gastronomiczną ze Sports Baru. To pomysł szykowany już na kolejny sezon do zrealizowania przy dobrej pogodzie" - czytamy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.