Kibice Śląska podczas ostatniej wizyty przy Ł3 - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Śląska przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Śląska Wrocław na spotkanie z Legią przy Łazienkowskiej przyjadą pociągiem specjalnym. Wrocławianie za przejazd w obie strony wraz z biletem na mecz zapłacą 150 złotych, a osoby do 18. roku życia - 120 zł. "Chcemy pojechać do stolicy dobrą liczbą i pokazać się jak najlepiej. Nasza drużyna gra w tym sezonie o najwyższe cele i potrzebuje w tym ważnym meczu naszego wsparcia" - informują kibice Śląska, którzy zapisy prowadzić będą do najbliższej soboty.

Mecz Legii ze Śląskiem rozegrany zostanie w niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 17:30.Podczas ostatniej wizyty na naszym stadionie, w maju zeszłego roku, fani Śląska byli obecni w 1050 osób - wtedy również przyjechali pociągiem specjalnym. W marcu 2022 roku wrocławianie przyjechali w bardzo skromnej liczbie - 279 osób. W sierpniu 2019 roku fani WKS-u obecni byli na naszym stadionie w 437 osób.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.