fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

W sobotę mecz futsalistów z Rekordem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia o 18:00, futsaliści Legii zagrają ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. W hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 legioniści podejmować będą Rekord Bielsko-Biała. Bez względu na wynik meczu, nasz zespół ma zapewniony udział w fazie play-off z miejsca siódmego.

Bilety na sobotni mecz kupować można TUTAJ w cenie 15 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) + opłata serwisowa. Ulgi przysługują dzieciom w wieku 3-12 lat oraz osobom niepełnosprawnym.Rekord obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale w zależności od wyników ostatniej serii spotkań, na czołowych trzech lokatach może jeszcze dojść do zmian. Legia w I rundzie play-off zagra z zespołem, który zajmie 2. miejsce po sezonie zasadniczym, a więc z Rekordem, Constractem Lubawa lub Piastem Gliwice. Rekord w obecnym sezonie ma bilans 24 wygranych, 2 remisów i 3 porażek. W pierwszym meczu obu drużyn w Bielsku-Białej Rekord zwyciężył 5-2, choć po 17 minutach legioniści prowadzili 2-0.

Termin meczu: sobota, 20 kwietnia 2024 roku, g. 18:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 15 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.