Roger Guerreiro wczoraj podpisał umowę z AEK Ateny - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

FN: Roger podpisał kontrakt z AEK; Menadżer potwierdza

Bodziach, źródło: Futbol News/GloboEsporte - Wiadomość archiwalna

Jak informuje dzisiejsze wydanie Futbol News, Roger Guerreiro wczoraj wieczorem podpisał umowę z AEK Ateny. Brazylijczyk dostał od Legii dwa dni wolnego, by pozałatwiać sprawy transferowe. "O to poprosił nas agent piłkarza" - mówi FN Mirosław Trzeciak. Guerreiro wczoraj około godziny 14 pojawił się w klubie z Aten.
"W budynku klubowym, wraz z agentem Marcelo Robalinho spędził 45 minut. Doszło do spotkania z zarządem, po którym wymknęli się tylnym wyjściem z klubu i ukradkiem wyjechali" - mówi dziennikarz "Exedry", George Tsakiris.

Po tym jak do porozumienia z Grekami doszedł pomocnik Legii, doszło do negocjacji pomiędzy klubami. Te zakończyły się bardzo szybko. Legia na sprzedaży Rogera zarobi 150-200 tysięcy euro. Guerreiro w nowym klubie ma otrzymywać 400 tysięcy euro rocznie.

Informacje o przenosinach do Grecji potwierdza menadżer zawodnika. "Jesteśmy na etapie ustalania ostatnich szczegółów umowy. Do podpisania 4-letniego kontraktu brakuje naprawdę niewiele" – mówi dla serwisu "GloboEsporte" Marcelo Goldfarb. Zdaniem przedstawiciela Rogera do finalizacji transferu potrzebna jest już tylko zgoda włodarzy Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.