LO: CWKS 2-0 Laura Chylice

Raffi - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS Legia wygrali w ligowym spotkaniu z Laurą Chylice 2-0. Obie bramki padły po przerwie. Najpierw w 67. minucie gola zdobył Jerzy Adamuszewski, a w 82. minucie wynik ustalił Marcin Brankiewicz. Rozmiary zwycięstwa mogły być dużo wyższe, ale nasi zawodnicy zademonstrowali dużą nieskuteczność, w szczególności w pierwszej połowie spotkania.

Najbliższy pojedynek czeka legionistów w Piasecznie, gdzie w niedzielę o 11 zmierzą się z rezerwami miejscowego KS-u.

CWKS 2-0 (0-0) Laura Chylice
1-0 - 67 min. Jerzy Adamuszewski
2-0 - 82 min. Marcin Brankiewicz

Skład CWKS-u: Bielecki - Adamuszewski, Guz, Białas, Michał Jasiński - Zielonka (80' Chatoyan), Brankiewicz, Lejdyn (60' Winek), Karpiński - Czubak (65' Gempczyński), Warecki (75' Wojciech Piotrowski)