Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Scena z filmu Kto wygra mecz...
Scena z filmu Kto wygra mecz...
Niedziela, 14 października 2012 r. godz. 14:20

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Filmoteka fanatyka: Kto wygra mecz

Bodziach

Autorzy filmu "Kibol" przygotowali kolejną filmową produkcję, która pokazuje kibiców. Tym razem zupełnie innych - tych, którzy podczas Euro pojawiali się na stadionach i w strefie kibica. A jak wiadomo prawdziwi kibole na stadiony nie przychodzili wyznając zasadę "Fuck Euro". W "Kto wygra mecz..." nie brakuje także przytyków do partii rządzącej, w tym premiera i prezydent Warszawy.

W blisko 50-minutowym dokumencie przedstawiono wypowiedzi polityków sprzed Mistrzostw, w ich trakcie i na koniec, już po Euro. Głównie jednak przedstawiani są w nim kibice, wymalowani na biało-czerwono, ze śmiesznymi czapkami. Większość z nich wygląda na nieźle "zrobionych". Taki jest obraz kibica z Polski podczas Euro - diametralnie różny od bywalców młynów na stadionach ligowych w Polsce. Pokazani są także fani innych reprezentacji, którzy w zdecydowanej większości są pozytywnie zaskoczeni wizytą w naszym kraju.

Tytuł: Kto wygra mecz...
Czas trwania: 48:59 min
Rok produkcji: 2012
Producent/Dystrybutor: Film Open Group
Scenariusz i reżyseria: Tadeusz Śmiarowski


Miłość bez ustawki
Pomnik Deyny
Stadiums Of Hate
Ostatni argument
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 6
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 5
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 4
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 3
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc.2
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk
Deyna
Kryptonim gracz
Łazienkowska 2/3 - dokument o porażce z Widzewem
O krok od Pucharu
Kibol
Fanatycy odc. 4
Fanatycy odc.3
Fanatycy odc.2
Fanatycy odc.1


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!