Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klub i kibice pożegnali Hamalainena i Malarza

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kasper Hamalainen i Arkadiusz Malarz pożegnali się ze stołeczną publicznością przed meczem Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Obaj zawodnicy otrzymali z rąk Dariusza Mioduskiego pamiątkowe patery oraz zdjęcia w dużym formacie. Zarówno Fin, jak i były bramkarz naszego klubu podziękowali kibicom za minione lata.

Malarz pożegnał się z Legią po czterech latach spędzonych na Łazienkowskiej. Natomiast "Hama" reprezentował barwy naszej ekipy od początku 2016 roku.

Na ceremonię byli zaproszeni również Michał Kucharczyk oraz Miroslav Radović. Jednak pierwszy z nich obecnie przebywa na testach medycznych w Rosji. Z kolei, "Rado" nie dotarł do Warszawy z powodów logistycznych.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wzruszające słowa do zgromadzonych wygłosił Malarz, bramkarzowi kilka razy łamał się głos, a gdy podszedł pod Żyletę w oku zakręciła się łza.Zobaczcie jak byłych zawodników pożegnała Żyleta.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.