Wejdź do gry!
REKLAMA

Do wygrania koszulka meczowa

Konkurs Wygraj KOPA - rusza nowa edycja!

Redakcja

Wraz ze startem rundy wiosennej Ekstraklasy ruszamy z kolejną edycją konkursu "Wygraj KOPA"! Od dziś przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z ŁKS-em!

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2019/2020
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z ŁKS-em Łódź.


WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
mackiki - 09.02.2020 / 15:11, *.chello.pl

Tak zajebisty konkurs ze chyba nie podliczyli poprzedniej edycji :D

odpowiedz
LjakLegia - 09.02.2020 / 11:29, *.play-internet.pl

Szkoda, że już nie ma do wygrania co kolejkę biletów na mecz dla najlepszego

odpowiedz
Y - 03.02.2020 / 20:57, *.centertel.pl

Skad taka beznadziejna nazwa kobkursu? Wygraj Kopa ale w co? W du....??

odpowiedz
Antyberg - 04.02.2020 / 08:21, *.centertel.pl

@Y: a co to znaczy kobkursu?? Najpierw idź do podstawówki poznać dobrze język polski, a później wejdź na stronę legioniści i zacznij coś pisać!

odpowiedz
Pawel - 04.02.2020 / 14:35, *.amazonaws.com

@Y: Nie chcesz brac udzialu w konkursie ze wzgledu na "beznadziejna nazwe"? to nie bierz. A jak chcesz zaisteniec w necie, to przejdz prezentuj sie na facebooku a nie tutaj.

odpowiedz
:) - 04.02.2020 / 16:21, *.chello.pl

@Y: ahahaa ale cie antyberg zjeechhhal haha wygrałeś kopa w dupe!!!!!

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 09.02.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

@Y: poki co to ty wygrales kobkurs na debila

odpowiedz