Nowe koszulki na sezon 2020/21
REKLAMA

Nowe białe koszulki meczowe

Wiśnia

Legia zaprezentowała nowe koszulki meczowe na sezon 2020/21, którym towarzyszy hasło "Liczy się tylko to, co przed tobą". Stroje są białe wraz z widocznym na nim szarym moro. Zastąpią one dotychczasowe białe stroje, ale będą traktowane jako zestaw domowy, a zielona koszulka zmieni się na wyjazdową. Standardowa cena koszulki to 279,99 PLN.

Karneciarze mogą kupić koszulkę z voucherem -70 PLN.

NOWA KOSZULKA W LEGIA FANSTORE

Z tyłu koszulki pojawiło się nowe logo odświeżonego programu lojalnościowego Legiony. Nawiązuje ono do rang, które kibice zdobywają poprzez uczestnictwo w meczach przy Łazienkowskiej 3, a konkretnie to oznaczenie stopnia marszałka.


fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
Bro - 31.08.2020 / 21:10, *.chello.pl

Dlaczego w sklepowych nie ma królewskiego na rękawie?

odpowiedz
Pepe - 31.08.2020 / 12:27, *.4.239

Na zdjęciach obleci. W naturze lipa! Ten biały kolor wygląda jak moje tenisowe skarpety prane wielokrotnie po grach na ceglanych kortach. Zamiast tego pincetplus wybielacz ace na koszulach trzeba było reklamować. Biały kolor .... dla ślepego? Kolor jak i gra. Do bani.

odpowiedz
Oleola - 31.08.2020 / 10:32, *.tpnet.pl

"Białe" wracają, bo nasi gracze mają problem odróżnić zieloną koszulkę od trawy dlatego grają taką padakę.
Stabilnie, ale bez szału

odpowiedz
ehmehme - 30.08.2020 / 17:08, *.comhem.se

A jakieś wkłady do tych koszulek są jeszcze planowane, czy to już wsjo?

odpowiedz
Wojtas - 30.08.2020 / 13:33, *.t-mobile.pl

Wzory nike lepsze o 100% np. Zielone jak ma warta Poznań

odpowiedz
Firma - 30.08.2020 / 12:30, *.vectranet.pl

Koszulki mają taką jakość jak cała Legia.

odpowiedz
grzesiek - 30.08.2020 / 10:35, *.centertel.pl

Ja nie wiem co oni sie uparli tak na ten biały. W sumie teraz juz za pozno bo bialy wchodzi nam w tradycje. Ale z zielonym kolorem koszulki mozna bylo projektowac w ciekawszy sposob.
Po drugie nawet i z bialym mozna fajnie zaprojektowac koszulki. Ale widac w klubie maja chyba to gdzies i cala realizacje oddaja w reke adidasa ktory odwali byle co. A prezes nie zastanowi sie czy nie mozna by zwiekszyc przychodow gdyby koszulki byly ladniejsze wizualnie...

odpowiedz
Mike82 - 30.08.2020 / 10:13, *.amazonaws.com

Słabe te koszulki. Wyglądają jak szare, brudne czy sprane. Jedyna biel to ta przy eLce w kółeczku

odpowiedz
tomnow90 - 30.08.2020 / 01:18, *.centertel.pl

Dlaczego koszulki Legii znów są takie badziewia ....jakość jak koszulek z bazaru z lat '90 za 30 zeta zwykły badziewny poliester a kosztują 3 stówy !!!...wystarczy porównać te same modele co mają kluby w zachodnich ligach i od razu widać różncę materiału ....kibicom sprzedają Gówno za duże pieniądze ....jak zobaczyłem w sklepie koszulki Legii do kupienia dotknołem materiału i zobaczyłem cenę to mnie szlag trafił....nie kupiłem żadnej meczowej od niewiem 2011/2012 ?...bo potem jakościowo to szajs ..widzę je po latach u kumpli wyblakłe i zniszczone jak szmaty....teraz to samo : (

odpowiedz
Koras - 30.08.2020 / 11:03, *.amazonaws.com

@tomnow90: zamiast nowej koszulki, kup sobie słownik ortograficzny.

odpowiedz
Bie(L)any - 29.08.2020 / 23:57, *.vectranet.pl

Białe to jest tylko tło kółeczka z czarną (L) reszta szara ...

odpowiedz
SpokoLoco - 29.08.2020 / 23:23, *.plus.pl

Wyglądają jakby były prane tysiąc razy. Niestety to jest wyblakły szary, a nie biały... :(

odpowiedz
Afro - 29.08.2020 / 22:27, *.chello.pl

Wolałbym ich na treningach niż na sesjach zdjęciowych widzieć. To nie ładna buzia sprzeda koszulkę tylko bramki albo wyróżniającą się grą. Jak jest to widzimy.

odpowiedz
Marcel - 29.08.2020 / 23:23, *.t-mobile.pl

@Afro : Ale jedno z drugim nie koliduje. Piłkarz przecież nie trenuje 24 godziny na dobę. Jest czas na treningi, jest czas na nagrywanie reklam, jest czas na inne rzeczy.

odpowiedz
BRL - 29.08.2020 / 22:15, *.chello.pl

Z czarnymi spodenkami wyglądałyby dużo lepiej.

odpowiedz
Amek - 30.08.2020 / 00:23, *.tpnet.pl

@BRL: dużo lepiej.

odpowiedz
Autor (R) - 29.08.2020 / 19:25, *.virginm.net

Koszulki tylko i dlatego wypuscili poniewaz jest nowy sponsor glowny. Kabaretu ciag dalszy. Zaraz Karbo pojdzie za 7 baniek... a tez mial byc nasza perelka. Wqrvia mnie ten caly syf... Gdzie sukcesy fizyczne??!! Zasluzylismy na nie ! A Legia to marketigowy cyrk do zarania kasy dla Darka! Tyle w temacie

odpowiedz
gazza - 29.08.2020 / 19:01, *.inetia.pl

Tragedia - co ten Mioduski robi z naszym klubem...?!?

odpowiedz
Wiskitki (L) - 29.08.2020 / 18:29, *.vectranet.pl

Białe z czarnym pasem były rewelacyjne !!!!!!

odpowiedz
Janekk - 30.08.2020 / 11:23, *.chello.pl

@Wiskitki (L): tamten wzór był najlepszy w historii ,zarówno białe i zielone.

odpowiedz
Marcel - 29.08.2020 / 17:40, *.t-mobile.pl

Wydają mi się trochę ładniejsze niż te poprzednie, aczkolwiek mogłoby być więcej tego wzoru moro. I fajnie, że znów będą białe domowe, super pomysł :)

odpowiedz
Zdzicho - 29.08.2020 / 17:37, *.tpnet.pl

No, nowe koszuleczki, porzadne i teraz mozna lige mistrzow podbijac.... o kur.. juz po lidze mistrzow...

odpowiedz
Omg :D - 29.08.2020 / 17:03, *.master.pl

Koszulki brzydkie ale 500+.. hahaha

odpowiedz
Loczek z kroczek - 29.08.2020 / 16:52, *.t-mobile.pl

Ktoś tu pisze, że adidas zaproponował i takie mamy. Jest o wiele gorzej. Drugi raz pod rząd mamy koszulki minimalnie inne niż z katalogu. Masz drużynę podwórkową i adidas może Ci zrobić dedykowane koszulki, od A do Z wg Twojego projektu. Czekasz 5x dłużej i płacisz 2x więcej, ale taka opcja jest. Z tej opcji korzysta np. Śląsk, sprzęt mając nie od adidasa, a od dystrybutora. A u nas? Padlinka z dorobioną ideologia typu 'stworzona z pasji' czy inne bzdury.

odpowiedz
Rafał - 29.08.2020 / 18:47, *.centertel.pl

@Loczek z kroczek: wole Legie w katalogowych niż Śląsk w dedykowanych.

odpowiedz
StefQ - 29.08.2020 / 23:50, *.orange.pl

@Loczek z kroczek: z rzędu, a nie pod rząd. A z całą resztą się zgadzam.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 15:37, *.orange.pl

Lepsze biale niz te jasno zielone. Spodenki i getry powinny byc czarne.

odpowiedz
Kusto - 29.08.2020 / 15:44, *.centertel.pl

@atmosferic:
Legia przez dziesięciolecia grała w białych getrach do czarnych spodenek i białych koszulek.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 15:54, *.orange.pl

@Kusto: Wiem, ale mi sie nie podoba taka kombinacja - lepiej gora biala dol czarny - ale to ja. W Legii zrobia jak zechca.

odpowiedz
:) - 29.08.2020 / 16:48, *.chello.pl

@atmosferic: no to po co to? Co?

odpowiedz
Kertoip - 29.08.2020 / 15:33, *.online.no

Najlepsza jest reklama PiS: 500 plus :D :D

odpowiedz
jarekk - 29.08.2020 / 20:23, *.metrointernet.pl

@Kertoip : Następna będzie Turist bon

odpowiedz
RMFC - 29.08.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

Niestety ale oprócz nowych koszulek od kilku sezonów nie mamy czym się pochwalić. W Europie baty prawie od wszystkich, w Polsce też się zdarzają tragiczne mecze więc te koszulki mogą tylko przyprawić wszystkich o traumę za jakiś czas gdy przypomnimy sobie co w nich Legia osiągnęła i nie chodzi tu o Mistrza Polski czy Puchar Polski bo te rozgrywki powinniśmy wygrywać co rok. Najwyższa pora pokazać się znów w Europie jak to było za H. Berga czy J. Magierę.

odpowiedz
Jasio - 29.08.2020 / 17:00, *.otenet.gr

@RMFC: przestań płakać ... to jest artykuł a koszulka a ty znowu gila masz pod nosem ;)

odpowiedz
Klakier - 29.08.2020 / 19:02, *.plus.pl

@Jasio: ma rację chłopak, wolę Legię w dziadowskich koszulkach w Europie niż w koszulce adidaska w meczach pseudo ligi zwanej dumnie ekstraklasą, której jakość widziałem dopiero co w meczach z Cyprem i ze Szwecja.

odpowiedz
Gienek - 29.08.2020 / 14:16, *.play-internet.pl

Koszulki fajne ale wkłady do koszulek tragedia.

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 13:40, *.t-ipconnect.de

Koszulki nowe.Jeszcze przydało by się żeby Ci co je zakładają umieli grać w piłkę.

odpowiedz
Magda - 29.08.2020 / 13:15, *.orange.pl

Słabe są zielone, nie dlatego, że brzydkie, ale dla kibiców przed telewizorami kompletnie zlewają się z murawą. Ale nie są ładne, wyglądają na zapuszczone w praniu, ładne koszulki to ma Liverpool FC na nowy sezon :(

odpowiedz
Alex Morgan - 29.08.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

@Magda: Koszulki Liverpool są od Nike, ta firma ma lepszy design niż Adidas, który po prostu nie ma fajnych pomysłów, tylko powiela co sezon to samo. W dodatku takie "uznane" marki jak Legia Warszawa, mogą liczyć tylko na standardowy wzór dostępny w sklepie, plus herb i logo sponsorów. Możemy pomarzyć o koszulkach zrobionych od początku po naszej myśli, chociaż zdarzały się takie perełki jak limitowane bordowe "Niepodległa", czy czarne dedykowane "Deyna". Nie ma co marudzić, ważne, że wreszcie domowe są białe, a nie turkusowe. Jeszcze, żeby bramkarskie były jakieś stonowane. Pozdro!

odpowiedz
Antykorpo - 29.08.2020 / 13:13, *.t-mobile.pl

Jak wypłowiały karton po łaciatym.
Jedyny pozytyw to brak "rowerowego" serka.

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 12:59, *.tpnet.pl

Gówno to wszystkich obchodzi, my kibice Legii chcemy żebyście w końcu awansowali do tej Ligi Europy a nie do zdjęć pozowali!!!!

odpowiedz
Ceeeeeee! - 29.08.2020 / 12:44, *.chello.pl

Ale trik. Wzięli nowe białe,z modeli proponowanych przez Adidasa. A stare-zielone staną się wyjazdowymi.
Marketing level high.

odpowiedz
Kamuflaż - 29.08.2020 / 12:57, *.tpnet.pl

@Ceeeeeee!: tu masz nowe koszulki Bayernu, generalnie bez szału, tylko na LM wyglądają bardziej okazale. Generalnie Adidas zdziadział i jedzie na wyrobionej marce ot co. https://fcbayern.com/shop/en/campaign/trikots-der-saison

odpowiedz
meLanże - 29.08.2020 / 12:36, *.t-mobile.pl

Za 270 zł to ja mam na picie na 2 tygodnie, Miodulski sam se za takie hajsy koszulki kupuj hehe

odpowiedz
Władeczek - 29.08.2020 / 12:33, *.chello.pl

Nie podobają mi się te plamy faken, wyglądają jakby ktoś maciorę porozlewał. Koszulki białe wykrochmalone to jest legijny styl a nie takie kleksy.

odpowiedz
Arek - 29.08.2020 / 15:02, *.master.pl

@Władeczek: chyba pierwszy raz muszę się z Tobą zgodzić.

odpowiedz
wrt - 30.08.2020 / 05:09, *.vectranet.pl

Koszulki brzydkie ale za to u nas w Fanstore można kupić kalendarz na 2019 rok :)

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 12:31, *.virginm.net

Nie wybrzydzać... Trzeba kupić i wspierać, bo na kasę z Europy nie ma co liczyć :p

odpowiedz
Wszystkoniewiedzący - 29.08.2020 / 12:29, *.123.156

Te kleksy wyglądają jak wytryski a nie styl moro. Poprzednie zielone wyblakłe rozjeżdżone oponami teraz to.
Kto to wybrał i się na to zgodził ? Pajacykof?

odpowiedz
Simon - 29.08.2020 / 12:25, *.centertel.pl

Fajne.

odpowiedz
Peter - 29.08.2020 / 12:21, *.vectranet.pl

Szaro-łaciate. Litości...

odpowiedz
Maniek - 29.08.2020 / 12:20, *.t-mobile.pl

Czemu na koszulkach nie ma herbu?

odpowiedz
rr - 29.08.2020 / 12:37, *.centertel.pl

@Maniek: nie pytaj się jak głąb, chyba że kibicem jesteś od niedawna

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 29.08.2020 / 13:20, *.vectranet.pl

@Maniek: skąd się kolega urwał ?

odpowiedz
Kuba - 29.08.2020 / 12:16, *.t-mobile.pl

Nareszcie białe stroje domowe, co prawda parę meczów za późno, ale wreszcie są. Drużyna dostanie pozytywnego, drugiego "kopa" przez grę w nowych strojach, zobaczycie. Żeby jeszcze bramkarze dostali jakieś nowe, porządne trykoty, bo ten w którym grał Boruc z Omonią to lipa straszna.

odpowiedz
Mrok - 29.08.2020 / 11:55, *.play-internet.pl

Mleko "Łaciate" tez się w dziale marketingu Legii kojarzy z moro?
Ta koszulka to jeden z sieciowych modeli Addidasa zaadoptowane na Legię, nie ma tu nic wyjątkowego. To nie koszulka projektowana dla Legii.
Za Mioduskiego oszczędzamy bowiem nawet na tym. nNe składamy zapotrzebowania na projekt w Addidasie tylko wybieramy z tego co firma zaproponuje.
Ostatnie trafione koszulki to te białe z czarnym pasem na 100-lecie. Nie dość ze historyczne to jeszcze szczęśliwe - dwa lata w nich i dwa mistrzostwa oraz LM

odpowiedz
Olaf - 29.08.2020 / 13:55, *.vectranet.pl

@Mrok: racja, to "łaciate" a nie morro ; )))

BIałe z czarnym pasem były wybitne, jak na PL. Serio.

odpowiedz
Kalarepa - 29.08.2020 / 11:49, *.play-internet.pl

Za pozno. Klątwa sie dokonala. Legia zawsze miala nieszczescie jak grala w domowych zielonych koszulkach. Tylko w bialych gralismy ostatnio w pucharach i lm.

odpowiedz
kkk - 29.08.2020 / 11:39, *.vectranet.pl

A kiedy nowy trener?

odpowiedz
Kamuflaż - 29.08.2020 / 11:38, *.tpnet.pl

Jak to jest biała koszulka, to ja tańczę w balecie. Poza tym ktoś dobrze zauważył, co robi Wszołek, skoro leczy się bezobjawowo na kwarantannie, cyrk na kółkach. Wychodzi na to, że ktoś tu kłamie i oszukuje.

odpowiedz
eduardo - 29.08.2020 / 11:29, *.toneticgroup.pl

nowe koszulki, stare wkłady

odpowiedz
Hi - 29.08.2020 / 11:23, *.telnaptelecom.pl

Nie wiedziałem że Pudel mówiąc o europejskim poziomie miał na myśli tylko cenę koszulek. Z takim kopaniem się po czołach max 39.99 zł.

odpowiedz
Peter - 29.08.2020 / 12:20, *.vectranet.pl

@Hi: No racja, chyba zapomniał, że zarobki w Polsce delikatnie mówiąc do najwyższych nie należą...

odpowiedz
Yyyy - 29.08.2020 / 11:10, *.tele2.se

Wszolek na kwarantannie robił te fotki?

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.08.2020 / 11:04, *.chello.pl

Te logo nic nie znaczy, widzialem podobne na dresach w tesco.

odpowiedz
Trog(L)odyta - 29.08.2020 / 14:13, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Jakie logo ?

odpowiedz
Wwa - 29.08.2020 / 10:55, *.centertel.pl

Nowy sezon nowy rozdział już zamkniety

odpowiedz
cbuuul - 29.08.2020 / 10:55, *.mm.pl

coo(L) ????

odpowiedz